Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Odtwarzacz Mp3
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W związku z nagłą śmiercią mojego wejścia microjack w telefonie [*] postanowiłem zaopatrzyć się w odtwarzacz mp3. Sęk w tym, że ofert jest multum, a ja nie do końca umiem w przeszukiwanie internetów. Czy może mi ktoś z forumowiczów pomóc w wyborze takiego urządzonka (może być i używane) w cenie do 30 zł? Zależy mi na możliwości rozszerzania pamięci kartą microsd, długiej żywotności baterii i ew. klipsie do zaczepienia na rękawie czy cóś. Kompletnie bimbam za to na obecność wyświetlacza w takim odtwarzaczu. Ślicznie dziękuję z góry za miłe odpowiedzi Kissing
A co z jakością dźwięku? Ma to dla Ciebie znaczenie, czy po prostu ma to być najtańsza możliwa mp3 z microsd?
Chyba Polygamia! 20 zł - MP3 w auchanie, na micro sd, bez ekranu, w stylu ipoda shuffle. Trzyma ok 20h, jakość dzwięku - ok, nie szumi podczas utworu. Polecam.
Jakość dźwięku... Nie jestem audiofilem, tak naprawdę to potrzebuję czegoś co mi pobuczy za uszami, gdy coś robię Smiling Fajnie by było, gdyby nic nie szumiało i nie zakłócało samego dźwięku. Zresztą mowa o mp3, nie żadnych flac czy innych śmiesznych rozszerzeniach, co tu można zepsuć? Smiling
No to ci go polecam. Szumy słychać tylko między utworam, ale takie bardzo ciche (chociaż pewnie zależy na nakiego trafisz). Ma klips.
Na Alledrogo zakupisz najtańsze modele za ok. 8-9zł. Jakościowo są różne, zależy jak trafisz. Sam miałem kilka takich z różnych źródeł (Allegro - jakiś sklep - Aliexpress) i mimo, że były to te same mp3, grały różnie. Pierwsza grała dobrze, druga... fatalnie, trzecia grała ok... Pierwszy zgubiłem podczas jazdy na rowerze, drugi spadł mi z balkonu z 5 piętra, trzeci zwinął mi po zakupie iRivera brat.
W Tesco są :-)
Z budżetowymi odtwarzaczami MP3 jest ten problem, że one grają tak jak im się podoba.

Ale dzisiaj w Saturnie w "koszu promocyjnym" widziałem, że są odtwarzacze MP3 od Philipsa za 40 złotych. Co prawda 8gb, ale jakość dźwięku chociaż zapewniona w jakimś ludzkim stopniu.

Masz smartfona? To może lepiej kupić słuchawki bluetooth?
Fakt, trochę ponad budżet który zaproponowałeś ale jest to porządny zestaw: Nokia BH-111
Minimum ponad budżet: Inspirowane LG Tone Infinim
Miałem dwa "tańsze" odtwarzacze MP3 na micro sd - pierwszy kupiony na alledrogo - padł czytnik kart po dosłownie dwóch tygodniach; drugi kupiłem w jakimś markecie - podobnej konstrukcji - i jak się okazało po dwóch miesiącach - i jakości. Rozładował się i już więcej nie chciał naładować. Jakość dźwięku pozostawiała wiele do życzenia.
Polecam "zapolować" na okazję w jakimś większym elektromarkecie, tak jak pisze "Jasiek". Za markowym sprzętem idzie solidność i nawet niech ten odtwarzacz ma 4 czy 8 GB to prędzej się rozładuje niż przesłuchasz od początku do końca 1/10 wgranych utworów Smiling