Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™
W co ostatnio graliście? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™ (https://forum.arhn.eu)
+-- Dział: Newschool... (https://forum.arhn.eu/Forum-Newschool)
+--- Dział: Multiplatform (https://forum.arhn.eu/Forum-Multiplatform)
+--- Wątek: W co ostatnio graliście? (/Temat-W-co-ostatnio-grali%C5%9Bcie)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: W co ostatnio graliście? - Doktor Wiosna - 07-07-2014

Bioshock i Bioshock 2. Gry te, wraz z Bioshock Infinite kupiłem podczas zimowej wyprzedaży na Steam. Wysokie oceny od recenzentów z całego świata i artykuły o tym, jaka to wspaniała i artystyczna jest ta gra, że sztuka, że filozofia, że łał, zachęciły mnie do odchudzenia portfela. Od razu kupiłem cały zestaw trzech gier + DLC do Infinite. I cóż... Człowiek uczy się na błędach. Już nigdy nie kupię całego zestawu gier naraz. Tylko pierwsza część danej serii, a następne ewentualnie po jej przejściu.
Bioshock jest ciekawą grą, to dobre połączenie FPSa i elementów horroru. Serio, kilka razy, zwłaszcza na początku gry zdarzyło mi się podskoczyć ze strachu. Ciekawy arsenał broni i plazmidów, nieźli przeciwnicy i ciekawy świat dostarczyły mi sporo rozrywki. Przez pierwsze trzy godziny. Przez kolejne, umysł zaprzątało mi pytanie: "Kiedy stanie się coś ciekawego?" Gra jest niesamowicie powtarzalna, a przez to zanudzająca, w dalszych częściach gry. No a gdzie ta fabuła? Rozciągnięta do granic możliwości. Stoisz przed wejściem do siedziby złego pana? Aby się tam dostać, musisz zebrać trzy śrubki, rozsiane po całym mieście. Tak, twórcy wiedzieli jak zapewnić graczom wielogodzinną rozgrywkę. Kiedy w końcu dochodzi do jakiegoś wartego uwagi wydarzenia, motywy filozoficzne zostają zaledwie muśnięte, a gra, zostawiając gracza w niedosycie, każe biec po kolejne śrubki, gwoździe, czy inne wihajstry wymagane do otworzenia kolejnych drzwi. W skrócie, kolejne, po Portalu i The Walking Dead, rozczarowanie.
A Bioshock 2? Powtórka z rozrywki. Nieco jaśniejsza kolorystyka i żwawsza fabuła. Ale to wiele nie zmienia. Eh...
Bioshock Infinite? Nie wiem, czy w ogóle sięgać po tę grę. Nie no, wydałem pieniądze, kiedyś sięgnę... Może. Kiedy przejdę Sapera i Mario w lewo.

Ah, jeszcze Monaco: What's yours is mine. Ta gra akurat była ciekawa przez cały czas. I nawet fabułę miała gęstszą! No wiecie, więcej jej było. I przy każdej misji trzeba było się nieźle wysilić, aby wyczyścić planszę z wszelakich znajdziek. No i ta muzyka. Świetna. Dobra gra do co-opa.


RE: W co ostatnio graliście? - kaczmar456 - 08-07-2014

Ostatnio Crash Bash i DuckTales Remastered. Pobieram Kingdoms of Amalur: Reckoning. Po filmach z rozgrywki gra wyglądała na całkiem dobrą, więc w końcu zakupiłem swój egzemplarz na wyprzedaży na PSStore i w ten sposób dam jej szansę. Co do DuckTales platformówka strasznie frustrująca, ale dająca wiele satysfakcji, gdy ukończy się poziom. Próbuję ukończyć ostatni poziom, ale jakoś mi nie idzie, więc zrobiłem sobie od tego przerwę Winking. Bardzo dobry remaster jednej z kultowych platformówek Capcomu, polecam każdemu, kto nie grał. Co do Crash Bash to bardzo przyjemna gierka imprezowa, też się najadłem nerwów przez tą grę, zwłaszcza w mini grach w Crash Ball i grze w Tanki. Tak to mi się bardzo przyjemnie grało, ale jeszcze wiele do odblokowania przede mną Winking.


