Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Zwiększenie raku w karcie graficznej zintegrowanej
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam mam kartę graficzn: geforce 6150 le zintegrowana ichce powiekszyc ram w niej bo mam 8gb ramu w kościach pomożecie? plis 
Przepraszam, co? Chyba nie mówisz o overclockingu GPU, a nie podkręcisz karty graficznej kościami RAM ziomek, to nie działa w ten sposób Grinning
sorry nie znam sie pomocy!!!!!!
To NIE jest możliwe przy pomocy kości RAM. Gdybyś już dokonał niemożliwego i w jakiś sposób podkręcił tę kartę, to potrzebował byś na 100% dodatkowego chłodzenia do niej, to znaczy, bardziej opłaci ci się kupno zewnętrznej karty graficznej. Bardzo ładnie proszę cię również o lepsze składanie zdań i nie używanie błędów, bo wszystko co tu przeczytałem, czytałem jak ze szpilkami w oczach.
Ale mi chodzi oto że chce podkręcić kartę graficzną zintegrowaną.Jak ty mówisz overclockingu GPU. Pomożesz??(masz w prezencie bez błędów)
Zintegrowane karty graficzne korzystają z pamięci ram ( i o to właśnie pewnie chodzi) i im więcej ramu tym karta ma więcej pamięci (tzn. do pewnego momentu Winking ) Chodzi chyba koledze o to aby przydzielić więcej ramu dla karty.
tak dokładnie kanshiro mnie zmąciła Laughing
Są błędy interpunkcyjne.
Nie polecam tego robić (sam nie wiem dokładnie jak), ale wyczytałem z ciekawości na forach, że to może bardzo poważnie uszkodzić cały układ komputera razem z jego zewnętrznymi komponentami. Poza tym, przydzielenie RAM do karty graficznej może tak spowolnić twój komputer, że przywrócenie go do stanu pierwotnego mogłoby ci zająć trochę czasu. Także nie polecam, a możliwość takiego przydzielenia pamięci znajdziesz w swoim BIOS'ie, który zwykle się różni zależnie od płyty głównej. Jeżeli takiej opcji nie znajdziesz to nie pomogę.
Nie zmąciłam, tylko zmąciłem, jestem facetem.