Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Karta do przechwytywania obrazu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich!

Chciałbym nabyć tanią kartę do przechwytywania obrazu. Od razu piszę, że nie zależy mi na super jakości, ponieważ mam zamiar nagrywać przede wszystkim stare gry (Od piątej generacji w dół). Nie posiadam dużej wiedzy na temat takiego sprzętu, więc zwracam się tutaj o pomoc w wyborze takowej. Widziałem tylko tutorial Archona dotyczący nagrywania gier i podał on tam przykłady tylko bardzo kosztownego sprzętu, a taki mnie nie interesuje. Jeśli dobrze zrozumiałem to kabel wpinam do karty, a drugi z karty do telewizora, czy jest inaczej. Nie skłaniałem się jeszcze ku jakiejś konkretnej ofercie.

Pozdrawiam Michał Smiling
Nie wiem czy ci się cenowo wpasuje, ale ja wykorzystuję kartę (Avermedii) DVD EZmaker Gold. Zgrywałem SM64 i PilotWingsa z Nintendo 64 i jakość była całkiem dobra, żadnych linii itd. Tylko to działa tylko dla konsol z kablami AV. Do wejść antenowych trzeba będzie magnetowid :-)
Cenowo jak najbardziej się wpisuje, Smiling. Jakość rzeczywiście jest całkiem niezła i mnie osobiście satysfakcjonuje. Poszperam jeszcze trochę w internecie, ale myślę, że  za taką cenę niczego lepszego nie znajdę.

EDIT: Poszperałem trochę w internecie
, znalazłem inny temat na Arhn.eu w którym Archon bardzo się rozpisał na temat takich właśnie kart. Doszedłem do wniosku, że do nagrywania gameplayu z takich starych konsol wystarczy mi najtańszy easycap za 20zł i takiego też kupiłem. Może w przyszłości jeśli uznam, że to mi nie wystarcza zaopatrzę się w jakiś lepszy sprzęt Smiling