Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™
Romantyczny wieczór w czasie Gramytatywnie! Spotkaj się z innymi nerdami! - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™ (https://forum.arhn.eu)
+-- Dział: Allschool... (https://forum.arhn.eu/Forum-Allschool)
+--- Dział: Offtop Wszelaki (https://forum.arhn.eu/Forum-Offtop-Wszelaki)
+--- Wątek: Romantyczny wieczór w czasie Gramytatywnie! Spotkaj się z innymi nerdami! (/Temat-Romantyczny-wiecz%C3%B3r-w-czasie-Gramytatywnie-Spotkaj-si%C4%99-z-innymi-nerdami)



Romantyczny wieczór w czasie Gramytatywnie! Spotkaj się z innymi nerdami! - Ostry96 - 06-11-2017

No cze.
Wpadłem na genialny pomysł, by zorganizować spotkanie w związku z Gramytatywnie 2017, które podobno odbędzie się 2-3 grudnia 2017go roku.
Plan jest prosty. Wybieramy miejsce - wstępnie jest to Warszawa, jako że łatwo tam dojechać zewsząd - ale jeśli okaże się, że większość zainteresowanych jest z np. południa, to może być np. Kraków Creepy .

Wybieramy lokal - jeśli wygra Wawa, to coś w Wawie. Wystarczy znaleźć pokój na wynajem. Najlepiej taki, gdzie nie liczą od osoby, chyba, że wyjdzie taniej. Wiadomo. Im taniej, tym lepiej.

Atrakcje - nie mam na myśli grubej libacji - sory. Można drinkować, ale bez przesady.
Myślę nad tym, by każdy sprawił jakąś konsolę albo PCta z grami by wspólnie coś pograć - jeśli może.

Stream Gramytatywnie - mogę się zająć tym mła - 30GB transferu powinno wystarczyć + przywiozę monitor, jeżeli nie będzie w pokoju takiego. Tak czy owak się więcej monitorków przyda dla gier wideo.
Dodatkowo można by wyczaić webcama by "Studiu JaJo arhneu" co jakiś czas podsyłać obraz od nas - kwestia dogadania się.

Koszty - milionerem nie jestem (póki co!), więc niestety na takie rzeczy jak wynajem trza się będzie złożyć. Oscyluję, że będzie to max. 40zł od osoby, a z doświadczenia wiem (bo trochę jeżdżę), że w grupie to i za 20zł/noc da się dorwać pokój cały dla... grupy~.

Dojazd we własnym zakresie. Ja polecam PKP IC - im wcześniej się załatwi bilety, tym taniej - nawet dużo taniej. Tym bardziej, jak się ma zniżki np. studenckie.

Fajnie by było, by same dwa dni były fajne. Więc gimbusiarze, buldupcy, pijaki i złodzieje, ludy co chcą się tylko nażreć i grać na telefonie całą imprezę - może niech się nie zgłaszają.

Ilu by było wstępnie chętnych?
Napiszcie proszę miejsce z którego byście w ów dni wyjeżdżali - wtedy być może ustalimy bardziej komfortowe miejsce dla wszystkich.
Im więcej osób, tym większa szansa na lepsze miejsce/warunki.

Sugestie mile widziane Smiling

Stej Fresz~


RE: Romantyczny wieczór w czasie Gramytatywnie! Spotkaj się z innymi nerdami! - Kuxism - 07-11-2017

Ja się piszę, ale niestety jedynie na Kraków. Co do konsol to mogę przynieść Segę MD z grami i Playstation (nie wiadomo czy uda mi się przywieźć gry z domu rodzinnego)
Możnaby też poprosić jakieś puby czy by nie udostępnili salki. Jak Kraków to mam na myśli dawny SELECT, a obecny QuestPub.


RE: Romantyczny wieczór w czasie Gramytatywnie! Spotkaj się z innymi nerdami! - tomzacz - 07-11-2017

A w sumie czemu nie, miejsce raczej obojętne, bardziej Kraków. Mogę przynieść laptopa z różnymi imprezowymi gierkami PC Has No Game


RE: Romantyczny wieczór w czasie Gramytatywnie! Spotkaj się z innymi nerdami! - Ostry96 - 08-11-2017

Jeżeli Kraków... to preferowałbym Cybermachnę z uwagi na to, że znam tam ludzi i wiem, że daliby radę na projektorze to puścić.
Wada tego planu jest taka, że ograniczamy się tam do tego co mają, zaleta - no koszty do zera.... chociaż jakieś piwerko wypadałoby kupić.


