Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Dota2
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Dota2 - kontynuacja moda do W3:TFT znanego jako Defense of the Ancients. Druga co do popularności MOBA, a pierwsza, jeśli chodzi o jakość. Oficjalna premiera miała miejsce w 2013 roku, ale została zaprezentowana już w 2011 roku, podczas turnieju znanego jako The International, który w swoim czasie był największym wydarzeniem esportowym na świecie (wystarczy wspomnieć o rekordowej puli nagród, która wyniosła 1 600 000 dolarów).

Pula nagród turnieju The International 2014 wyniosła 10 930 698 dolarów, z czego tylko 1,6 miliona dolarów zostało zapewnione przez Valve - reszta puli to wkład społeczności Dota2.

Tegoroczny The International odbędzie się na początku sierpnia w Seattle.

Rekomendowane wymagania sprzętowe: Core 2 Duo 2.4 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 7600 lub lepsza), 2.5 GB HDD, Windows XP/Vista/7 (za gry-online.pl)

Przechodząc do wydarzeń świeższych: ArtStyle powrócił do Na'Vi. Był kapitanem tej drużyny, gdy Natus Vincere wygrało milion dolarów podczas TI 2011, dlatego też ta informacja ucieszyła wielu fanów ukraińskiego gamingu - w ostatnim czasie Na'Vi nie radziło sobie zbyt dobrze. W pierwszym starciu w nowym składzie Na'Vi zremisowało z drużyną NiP 1:1. Miało szansę wygrać, ale w drugiej grze DDoSy dało o sobie znać i uniemożliwiły spokojne rozegranie gry.

A co wy sądzicie o powrocie ArtStyle do Na'Vi? Myślicie, że dzięki temu powalczą na TI2015? Zakładając oczywiście, ze dostaną invite'a, lub też wywalczą go w kwalifikacjach.
"Dota, moby? Grając w tf2 pyrosem używam więcej przycisków niż wy." ~Gal Anonim
Nie wiem, nie grałem w TF2. Ale i tak szczerze w to wątpię. Dość podstawowe jest wykorzystanie co najmniej 12 przycisków. 6 na EQ, 4 (zwykle) na umiejętności, jeden na stop/hold position i jeden na atak.
(07-04-2015, 02:01)Przeme napisał(a): [ -> ]"Dota, moby? Grając w tf2 pyrosem używam więcej przycisków niż wy." ~Gal Anonim


Chcę zobaczyć jak grasz Invokerem, wiesz ile tam kombinacji jest?
Dziś polska drużyna Crucial będzie walczyła o awans do trzeciej fazy kwalifikacji Dream League. Relacja od 21 na http://www.twitch.tv/Dota2_pl