Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: 'Gruniopiątki' - Regulamin & Lista spotkań
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Witam,
tworzę ten temat po to, by nie pisać w każdym topicu powtarzających się wiadomości. Przechodzimy od razu do rzeczy:

1. Aby wziąć udział w 'Gruniopiątku' należy najzwyczajniej w świecie napisać posta pod tematem (NIE JEST TO TEN TEMAT) który pojawi się +/- tydzień przed wydarzeniem umieszczając w treści swój nick PSN.
2. Podczas gry komunikujemy się dzięki wewnętrznej funkcji PS4 jaką jest "Impreza" przed sesją ktoś z członków ekipy założy prywatny pokój, w którym każdy będzie mógł kontaktować się z innymi bez żadnych przeszkód. Uwaga! Wymagany nawet najprostszy HS.
UWAGA! Jeżeli będzie więcej niż 8 zgłoszeń, to przenosimy się na serwery TeamSpeaka, ponieważ Impreza obsługuje max 8 graczy, z tego też względu, specjalnie na potrzeby "Gruniopiątku" został utworzony specjalny kanał PS4 (znajduje się w zakładce "Imprezy ARHN.EU") Na nim bez przeszkód będzie można się ze sobą komunikować. Hasło do kanału: chatalinka
Dane do serwera: ts.arhn.eu, hasło: okoń, znaczy się: arhn
3. Zapisane osoby muszą dodać mnie do znajomych w sieci PSN (mój nick: Link396_PL) wysyłając zaproszenie - to jest oczywiste, dzięki temu ja jako Organizator widzę kto jest online, komu padł net, mam możliwość komunikacji itp.
4. Przed graniem koniecznie wcześniej odpalcie grę i pościągajcie wszystkie niezbędne aktualizacje.
5. Jeżeli ktoś nie może się zjawić - a zapisał się wcześniej należy napisać kolejnego posta w temacie - zaoszczędzi to nam oczekiwania na tę osobę.
6. Gdy w temacie nie zapiszę się wystarczająca liczba osób - takowa gra idzie na koniec kolejki.

Póki co tyle, temat będzie aktualizowany w miarę potrzeb, wszystkie opinie/sugestie ślijcie mi na PM, żeby tu nie robić syfu.

Lista spotkań:  

21 22.11.2014 godz. 21:00 - GTA Online - gamernight zakończony. ---->Mini Relacja <---- ---->Esencja wideo strumienia: GTA Online #1 <----
05.12.2014 godz. 21:00 - Injustice - gamernight zakończony. ---->Mini Relacja <----
24.12.2014 (spontaniczne spotkanie) - gamernight zakończony. ---->GrunioWigilia - Bitwa na śnieżki <----
30.01.2015 godz. 21:00 - GTA Online - gamernight zakończony. Relacja - It Is A Mystery
06.02.2015 godz. 21:00 - Beta Battlefield: Hardline - gamernight zakończony. Relacja - It Is A Mystery
10.03.2015 godz. 21:00 - GTA Online - gamernight zakończony. Relacja - It Is A Mystery
12.06.2015 godz. 21:00 - GTA Online - gamernight zakończony. Relacja - It Is A Mystery
12.06.2015 godz. 21:00 - GTA Online - gamernight zakończony. Relacja - It Is A Mystery
21.09.2015 godz. 21:00 - Rocket League - gamernight zakończony. Relacja - It Is A Mystery
11.12.2015 godz. 21:00 - Beta Multi Uncharted 4 - gamernight odwołany.
24.06.2016 godz. 21:00 - GTA Online ----> ZAPISY TUTAJ! <----

Aktualne propozycje: The Last Of Us, Grand Theft Auto V, Injustice, Uncharted 4 (wyślij mi swoją propozycję na PM to ją dopiszę Kissing - dziękuję)


Lista użytkowników, którzy są zajebiści™ i wzięli udział w 'Gruniopiątku' tzw. "Hall of Fame":

Link
Kicaken
luklew
Pathmage
Chmurowaty
Dark Archon
UzbrojonyStefan
Dorczenzo
orzech
kaczmar456
Reoyeah
Yotamus
Stivi
magmus008
Sate
Wojtex28
Piskle
JohnAbruzzi87

Ty też możesz do nich dołączyć Torll zrób to już dziś i nie daj się prosić! Dodatkowo jeżeli zagrałeś z nami, zapraszamy do naszej elitarnej grupy na Facebooku.

Pozdrawiam,
Link.