Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Mega skarga na gracza: podroz
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ten gracz grieferował i denerwował nas na serverze PVP :evil: mam świadka czyli gracza buildier. Link do screnna jego "działalności" tutaj: <!-- m --><a class="postlink" href="http://imageshack.us/photo/my-images/534/beztytuuaxd.png/">http://imageshack.us/photo/my-images/53 ... uuaLaughing.png/</a><!-- m -->
Gracz podroz niszczyl moj dom i kradl ze skrzyn, bylo PvP 1vs1 a on przeszkadzał
Bylem przy tym, i potwierdzam. Zniszczyl caly dom, do tego kradl itemy innym.
Mam jego IP, nick i zapiski z czatu ;-)
Witam!
Muszę co nieco wytułmaczyć (przepraszam że w tym temacie ,ale podobny do mojego tylko zamkniętego)
W Terrarie pod nickiem WiktorZZ gra mój syn(8 lat). Na forum pojawiła się skarga na niego.
Jeżeli coś faktycznie przywłaszczył czy zepsuł bardzo przepraszam.Wprowadziłem go w regulamin ale widocznie nie do konca wszystko zrozumiał.
Gra na grze zakupionej na steamie i traktuje ją jako zabawę i relaks. Syn twierdzi że kowadło musiał przestawić żeby wyjść z piętra.
Mimo wszystko PRZEPRASZAM w jego imieniu graczy którzy mieli z nim styczność (miłą czy też mniej pozytywną jeżeli takowa zaistniała)

Przy okazji skorzystam z tematu i zapytam gdzie można aktualnie pograć ,bo serwer na którym się udziela nie działa.
Z góry dziękuję za informację .Proszę przy okazji o wyrozumiałość przy ewentualnych 'nieudolnych' działaniach młodzieży Winking
Pozdrawia Was stary ramol z epoki w której komputer kojarzył się z ZX Spectrum czy Commodore Grinning
Hoho :-)
Moja córa jak na razie ma lat 7 i pozwalam jej grac tylko na singlu.
Ale jeszcze troche i ruszy w siec ;-)
Przypominam, ze zawsze mozna stworzyc dla dziecka odddzielna postac.
Pozdrowienia

Ps.
Dwojka dzieci a staro sie nie czuje ;-)
Hmmm...może po prostu skoro dziecko nie rozumie regulaminów...niech nie gra w na multi?
Poza tym przecież kowadło w żaden sposób nie może uniemożliwić wyjścia...prawda? Przedmioty są traktowane jako "tło". A nawet jeśli to chyba gracz powinien natychmiast postawić zniszczony/zabrany przedmiot. Tak się gra na multiplayerze.