Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™
Pomysły na pigułki! - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™ (https://forum.arhn.eu)
+-- Dział: arhn.eu (https://forum.arhn.eu/Forum-arhn-eu)
+--- Dział: Księga Życzeń i Zażaleń (https://forum.arhn.eu/Forum-Ksi%C4%99ga-%C5%BBycze%C5%84-i-Za%C5%BCale%C5%84)
+--- Wątek: Pomysły na pigułki! (/Temat-Pomys%C5%82y-na-pigu%C5%82ki)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Pomysły na pigułki! - Berorn - 02-04-2012

SIMSY! Trollface


RE: Pomysły na pigułki! - Rufus - 03-04-2012

A może GTA? seria ma już swoje latka,a na przestrzeni całej serii,byłby Oldschool,newschool,i trochę Allschool.Super fanem nie jestem ale z miłą chęcią parę wyciągniętych z odmętu internetu ciekawostek bym zobaczył


RE: Pomysły na pigułki! - morswinn - 03-04-2012

Ja proponuje The Secret of Monkey Island ew. Metal Gear Solid


RE: Pomysły na pigułki! - wojtekM - 04-04-2012

GTA jak najbardziej, a może i saga Baldur's Gate


RE: Pomysły na pigułki! - Haruka - 04-04-2012

Mario? Trollface

Weź się zgódź Archon na pigułkę Pokemonów, no. Grinning
5 odcinków, po jednym na każdą genę. Nie potrzeba mi serii pobocznej, wystarczy R/B/G/Y/G/S/C/R/S/E/Fr/Lg/D/P/Pt/Hg/Ss/B/W.


RE: Pomysły na pigułki! - Lampart74 - 05-04-2012

A może final fantasy albo god of war (wyszły by ze dwie pigułki)


RE: Pomysły na pigułki! - kaczek93 - 05-04-2012

Residenty, Metal Gear Solid lub Pokemony


RE: Pomysły na pigułki! - Chmurowaty - 05-04-2012

Lampart - Archon mówił że Final Fantasy nie nadaje się na pigułke, bo co inna część, to inna historia która nie ma nic ze sobą wspólnego prócz tytułu (Czy coś w ten deseń)


RE: Pomysły na pigułki! - kaczek93 - 05-04-2012

Najlepiej zebrać najczęściej powtarzające się tytuły i zrobić jakąś ankietę.


RE: Pomysły na pigułki! - Dark Archon - 05-04-2012

Ankieta na pewno nie zadecyduje o tym co nagramy, bo popularność gry nie musi jednocześnie oznaczać, że materiał się na pigułkę, naszym zdaniem nadaje. Zresztą, my lubimy mieć tę przewagę w postaci elementu zaskoczenia Smiling


RE: Pomysły na pigułki! - Megaloxantha - 05-04-2012

Deus Ex? Tomb Raider?

Po zastanowieniu się wpadła mi do głowy jeszcze seria Blood Omen/Soul Reaver. Kawał klasyki sięgającej czasów PSX.


RE: Pomysły na pigułki! - Diabeł - 05-04-2012

Final Fantasy zdecydowanie, każda gra inna i niepowtarzalna.

Poza tym z chęcią bym obejrzał pigułkę o np Civilization (ale tylko orginalnych, Sid'a Meiera Winking ).


RE: Pomysły na pigułki! - Haruka - 05-04-2012

My Little Pony: Friendship is Magic!
O Modzie na sukces to się dało, to czemu nie o kucach? :3


RE: Pomysły na pigułki! - Berorn - 05-04-2012

Kuce są zbyt mainstreamowe Trollface Ja dalej żądam Silent Hillów!


