Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™
W co ostatnio graliście? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™ (https://forum.arhn.eu)
+-- Dział: Newschool... (https://forum.arhn.eu/Forum-Newschool)
+--- Dział: Multiplatform (https://forum.arhn.eu/Forum-Multiplatform)
+--- Wątek: W co ostatnio graliście? (/Temat-W-co-ostatnio-grali%C5%9Bcie)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: W co ostatnio graliście? - Vinni - 03-11-2013

Aktualnie w ramach wspomnień, przechodzę większość serii Tomb Raider. W tej chwili zabieram się do kolejnego przejścia Legendy, która jest chyba moją ulubioną częścią Grinning A w dodatkowych wolnych chwilach pogrywam w Papers, Please, która mnie strasznie wciągnęła, choć po opisie wydawała się bardzo nudna. Okazuje się, że w prostocie siła i można się w niej zatopić na parę ładnych chwil Grinning


RE: W co ostatnio graliście? - Doktor Wiosna - 03-11-2013

No ładnie, nie sądziłem, że tak szybko znów tu napiszę. Przeszedłem właśnie Medal of Honor (2010). Tylko cztery godziny... Hm. Ale fajne to były godziny, napakowane nierealistyczną akcją i niezłą muzyką, szkoda tylko tego krótkiego czasu gry. Gdyby przejście gry zajmowało dwukrotnie dłuższy czas, co powinno być minimum wśród gier wideo, twórcom udałoby się rozbudować fabułę i lepiej nakreślić postacie. Gra była też maksymalnie liniowa. Niemniej, podobał mi się Medal of Honor. Instaluję już tryb multiplayer.


RE: W co ostatnio graliście? - DonLama - 03-11-2013

Obecnie: CIV5, cs go(zamiast lola), alan wake: american nightmare, studiowanie the game
Chwile temu skończone: forza horizon
Oczekujące: deal island, deus ex hr, mass effect 3, la noire

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka


RE: W co ostatnio graliście? - Uve - 04-11-2013

Metal Gear Rising obecne katuje.. ostatni boss mi daje tak po piętach Childish


RE: W co ostatnio graliście? - wariatelo - 04-11-2013

Ja tam cały czas Docieram BF3 i LOla Grinning


RE: W co ostatnio graliście? - balkan - 04-11-2013

Jak przystało na niedzielnego casualowego gracza [ HAHA LOL JAKA Z NIEGO PIPKA, NIE TO CO JA - HARDKOROWY GRACZ ], gram od czasu do czasu w Bf3, czy inne blizzardowskie starcrafty czy hearthstone'y


RE: W co ostatnio graliście? - Veinitive - 04-11-2013

Skończyłem Pokemon X więc trzeba się zabrać za Y. Winking


RE: W co ostatnio graliście? - kruskader - 04-11-2013

Aktualnie Sonic Lost World, czasem Diablo II i Warlords Battlecry 3.


RE: W co ostatnio graliście? - cicikowy - 07-11-2013

Ja podobnie jak @Wariatelo LoL, BF3, lecz ostatnio skupiam się na moim nowym nabytku, a mianowicie F.3.A.R :] Tak bardzo kocham Humble Bundle;p


RE: W co ostatnio graliście? - Hnacia - 10-11-2013

Praktycznie codziennie, nawet na kilka minut, odpalam Binding of Isaac, poza tym ostatnio, po ponad stu godzinach wreszcie wyssałam wszystko, co potrafiłam wyssać ze Skyrima ;D


RE: W co ostatnio graliście? - Prometheus - 11-11-2013

Ostatnio ukończyłem - ponownie, po roku czasu od ostatniej sesji - znakomite Dishonored. Znowu w jedynym słusznym stylu, czyli skradankowym i bez zabijania. Smiling Oprócz tego jestem jakiś czas po Dead Space, za którego brałem się od wielu lat i dopiero podczas trzeciego podejścia udało mi się go ukończyć (o wrażeniach postaram się napisać przy stosownej okazji).

Tymczasem obecnie jestem zachwycony Dead Space 2 - doskonały przykład sequela, jak dla mnie znacznie przyjemniejszy w odbiorze od poprzednika, choć bawią mnie tanie sztuczki straszenia, których w "jedynce" nie było. Oprócz tego na moim dysku - ponownie - wylądowała bardzo udana Mafia II, w którą obecnie się zagrywam.


RE: W co ostatnio graliście? - Yoshu - 16-11-2013

Aktualnie nadrabiam zaległości z PSP. Na tapecie Daxter, a w kolejce czekają Burnout Legends i Tactics Ogre:LUCT.


RE: W co ostatnio graliście? - Gieromaniak - 17-11-2013

Ostatnio mania na Medal Of Honor krótka kampania ale Multi nawet ciekawe, BF3 i Forza Horizon Smiling a w planach Diablo III


RE: W co ostatnio graliście? - sajgon666 - 17-11-2013

ostatnio nadrabiam zaległości i cisne w Sleeping Dogs, Crysis 3, Dishonored, AC III oraz Shanka 2 Smiling i oczywiście GTA V Smiling
POzdrawiam


RE: W co ostatnio graliście? - JaJco - 17-11-2013

Batman : Arkham Origins, który jest after all gorszy od części Rock Steady o 60 %.

