Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™
[O] "Rozdawajki Linka" #30 - Gry Wii, PS3, SMS, PC, Figurki, Gadżety! - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™ (https://forum.arhn.eu)
+-- Dział: Allschool... (https://forum.arhn.eu/Forum-Allschool)
+--- Dział: Giełda (https://forum.arhn.eu/Forum-Gie%C5%82da)
+--- Wątek: [O] "Rozdawajki Linka" #30 - Gry Wii, PS3, SMS, PC, Figurki, Gadżety! (/Temat-O-Rozdawajki-Linka-30-Gry-Wii-PS3-SMS-PC-Figurki-Gad%C5%BCety)

Strony: 1 2


[O] "Rozdawajki Linka" #30 - Gry Wii, PS3, SMS, PC, Figurki, Gadżety! - Link - 24-02-2017

Witam w kolejnej Rozdawajce Linka™ spotykamy się już 30-ty raz! To mały Jubileusz! Dawno nic nie rozdałem, a zrobiłem inwentaryzację w swojej szafie, więc pora wyrównać pozytywną karmę i ponownie coś rozdać! Party!

Rozdawajka trwa do 03.03.2017 - do tego czasu czekam na zgłoszenia w tym temacie.

Dziś do oddania w ręce gaming'owych braci i sióstr™ mam... Niespodzianka, to co w filmie Smiling

[video=youtube]https://youtu.be/yhWrx3My96k[/video]

Jedna osoba może dostać tylko jeden fant, dzięki temu więcej osób coś otrzyma i więcej będzie zadowolonych Heart

Wpisujcie się i piszcie co chcecie w tym temacie - jak zwykle największe szanse na otrzymanie mają osoby, które jadą na Pyrkon 2017, jeszcze nic nie dostały, najbardziej się udzielają na forum, mają cy.cki bądź też najbardziej je lubię Kissing (no homo)

Aha, kolejność zgłoszeń nie ma znaczenia, nikt nie ma prawa pierwokupu™ pfu, pierwowzięcia Winking

UWAGA! Wysyłka tego wszystkiego nastąpi po 10 marca! Wysyłka jest za totalne FREE! Nie płacicie i macie za darmo™

Jeżeli jednak chcecie zapłacić mi za wysyłkę, lepiej zrobicie jak kupicie Đinary dzeja. Heart Albo wesprzecie forum na Patronite Heart

Pozdrawiam,
Link.



RE: [O] "Rozdawajki Linka" #30 - Gry Wii, PS3, SMS, PC, Figurki, Gadżety! - facepalm - 24-02-2017

Poproszę o TLOZ:TP na wii Mom please!


RE: [O] "Rozdawajki Linka" #30 - Gry Wii, PS3, SMS, PC, Figurki, Gadżety! - tomzacz - 24-02-2017

Poproszę o Rayman Legends, jeśli się nie obrazisz Smiling


RE: [O] "Rozdawajki Linka" #30 - Gry Wii, PS3, SMS, PC, Figurki, Gadżety! - hellgatex - 24-02-2017

Jako maniaklany zbieracz figurek muszę poprosić o figsy z Guitar Hero Grinning Zdecydowanie znalazłbym dla nich miejsce na swojej półeczce


RE: [O] "Rozdawajki Linka" #30 - Gry Wii, PS3, SMS, PC, Figurki, Gadżety! - Stivi - 24-02-2017

Chętnie DVD z pokami przyjmę.


RE: [O] "Rozdawajki Linka" #30 - Gry Wii, PS3, SMS, PC, Figurki, Gadżety! - hgorski6 - 24-02-2017

Także chętnie przyjmę TLoZ: TP na Wii


RE: [O] "Rozdawajki Linka" #30 - Gry Wii, PS3, SMS, PC, Figurki, Gadżety! - Kropcia - 24-02-2017

Też bym chciała TLOZ TP, ale widzę, że już są chętni...


RE: [O] "Rozdawajki Linka" #30 - Gry Wii, PS3, SMS, PC, Figurki, Gadżety! - Sakudoshi - 24-02-2017

Też poproszę o Raymana Legends


RE: [O] "Rozdawajki Linka" #30 - Gry Wii, PS3, SMS, PC, Figurki, Gadżety! - Konrad_Elite - 24-02-2017

Link sprzedał się i nawet mu nie zapłacili.

MGS IV Dopefish Lives!