RE: W co ostatnio graliście? - Marcin100 - 08-07-2014

Ja ostatnio z kuzynem grałem w Medal of Honor: Rising Sun na PS2, w trybie multiplayer ( przeszliśmy całe Grinning ) oraz w Colin McRae Rally na dwie kierownice. Niby stara gra, ale zabawa była przednia.


RE: W co ostatnio graliście? - Dariusxq - 13-07-2014

Wbiłem dziś calaka w Dark Soulsach i nadal chcę mi się grać w tą grę Grinning Pewnie kiedyś zaliczę NG++++++


RE: W co ostatnio graliście? - EasyMediumHard - 13-07-2014

Niedawno postanowiłem po raz 2 wrócić do Dead Island i się nie zawiodłem. Nadal fajna pozytywna sieczka, grafika nie odstrasza. Oczywiście najlepiej się gra na multi z kumplami, ale single również nie najgorszy.


RE: W co ostatnio graliście? - RazoR - 23-07-2014

Jestem aktualnie w trakcie przechodzenia Dark Soulsów. I Wiedźmina 2. I stoje aktualnie w miejscu. Jeśli znacie quest z upierdliwym czarodziejem w portalu, to wiecie dlaczego. Padam przy tym kolesiu częściej niż w Dark Soulsach Torll


RE: W co ostatnio graliście? - rombi22 - 24-07-2014

Jak narazie to męczę tetrisa na konsoli radica tetris i drunken wrestlers Winking
Ta druga jest najlepsza ! Smiling


RE: W co ostatnio graliście? - noxerised - 04-08-2014

Męczę Risena i Mortala Smiling


RE: W co ostatnio graliście? - SebastianL92 - 28-08-2014

Batman: Arkham Origins.

Jest bardzo pozytywnie zaskoczony grą i nie rozumiem ogólnego hejtu na tą część. Tylko dlatego, że nie robili tego mistrzowie z Rocksteady? Bicz, plax, przecież to jeszcze usprawnione Arkham City. Niestety, gra jest słabsza technicznie, co pokazują również błędy obecne od samego początku, na szczęście nie uprzykrzają samej zabawy. , Grać się dalej da i to dobrze się gra. Widać również to, że na fotelu z napisem "reżyser" zasiadł ktoś inny, historia jest poprowadzona bardzo dynamicznie, cutscenki to istne wyścigi. Znalazło się też miejsce na kilka spraw detektywistycznych. Podoba mi się również to, jak dobrze pokazano tu postaci początkujących Batmana i Jokera. Batman, niepanujący nad swoimi emocjami, nerwowy, wrażliwy. Joker, który bawi się jak nigdy wcześniej i później. A finał... w przeciwieństwie do poprzedniczek, satysfakcjonujący jak cholera.


RE: W co ostatnio graliście? - GamingMatix - 28-08-2014

Ostatnio postanowiłem "powrócić do przeszłości" (może nie tak odległej :P) grając w Ford Racing 3 i NFS: Carbon. niby gierki już swoje lata mają, ale grywalnością, nie odstają Smiling


RE: W co ostatnio graliście? - Filipo - 28-08-2014

W GTA V i Max Payne na Ps3. Fajne gierki od Rockstar'a. Polecam!


RE: W co ostatnio graliście? - SebastianL92 - 13-09-2014

Nie mogłem przejść obojętnie obok aktualnej wyprzedaży staroci na PSN. Tym bardziej, że są tam te gry, na które polowałem od paru miesięcy. Tak oto wszedłem w posiadanie wszystkich Crashów oraz Spyrów Grinning. Zacząłem od pierwszego Crasha, ponieważ za dzieciaka nie było dane mi go poznać. Po paru minutach widze jak zestarzałem się rozpieszczany przez aktualne platformówki. Gra się bardzo fajnie, ale utrudnienia związane z sejwem... dodają tylko klimatu Grinning. Crash FTW~!