RE: Pomysły na pigułki! - boro - 06-04-2012

Sporo fajnych pomysłów juz sie pojawiło wiec zamiast sie powtarzac wrzuce cos całkiem nowe pomysły:
- Tony hawk pro-skater i cała reszta. mnogość tytułów, platform i piękny upadek serii
- Jagged alliance, Genialna seria która ostatnio wraca w kilku postaciach rożnych deweloperów.
- Worms - Pierdyliard wersji i tez ciekawa historia team 17
- Settlers tez ciekawa seria
- chętnie zobaczył bym też materiał o takim zapomnianym gatunku gier "filmów" phantasmagoria itp. shit Smiling
-need for speed też było by fajne.

a co tam jednak dwa które już się pojawiły tez dopisze:
Fallout
deus ex

edit. jeszcze jeden pomysł.
pigułka o polskich przygodówkach. teenagent, wacki, skaut kwatermaster, tajemnica statuetki i pewnie kilkanaście innych.





RE: Pomysły na pigułki! - Amai988 - 06-04-2012

Wszyscy rzucają pomysłami to ja też coś walne (choć i tak mój pomysł nie zostanie zauważony :P):
-Spyro The Dragon: jedna z kultowych gier na PSX która przyniosła studiu Insomniac Games szerszą sławe na świecie
-Rock Band/Guitar Hero: gry sie nie różnią specjalnie co część ale spróbować mozna Winking
-Pokemony: tytuł mówi sam za siebie Laughing
-Gran Turismo/Need For Speed


RE: Pomysły na pigułki! - Celion4 - 07-04-2012

Kuce i Golden Sun.


RE: Pomysły na pigułki! - xxxxyyyy - 07-04-2012

My chcemy liska czyli Crasha Bandicoot. Z lenistwa możesz dać piguły tylko z gier wydanych przez Naughty Dog reszta to syf i śmierć dla serii.


RE: Pomysły na pigułki! - Piskle - 08-04-2012

A może Mario, czy Zelda Rimshot


RE: Pomysły na pigułki! - Cavi587 - 08-04-2012

Dam coś, czego nikt nie zaproponował a nadaje się wręcz świetnie! A mianowicie: The Elder Scrolls. Poczynając od Oldscholoowej Areny do nowiutkiego Skyrima.


Dalej może być
-GTA
-Sonic
-Half-Life (Może nie będzie długiego materiału, ale gra ciekawa.)
-Pokemony
-Mario
-Street Fighter
-Gothic (To samo co HL. Moja ulubiona gra)
-Tomb Raider
-Baldur's Gate


RE: Pomysły na pigułki! - Sevven - 08-04-2012

Pokemony, to było by coś. Piękna rozbudowana seria, w którą wielu ludzi gra do dziś


RE: Pomysły na pigułki! - kojolis - 08-04-2012

Dobrym pomysłem było by King of Fighters które ma wiele części począwszy od Game boy"a lub Soul Calibur i Yakuza które mają po 4 i 5 części.


RE: Pomysły na pigułki! - Link - 08-04-2012

Stawiam na sagi: Legend of Zelda oraz Final Fantasy - do Final Fantasy sam kiedyś robiłem jakby pigułkę - lecz tylko do 9 części Smiling


RE: Pomysły na pigułki! - sebi1225 - 08-04-2012

Ja proponuje:
-GTA
-Tekken
-Sonic
-Fallout
-Dragon quest
-Gothic
-Metal Slug

Zaproponował bym też by odcinki wychodziły szybciej np. od 2 do 4 odcinków tygodniowo Smiling


RE: Pomysły na pigułki! - Korpeczka231 - 08-04-2012

(08-04-2012, 17:18)sebi1225 napisał(a): Zaproponował bym też by odcinki wychodziły szybciej np. od 2 do 4 odcinków tygodniowo Smiling

Człowieku, takich pigułek nie robi się 5 min albo nawet godzinę. Żeby odcinki wychodziły tak jak ty pragniesz to musiałyby tą pigułkę robić ze 4 osoby, a każda inny odcinek, albo przynajmniej 2 po 2. W skrócie w obecnych warunkach to niemożliwe.