RE: [O] "Rozdawajki Linka" #30 - Gry Wii, PS3, SMS, PC, Figurki, Gadżety! - Mkali - 24-02-2017

Poproszę o Marble Madness na sege! Grałem za dzieciaka kiedyś w wersję na telefony z javą. Tak javą, więc chętnie spróbowałbym oryginału. Winking Klik!


RE: [O] "Rozdawajki Linka" #30 - Gry Wii, PS3, SMS, PC, Figurki, Gadżety! - CELL767 - 24-02-2017

To ja poproszę o Baldura z Extra klasyki bo zbieram wszystko co wyszło w tej edycji.


RE: [O] "Rozdawajki Linka" #30 - Gry Wii, PS3, SMS, PC, Figurki, Gadżety! - Igor255 - 24-02-2017

To ja poproszę o MotorStorm na PS3 jeśli można oczywiście Smiling


RE: [O] "Rozdawajki Linka" #30 - Gry Wii, PS3, SMS, PC, Figurki, Gadżety! - Świdr - 24-02-2017

Też bym z chęcią wziął Raymana Smiling


RE: [O] "Rozdawajki Linka" #30 - Gry Wii, PS3, SMS, PC, Figurki, Gadżety! - may - 24-02-2017

Wstawiam się po Metal Gear Solid 4!


RE: [O] "Rozdawajki Linka" #30 - Gry Wii, PS3, SMS, PC, Figurki, Gadżety! - JohnAbruzzi87 - 24-02-2017

Przyjmę sagę Heroes 1-3 Vault Boy Approves


RE: [O] "Rozdawajki Linka" #30 - Gry Wii, PS3, SMS, PC, Figurki, Gadżety! - pojler - 24-02-2017

No elo linku, poprosiłbym Metaru Gia Sorrid 4 do poszerzenia kolekcji MGSów, a wkrótce do ogrania Kissing


RE: [O] "Rozdawajki Linka" #30 - Gry Wii, PS3, SMS, PC, Figurki, Gadżety! - FRUNEK1 - 24-02-2017

Siemaneczko, z chęcią przygarnąłbym figurki z Gituar Hero Winking


RE: [O] "Rozdawajki Linka" #30 - Gry Wii, PS3, SMS, PC, Figurki, Gadżety! - Grodek - 24-02-2017

Zgłaszam się po sagę Heroes 1-3


RE: [O] "Rozdawajki Linka" #30 - Gry Wii, PS3, SMS, PC, Figurki, Gadżety! - Hubi - 25-02-2017

Bardzo chętnie bym przyjął zestawik z Watch Dogsów Grunio


RE: [O] "Rozdawajki Linka" #30 - Gry Wii, PS3, SMS, PC, Figurki, Gadżety! - Max Makowski - 25-02-2017

W takiej kolejności w sensie co się uda Smiling
1. Zelda.
2. Metal Gear Solid.
3. Rayman Legends.

Jaki jeden fant mi się uda dostać to biorę Smiling, kolejność taka że priorytetem jest Zelda itd.


RE: [O] "Rozdawajki Linka" #30 - Gry Wii, PS3, SMS, PC, Figurki, Gadżety! - Pacizou - 25-02-2017

Link! Link! Poproszę o Heroesy 1-3 : D


RE: [O] "Rozdawajki Linka" #30 - Gry Wii, PS3, SMS, PC, Figurki, Gadżety! - Weezyr - 26-02-2017

Zgłaszam się po Motorstorma Smiling


RE: [O] "Rozdawajki Linka" #30 - Gry Wii, PS3, SMS, PC, Figurki, Gadżety! - Thom - 26-02-2017

Mi się marzą filmy Pokemon! Happy_2
Wprawdzie nie jestem typem, który się udziela, a raczej cichym obserwatorem, ale może fakt, że 03.03 mam urodziny przyniesie mi szczęście Grinning
W każdym razie, dzięki za organizację rozdawajki Smiling


RE: [O] "Rozdawajki Linka" #30 - Gry Wii, PS3, SMS, PC, Figurki, Gadżety! - Hemiq - 26-02-2017

Przyjmę cokolwiek co zostanie z tej rozdawajki Smiling


RE: [O] "Rozdawajki Linka" #30 - Gry Wii, PS3, SMS, PC, Figurki, Gadżety! - Hixovick - 27-02-2017

Fakt, bardzo mało się udzielam, ale warto spróbować. Proszę o TLOZ:TP Grinning