Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™
Beta Diablo 3: Giveaway! - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™ (https://forum.arhn.eu)
+-- Dział: arhn.eu (https://forum.arhn.eu/Forum-arhn-eu)
+--- Dział: Ogłoszenia (https://forum.arhn.eu/Forum-Og%C5%82oszenia)
+--- Wątek: Beta Diablo 3: Giveaway! (/Temat-Beta-Diablo-3-Giveaway)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Beta Diablo 3: Giveaway! - TheZerg - 16-03-2012

Ponieważ będę twardo i nieustępliwie roztrzaskiwał wszystkich wrogów zagrażającym Nowemu Tristram i jego pobliskim terenom nawet jeśli będę musiał porzucić posiłek, wstać z łóżka w środku nocy czy przerwać wypróżnianie się w toalecie stanę w obronie.


RE: Beta Diablo 3: Giveaway! - Forti - 16-03-2012

Dlaczego ja?

Ponieważ mam 21 lat, mieszkam z dziewczyną z którą chce spędzic reszte życia. A w Diablo gram od 2002 roku, czołówka PCL PvP BN i do tej pory nie zostało nagrodzony beta keyem. Zamówiłem EK d3, ale i tak z miłą chęcią skorzystał bym z kodu.


RE: Beta Diablo 3: Giveaway! - Rhopegha - 16-03-2012

jestem wielkim fanem RPG i gralem we wszystkie dziela blizzarda i chcialbym kontynuowac to. Oraz lubie wypatrywac bledy i usterki


RE: Beta Diablo 3: Giveaway! - jcs - 16-03-2012

Dlaczego właśnie ja miałbym otrzymać zaszczyt uczestniczenia w becie jakże epickiej produkcji Diablo III hmmm... jest tutaj tylu wytrwałych fanów. Z pewnością wielu z nich będzie wspaniałymi bohaterami przemierzającymi Sanktuarium. Bohaterem jednak nie zostaje się z wyboru a bardziej decyduje o tym los który nami kieruje. Tenże los skierował mnie tutaj na to forum, więc podejmuję wyzwanie i staje do walki z pozostałymi ! Tak ! Unoszę błyszczące ostrze mego miecza wysoko krzycząc: "do boju !" Pozostaje także wiara jedna z cnót każdego bohatera. Wierzę, wierzę mocno ze się uda. "And the heavens shall tremble!"
Czas przygody nadszedł i historia zapamięta tylko nielicznych. Pamięć o najdzielniejszych sprawi ze bedą oni żyć wiecznie. Więc do dzieła bo zło powróciło !



RE: Beta Diablo 3: Giveaway! - Gobi10 - 16-03-2012

To właśnie ja powinienem zostać obrońcą Nowego Tristram ponieważ gra Diablo była moją pierwszą dużą grą i nie wyobrażam sobie aby zabrakło mnie w tym niesamowitym wydarzeniu jakim jest udział w becie!


RE: Beta Diablo 3: Giveaway! - Partisan - 16-03-2012

Witam serdeczną redakcję.Bardzo mnie uszczęśliwiła wiadomość że mogę jeszcze w jakiś sposób otrzymać zaproszenie do beta testów naszego diabełka ,zaoszczędzi mi to kilka następnych siwych włosów na głowie.Dlaczego ja? Już odpowiadam na pytanie.
Przygodę z seria Diablo zacząłem kilka lat temu ,miałem wtedy chyba 14 lat.
Pewnego zimowego wieczoru poszedłem do znajomego ,pogadać,pograć,kiedy otworzyłem drzwi od jego pokoju pierwsza rzeczą która rzuciła
mi się w oczy ,to było pudełko z gra na której widniał napis DIABLO .Oczywiście pierwsze co zrobiłem to powiedziałem żeby odpalił grę.Kiedy na ekranie pojawił się pierwszy filmik który w niepowtarzalny sposób budował klimat grozy, a sama gra wywarła na mnie olbrzymie wrażenie i wtedy wiedziałem że mam styczność z czymś wielkim z czymś co pochłonie mnie całkowicie i tak sie stało .Ale to wtedy właśnie do pokoju wszedł jego brat z nożem w ręku!!!!!!!!!!!!!!! i........................... .
I właśnie dlatego chciałem otrzymać klucz do bety żeby po tym opowiedzieć wam moja mrożąca krew w żyłach historie



RE: Beta Diablo 3: Giveaway! - Vecti - 16-03-2012

Diablo 3? Chętnie. Po tylu latach biernego oczekiwania podróż rozpocznie się na nowo. Grałem w D2 ładnych parę lat, miło by było przetestować D3. Zaraportować kilka błędów, ogólnie w pewien sposób pomóc w tworzeniu gry. Smiling


RE: Beta Diablo 3: Giveaway! - shinobi_one - 16-03-2012

Witam serdecznie,
Nie będę ukrywał, że zarejestrowałem się tu po to, aby spróbować uzyskać klucz do wersji beta Diablo 3, ale, kto wie, może zostanę na dłużej. Tym bardziej, jak mi się poszczęści, wiadomo, pierwsze wrażenie zostajeWinking
To tak żartem w ramach wstępu, a teraz na poważnie: Powodów dla których to akurat ja powinienem zostać obrońcą Nowego Tristram i okolic, jest kilka, ale pozwolę sobie skupić się na dwóch.