LittleBigPlanet, ostatnio także The Last of Us.


RE: W co ostatnio graliście? - Grodek - 17-11-2013

Dzięki Humble Bundle zagrywam się w Batman Arkham Asylum i przyznam, że dawno nie grałem w tak dobrą grę osadzoną w komiksowym uniwersum.


RE: W co ostatnio graliście? - gniewoszpl - 02-12-2013

Gra w którą gram ostatnio bez przerwy jest Mirrors Edge, bardzo mnie wciągnęła i nie mogę doczekać się następnej części. Grinning


RE: W co ostatnio graliście? - kruskader - 13-12-2013

Jakiś czas temu kupiłem Sega Master System - niestety bez gier.
Dziś przyszła jedna i z kupionych - Zillion.
I:

WOW
Dat graphiks
WOW
Dat Intro
WOW
Dat Title Screen
WOW
Dat Plot
WOW
Dat Gameplay
WOW

Mózg na ścianie - po doświadczeniach z tylko Pegasusem jestem zszokowany jakością gier na SMSa.
Ta konsola jest strasznie niedoceniona.


RE: W co ostatnio graliście? - Login95 - 13-12-2013

Ostatnio miałem jazdę na Beat Hazard, szczególnie dlatego, że kupiłem sobie CD z dobrze komponującą się muzyką.


RE: W co ostatnio graliście? - Lolicznik - 14-12-2013

Niedawno skończyłem prawdziwego klasyka: Silent Hill 3


RE: W co ostatnio graliście? - Doktor Wiosna - 14-12-2013

Już jakiś czas temu skończyłem Need For Speed Carbon: Own the City na PSP. Okazało się, że to całkiem długa gra. Teraz zaś ogrywam Tekken: Dark Ressurection. Cóż, ta gra to nie proste Super Smash Bros. Trzeba się tutaj nieco nagimnastykować, żeby coś zdziałać.

Na PC grałem w tryb multiplayer Medal of Honor. I tutaj też niemały szok, ta gra różni się od Team Fortress 2 i wymaga zupełnie innych umiejętności. Bardzo podobała mi się rozgrywka, dynamiczna, ale wymagająca myślenia i ostrożności w działaniu. Niestety czasami natrafiałem na camperów i aimbotowców skutecznie niszczących przyjemność z gry. Jednak konsole mają pewną przewagę nad PC w tym względzie.

No i jeszcze Portal i Portal 2. Bardzo dobre gry, o ciekawej fabule i mechanice gry. Ale nie rozumiem powszechnego zachwytu nad nimi i statusu klasyków. Skąd średnia ocen wynosząca 95 na Metacriticu? Bawiłem się przednio i polecam te gry każdemu, ale wydaje mi się, że inni bawili się przy nich przedniej.


RE: W co ostatnio graliście? - dawii125 - 29-12-2013

Hmm więc na PC : Counter Strike GO -> po długim w graniu 1.6 jeszcze wtedy non steam Smiling, Dead Island z siostrami które uwielbiają tą grę ze względu na fabułę i klimat Grinning, Gta4 -> powrót do dobrego Gta i modów ^^, Dino D-Day -> epicko zakręcona gra która mnie zaskoczyła a wręcz postacie i system poruszania się czy też przetrwania Smiling no i Left 4 Dead 2 -> zapowiada się ciekawie ze wzgląd na lokacje jak i masę trybów dla jednego gracza czy też wielu Winking
A co do PS3 to głównie BF4 -> wciągająca jak i zarazem ładnie zapowiadająca się gra, GT5 -> powrót po wgraniu kilku modów na ładniejsze autka ^^ i Ghosty które wdg mnie są tylko przejściem z BO2 jak i zarazem małym rozczarowaniem :3


RE: W co ostatnio graliście? - GeddyLee - 30-12-2013

Ostatnio w Pokemon Blue, Toejam and Earl 2, Portal 2, Ford Racing 3 i Kulkajn, czyli Nerf Arena Blast.


RE: W co ostatnio graliście? - Reaktywa - 30-12-2013

Wiesiek 2 i cisne w Black opsie 2, powinienem przechodzić gearsy Och, nie!


RE: W co ostatnio graliście? - Doktor Wiosna - 08-02-2014

Magicka. Ciekawa gra, zwłaszcza do gry z innymi. Kiedy gra się w nią samemu jest trochę... hm, smutno. Z kolegą na ekranie robi się o wiele zabawniej, głównie dlatego, że stanowimy dla siebie zagrożenie większe niż atakujące potwory :P

Portal 2, również co-op. Chociaż bardziej gram w ten tryb z chęci poznania dalszych losów GLaDOS, a nie z głodu zagadek i wyzwań.

No i jeszcze The Walking Dead, sezon pierwszy. Jakież nadzieje wiązałem z tą grą. Gra roku 2012, wyciskacz łez, rewolucja wśród gier wideo. Przeszedłem, nie uroniłem żadnej łzy, choć wzruszeń parę było. Wrażenia podobne do tych z Portala - bardzo dobra gra, nie rozumiem zachwytów całego świata nad nią. To zresztą bardziej film niż gra, nie odczuwałem nieliniowości gry tak bardzo, jak chcieliby tego twórcy.