Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Mobilne gry retro
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy znacie jakieś fajne gry retro (tak bardzo retro) na telefon np. (to wersja na telefon) ,,Manik''
W gry Point and Click można grać na telefonie za pomocą ScummVm. Niektóre gry są płatne, inne nie. Niektóre także wymagają dodatków do ScummVma, ale to chyba tylko w wersjii na andka. ScummVm jest na wszystko: Symbian, Android, PSP, PC...

Tu masz link: http://scummvm.org/
Nie wiem czy dobrze Cię zrozumiałem, najwyżej mnie skrzyczysz.Chodzi Ci o gry Retro które można zagrać, to wiem że na Google Play, jest Doom (Doom-Gles), pierwszy poziom jest za darmo, ale pełna gra kosztuje 6,66zł.
Mogłem się troche źle wyrazić - W każdym bądź razie ScummVm jest chyba tylko do point and clicków, które możne pobrać ze strony producenta lub kupić. Doom jest chyba sam dla siebie - nie wymaga żadnego dodatkowego środowiska.

Co do gier retro, to przypomniał mi się carmagedon (jakoś tak), można go kupić/pobrać w sklepie play.
(13-10-2014, 00:53)maxks4 napisał(a): [ -> ]Nie wiem czy dobrze Cię zrozumiałem, najwyżej mnie skrzyczysz.Chodzi Ci o gry Retro które można zagrać, to wiem że na Google Play, jest Doom (Doom-Gles), pierwszy poziom jest za darmo, ale pełna gra kosztuje 6,66zł.

Dokładniej w aplikacji ,,Mobogenie'' można wpisać np. Atari 2600 i można pobrać jakąś grę retro na telefon.
Może niekoniecznie jest to konwersja gry retro na urządzenia mobilne ale gorąco polecam Slayin utrzymane w duchu starej szkoły