RE: Romantyczny wieczór w czasie Gramytatywnie! Spotkaj się z innymi nerdami! - Kuxism - 09-11-2017

Najpierw trzeba się zorientować ile osób jest zainteresowanych wspólnym oglądaniem. Jeśli ciągle będzie zainteresowanych tylko 3 ludzi, to nie ma co nic załatwiać. Wtedy to ja mogę zaprosić w swoje skromne progi


RE: Romantyczny wieczór w czasie Gramytatywnie! Spotkaj się z innymi nerdami! - tomzacz - 09-11-2017

Nie no, jak tylko 3 osoby będą to jednak nie jadę Torll


RE: Romantyczny wieczór w czasie Gramytatywnie! Spotkaj się z innymi nerdami! - Ostry96 - 09-11-2017

Dlatego mam nadzieję, że inni w końcu dotrą do tego tematu itd ._.


RE: Romantyczny wieczór w czasie Gramytatywnie! Spotkaj się z innymi nerdami! - szopciu - 10-11-2017

Pomysl dobry ja bylabym chetna, ale nie wiem jak Toster z pracą bedzie wtedy. Nie za bardzo usmiecha mi sie jechac przez pol polski samej. Jade z Wloclawka i jako ze jestem maniakiem Tetrisa moge zabrac konsole Radica Arcade Legends: Tetris


RE: Romantyczny wieczór w czasie Gramytatywnie! Spotkaj się z innymi nerdami! - Wielkimati - 10-11-2017

(10-11-2017, 23:28)szopciu napisał(a): Pomysl dobry ja bylabym chetna, ale nie wiem jak Toster z pracą bedzie wtedy. Nie za bardzo usmiecha mi sie jechac przez pol polski samej. Jade z Wloclawka i jako ze jestem maniakiem Tetrisa moge zabrac konsole Radica Arcade Legends: Tetris

My sobie możemy taką posiadówkę w Płocku zrobić, jak nie chcecie pół Polski jechać Grinning


RE: Romantyczny wieczór w czasie Gramytatywnie! Spotkaj się z innymi nerdami! - gtx777 - 10-11-2017

"Fajnie by było, by same dwa dni były fajne. Więc gimbusiarze, buldupcy, pijaki i złodzieje, ludy co chcą się tylko nażreć i grać na telefonie całą imprezę - może niech się nie zgłaszają."

Jak nie to nie Angry


RE: Romantyczny wieczór w czasie Gramytatywnie! Spotkaj się z innymi nerdami! - tomzacz - 11-11-2017

Ja tak dla odmiany do siebie nie zapraszam


RE: Romantyczny wieczór w czasie Gramytatywnie! Spotkaj się z innymi nerdami! - Ostry96 - 19-11-2017

Troszkę mała ilość osób ostatecznie się zebrała... proponuję tak: kto chętny na przyjęcie do siebie na wieczór? Creepy
zaproponowałbym u siebie gdyby nie fakt, że żulę (w KRK) na rodzicach. Ktoś? Ostatecznie bar jakiś mógłby być o ile jesteście zainteresowani i nie lubicie pić do lustra :v


RE: Romantyczny wieczór w czasie Gramytatywnie! Spotkaj się z innymi nerdami! - Kuxism - 20-11-2017

Cytat:Jeśli ciągle będzie zainteresowanych tylko 3 ludzi, to nie ma co nic załatwiać. Wtedy to ja mogę zaprosić w swoje skromne progi
Uh-oh.

Well, jeśli są naprawdę chętni to proszę bardzo ¯\_(ツ)_/¯


Tylko muszę się sam upewnić czy będę w terminie w mieszkaniu i odpowiednim stanie finansowym. Jak coś to dam znać


RE: Romantyczny wieczór w czasie Gramytatywnie! Spotkaj się z innymi nerdami! - Kuxism - 01-12-2017

Derpderp.

No więc tak, jeśli komuś jeszcze zależy na Romatycznym Wieczorze™, to wygląda na to że będę mógł przyjąć kilku koleżków z Krakowa na wieczór Creepy
Chętnych (@Ostry96 ?) poproszę na PW


RE: Romantyczny wieczór w czasie Gramytatywnie! Spotkaj się z innymi nerdami! - Banan - 01-12-2017

Zapraszam do Lublina, będzie nawet lepiej niż na samym gramytatywnie Chyba Polygamia!