Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Spyro 3 Year of the Dragon
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, mam pewien problem z dostępnością wyżej wymienionej gry na PSNie. W zeszłe wakacje kupiłem Spyro 3 aby pograć sobie na swoje Vitce, zachęcony let's playem CDDZeo. Grało się przyjemnie, udało mi się przejść gierkę nawet na 117%. Teraz chciałbym do fioletowego smoka powrócić(musiałem usunąć, curse you małe karty pamięci na Vitę!), ale w sklepie Sony zniknęła możliwość kupna gier o Spyro osobna; zamiast tego musimy ściągnąć Spyro, the Trilogy. Trochę mnie to drażni, że nie mam dostępu do gry za którą zapłaciłem. Normalnie nie robiłbym problemu o 21 zł, ale nie dysponuję na razie kartą płatniczą, a jedynym sposobem by zasilić portfel na PSNie są karty prepaid. Tutaj rodzi się moje pytanie - czy da si w jakiś sposób z powrotem ściągnąć trzeciego Spyro odzdzielnie, nie kupując całej trylogii?
Wszystkie kupione gry (niezależnie od tego czy usunięte, czy nie) są dostepne z poziomu PSStore.
Wchodzisz do wyżej wymienionej aplikacji, naciskasz bańkę w prawym dolnym rogu i opcję "lista pobierania" - tam na pewno będzie wymieniona wyżej pozycja.
Faktycznie, nie wiedziałem wcześniej o tym menu, dzięki za odpowiedź.