RE: W co ostatnio graliście? - LukegaX - 13-09-2014

aktualnie gram Enclave na steama - świetna gra RPG - polecam
oraz gram w Ballpoint Universe - świetny shoot 'em up z oryginalną grafiką Archon Approved


RE: W co ostatnio graliście? - Joony - 13-09-2014

Za namową przyjaciół ogrywam Dishonored, jest świetna.


RE: W co ostatnio graliście? - Warencome - 13-09-2014

Ostatnio dużo gram w SimCity 4 i Forze Horizon. Teraz w końcu zacznę grać w Max Payne 1, który na mnie czeka od roku. Smiling


RE: W co ostatnio graliście? - Nozmor - 15-09-2014

Ja ostatnio bawię się często w NFS World i Carbon.


RE: W co ostatnio graliście? - GruchaGame - 15-09-2014

League of legends a na GB w duck tales.


RE: W co ostatnio graliście? - Rejbyt - 04-11-2014

Ostatnio bardzo często gram w CS:GO mimo że przez długi czas nie mogłem się przekonać do tego tytułu bo myślałem że nie dorówna on CS 1.6 i CS Source, lecz przekonał mnie kumpel i teraz uważam go nawet za lepszego. Z gier SP wróciłem nie dawno do Star Wars Jedi Knight Jedi Academy :-D
Najlepsza gra w universum Gwiezdnych Wojen wg. mnie i wielu fanów


RE: W co ostatnio graliście? - Fedox9 - 05-11-2014

Fibrlation. Miał być horror, ale coś nie bardzo.


RE: W co ostatnio graliście? - JohnAbruzzi87 - 05-11-2014

Fallout New Vegas. Mam ponad 250 godzin gry. Zaczynam od nowa przygodę, bo wymieniłem kartę graficzną i gram teraz na ultra ustawieniach.Vault Boy Approves


RE: W co ostatnio graliście? - Knap20 - 24-11-2014

Gram aktualnie w The Legend Of Zelda:Four swords adventures(pierwsza zelda w jaką gram i jestem bardzo zadowolony Smiling) i w The Darkness 2 na ps3(Też świetna). A tak po za tym to witam 2 raz.(Oglądąm arhn.eu od dawna i kiedyś pisałem pare postów ale odszedłem. Teraz wracam i mam zamiar zostać dłużej Smiling.


RE: W co ostatnio graliście? - TomaszT - 26-11-2014

Jakiś czas temu miałem okazję grać w nieco inną odchodzącą od typowych standardów grę, a mianowicie Boson X. Ciekawy pomysł w prostej oprawie graficznej. Gra była do pobrania za darmo, ale trafiła na Steam z większa ilością leveli. Stara wersja jest nadal do pobrania, więc polecam.


RE: W co ostatnio graliście? - pelek2002 - 30-11-2014

W mało znaną grę RPG o nazwie minecraft.Jest piękna graficznie.LOOOOOOL
https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTT4BNYUYxpUzx5n1Qlbx4UABybmsjaDS-22JZeuh1aeofkDGug


RE: W co ostatnio graliście? - FlyingTeapot - 01-12-2014

Far Cry 4 u mnie na tapecie.


RE: W co ostatnio graliście? - Japko - 01-12-2014

Ja ostatnio maniaczę w Dragon Age: Inkwizycja. Mam już na liczniku ponad 40 godzin, więc mogę już coś niecoś o niej powiedzieć. Jeśli ktoś się nadal waha przed sprawdzeniem - fear not. Dawno żadna gra nie zrobiła na mnie takiego wrażenia. Mam nadzieję, że Wiedźmin wybije się jeszcze ponad to Smiling