Po pierwsze, pasja i oddanie.
Nie od dziś uważam serię Diablo, a zwłaszcza grę Diablo 2 za miłość mojego życia wśród gier komputerowych. Nie znaczy to, że nie grałem w lepsze, czy ładniejsze, grałem, ale żadna nie miała tego "czegoś" i nie zatrzymała mnie na tak długo co Diablo 2 właśnie.
Miarą prawdziwego fana są nie wydane złotówki, a oddanie, liczone godzinami spędzonymi z danym tytułem, a w tej materii gotów jestem stawać w szranki z każdym.

Po drugie, doświadczenie.
Osiem, w sumie, lat na zamkniętym Battlenecie. Dziesiątki stworzonych, dopieszczonych pogromców zła. Miliardy poległy sługusów ciemności. Miliony starć z Baalem i setki tysięcy potyczek z Panem Terroru, zawsze w pierwszej linii. Niezliczone godziny spędzone na debatach o strategii i możliwościach lepszego rozwoju moich bohaterów.

Nowe Tristram potrzebuje teraz obrońców bardziej niż kiedykolwiek. Bohaterów oddanych, z pasją, a co równie ważne, z doświadczeniem. Czy sie nadaję? Uważam, że tak, jednak ostateczna decyzja należy do Was.
Zwiększcie szansę Nowego Tristram na przetrwanie rekrutując mnie w szeregi jego obrońców!

PozdrawiamWinking


RE: Beta Diablo 3: Giveaway! - Wolwgang - 16-03-2012

Dlaczego JA powinienem dostać ten klucz? To proste mam stare porachunki z Panem Grozy........ ten skurczybyk już trzeci raz mnie wykiwał a podobno do trzech razy sztuka zatem mam zamiar w końcu pokazać mu gdzie diabły zimują. Ave Pogromcy mocy piekielnych Smiling


RE: Beta Diablo 3: Giveaway! - MalinB3 - 16-03-2012

Dlaczego powinienem dostać klucz do bety D3?
Ponieważ 3 dni temu obroniłem pracę inżynierską, wczoraj wytrzeźwiałem i jestem gotów na nowe wyzwania.
W D1 grałem kiedyś na lekcjach informatyki, a trwającą do dziś przygodę z D2 rozpocząłem w 2002 roku i uważam że D2+LOD to jedna z najlepszych gier w historii. Razem z kumplami z akademika spędziliśmy wiele nocy na mordowaniu Diablo i jego piekielnych pomiotów, więc mam w te klocki bogate doświadczenie niezbędne na stanowisku wybawcy Nowego Tristram Smiling


RE: Beta Diablo 3: Giveaway! - Kowboj - 16-03-2012

Mnie się klucz do bety należy, ponieważ jestem już taki stary, że mogę nie doczekać oficjalnej premiery. (l. 45)


RE: Beta Diablo 3: Giveaway! - laser28 - 16-03-2012

Witam !!

Dlaczego ?

Kocham serię Diablo w D2 gram do dziś i sprawia mi tyle samo frajdy i przyjemności co przy pierwszym uruchomieniu 12 lat temu, przyznam szczerze że straciłem już nadzieję na dostęp do bety po dziesiątkach konkursów i różnej maści losowaniach ale walczyć trzeba więc oto jestem zwarty i gotowy na otrzymanie klucza Smiling


RE: Beta Diablo 3: Giveaway! - Nostradamus - 16-03-2012

Dlaczego powinienem dostać klucz do bety D3 ?? a niby dla czego miałbym go nie dostać ??
Brałem udział w wielu konkursach i nic Smiling Nie będę tu opisywał swoich wypocin bo Wy i tak tego nie czytacie tylko 18 zrobicie losowanie jak w Lotto czyli dzisiaj ze strony 1 damy trzem osobą z 2 może czterem itd Smiling
Pierwszy raz w Diabła grałem 14 lat temu, od września czekam aby dostać się do bety więc chyba jestem fanem tej serii.
Kowboj nie jesteś sam Smiling jestem tylko 4 lata młodszy.(L 41)
Pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia
PS. Oczywiście ten konkurs to wymóg Blizzarda ?? :p



RE: Beta Diablo 3: Giveaway! - kayin - 16-03-2012

Ponieważ przegrałem w obie części tysiące godzin więc jestem godzien


RE: Beta Diablo 3: Giveaway! - pureman - 17-03-2012

Chciałbym klucz by odzyskać Nadzieję, bo ją już całkowicie straciłem.


