Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Yren Room
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Pokój? Właściwie szafa i to w dość małym stopniu zapełniona. Jednakże uznałem że chciałbym pokazać światu kawałek mojego zakątka, który pomimo swego skromnego wyglądu, zeżarł dość sporą zawartość mojego portfela. Wolałbym aby kolekcja rozrosła się jeszcze bardziej, ale dopóki mam też inne hobby, ograniczony budżet i dziewczynę w innym mieście, to cóż mogę poradzić. Power of patience!
W miarę możliwości będę się starać o jakieś aktualizacje, ale znając mój słomiany zapał to za kwadrans zapomnę zupełnie o tym temacie, także przykro mi Childish
PS: Proszę nie bić za widoczny kurz, on jest silniejszy niż ja.
PS2: Tak, wiem, żaba jest genialna.

BUM, pierwsza półka
BUM, druga półka
Colobot, genialna gra, z pewnością to klejnot tej kolekcji.
Co to za wydanie, z tym policyjnym samochodem?
Już Cię lubię! Gierki na NESa poukładane alfabetycznie, do tego taka imponująca ilość kartridży (w tym dwie części Zeldy Heart ) Do tego te kasety magnetofonowe - koneser. Kolekcja mała, ale bardzo klimatyczna, mi się podoba, życzę powodzenia w dalszych zbiorach.
Colobota dostałem dawno temu od kuzyna, któremu się gra nie podobała. Ehh, co on stracił..
Policyjny samochód to akurat rzecz niezwiązana z grami - pierwszy sezon 13 posterunku na DVD. x)
Widzę że obrazki wygasły, więc odkopuję ten nieciekawy temat, jeśli kogokolwiek to zainteresuje.

https://www.youtube.com/watch?v=q1CymKSwN7o

Przepraszam za głos, mam 22 lata i chyba wciąż jestem przed mutacją.