RE: Beta Diablo 3: Giveaway! - kicksaw - 17-03-2012


Aby wziąć udział w naszym losowaniu wystarczy zapostować w tym temacie opowiadając nam dlaczego właśnie TY powinieneś zostać obrońcą Nowego Tristram (i okolic)!

Witam
Nie będę tu koloryzował, powiększał czcionek i sam Azmodan wie co jeszcze.
Od pół roku usilnie próbuję dostać się na betatestera. Czy to CD-Action, czy Twittero-facebookowe loterie, nie ma znaczenia - klucza nigdy nie wygrałem. I jest z tym mi źle, gdy widzę ludzi posiadających ich przykładowo 4 czy 5.

Dlaczego ja powinienem zostać obrońcą Nowego Tristam? Krótko i na temat - ponieważ sądzę, że jestem tamtejszej ludności potrzebny! Przecież oni tacy biedni, nie potrafią nawet zabić swojej żony bez pomocy obcych (mięczaki..) ludzi Smiling Poza tym chciałbym sprawdzić, czy mój oręż zdoła pokonać mrok Sanktuarium - czyli na nasze - czy mój komputer udźwignie grę, zważywszy że na 100% zamówię ją, gdy tylko będę miał tę pewność. A więc.. za Zakarum, Tristram i Harrogath! *nakłada tarczę na plecy i wzywa zombie dogi*.


RE: Beta Diablo 3: Giveaway! - aack - 17-03-2012

Czemu to ja powinienem dostać klucz do bety? A czemu nie, rzekłbym, ale byłoby to nieco tendencyjne. Napiszę inaczej, dlaczego NIE POWINIENEM go dostać:

<ironia on>
1. Są ludzie, którzy zasługują bardziej? Są? A jak, od groma!
2. Przecież i tak kupię pełną wersją, so... na_co_mi_to, pff.
3. Mam 23 lata i powinienem zająć się studiami, szukaniem pracy i myśleć o zakładaniu rodziny, a nie, że "bede grał w gre"!
4. Nie powinienem dostać bety, bo stanę się no-lifem już na dwa miesiące przed premierą, rzuci mnie dziewczyna, a mnie zostanie tylko dziurka, ale od przewodu do Internetu.
5. Bo jestem tak głupi, że w konkursie na szczyt głupoty zająłbym drugie miejsce. Bo jestem głupszy od pierwszego. A tylko pierwszy dostaje betę.
<ironia off>

A tak już całkiem na poważnie, chcę wygrać, bo "it's about time"!




RE: Beta Diablo 3: Giveaway! - m098 - 17-03-2012

Z pewnością za mną nie przemawia ani data rejestracji ani to, że nie jestem typem gracza "old-school", który gra od lat i potrafi wypowiedzieć się na temat każdej produkcji. Niemniej postanowiłem się zgłosić - wiem z czym się je Diablo, bardzo szanuję tę serię i byłoby zaszczytem móc zagrać w trójkę.


RE: Beta Diablo 3: Giveaway! - sheky - 17-03-2012

Sorry I dont speak Polish >.< Here's my try anyway!

Diablo 2 was the game that got me into online gaming. I, even after LoD, played d2hcc for quite a few years in a clan named Angels of Avengeance or AoA (anyone remember us? ) on USEast. Some of my favorite memories growing up were Cathedral Runs on sorc being the TP’er and static’ing my way up the ladder (some of my near heart attacks also were on my Barb in Cathedral when Oblivion knights could cast Iron Maiden). Anyway, this is my entry, really hope to meet some of my fellow Hardcore only players on here. ggglhf


RE: Beta Diablo 3: Giveaway! - arasik - 17-03-2012

Ja chciałbym dostać kod ponieważ wysiadł mi xbox i nie mam w co grac oprócz diablo ...Smiling


RE: Beta Diablo 3: Giveaway! - agawiiim - 17-03-2012

Grałam w poprzednie części które były świetne i dlatego nie mogę doczekać się kolejnego wydania.


RE: Beta Diablo 3: Giveaway! - Skyart - 17-03-2012

Dlaczego? Bo każda cześć była wyborna, a trójka zmiażdży i zrówna konkurencję z ziemią ;]


RE: Beta Diablo 3: Giveaway! - brainfala - 17-03-2012

dlaczego ja ? hmm...
Edycja kolekcjonerska zamówiona V
Tydzień urlopu po 15 maja V
Zagrać w bete diablo 3 X ( trzymam kciuki może tym razem sie uda wylosować klucz )


RE: Beta Diablo 3: Giveaway! - jendkerss - 17-03-2012

Dlaczego ja?
Może dlatego że w lipcu biorę ślub i skończy się moja wolność i częste granie na kompie czy konsoli. Dlatego póki jestem jeszcze wolny chciałbym z tego korzystać do woli i się cieszyć i zagrać w DIABLO III bo później może być już za późno. i właśnie dlatego JA!!!


RE: Beta Diablo 3: Giveaway! - 1504kv - 17-03-2012

Bo jestem wielkim fanem tej serii!