Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™
W co ostatnio graliście? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™ (https://forum.arhn.eu)
+-- Dział: Newschool... (https://forum.arhn.eu/Forum-Newschool)
+--- Dział: Multiplatform (https://forum.arhn.eu/Forum-Multiplatform)
+--- Wątek: W co ostatnio graliście? (/Temat-W-co-ostatnio-grali%C5%9Bcie)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: W co ostatnio graliście? - czapa - 02-02-2013

Ja ostatnio Diablo 3. Na normalu banalnie łatwe...


RE: W co ostatnio graliście? - turbin - 02-02-2013

Deus Ex HR.


RE: W co ostatnio graliście? - Forwan - 02-02-2013

A ja sobie beta-testuję przeróżne tytuły, takie jak: Crysis 3 (Dla mnie średniak), Path of Exile (Obecnie mój ulubiony Hack'n'Slash) oraz Guns'n'Robots (raczej słabe, ale od czasu do czasu pograć moćna^^). Poza tym wróciłem do Starcrafta II. No i męczę się z kampanią rodu Date w Total War: Shogun 2. To tyle...Chyba...


RE: W co ostatnio graliście? - Fresh - 02-02-2013

A ja gram sobie w fifa 12 i cs:go


RE: W co ostatnio graliście? - IntelPL - 02-02-2013

Ostatnio pogrywałem sobie w MW3 i Killing Floor świetne FPS'y : D


RE: W co ostatnio graliście? - Voltage - 02-02-2013

GTA IV na multiplayerze z kumplem się bawimy w rozwalanie cywilów :P.


RE: W co ostatnio graliście? - aspazar - 03-02-2013

Tomb Raider Legenda ale nadal nie ograniam tej gry


RE: W co ostatnio graliście? - pojler - 03-02-2013

Maksowałem Assassin's Creeed II świetna gra



RE: W co ostatnio graliście? - FabulousWarrior - 04-02-2013

hmm ostatnio to bf3 na xbox 360 Smiling i Tomb Rider 3 na PSX Grinning


RE: W co ostatnio graliście? - _JoHnY_ - 04-02-2013

BF3 i LoL Grinning


RE: W co ostatnio graliście? - mufysz - 04-02-2013

Cisnę w Lola i kończę Walking Dead. Szczególnie to drugie miażdży.


RE: W co ostatnio graliście? - Insajd - 04-02-2013

Dzisiaj nad ranem ukończyłem po raz pierwszy Bastiona, gra miażdży Heart
Świetna grafika, genialny soundtrack i sposób przedstawiania fabuły sprawiły, że pochłonąłem ten tytuł w dwa dni. Teraz czas na ponowne przejście gry z innym zakończeniem. Polecam wypróbować.


RE: W co ostatnio graliście? - Mlethys - 04-02-2013

Ostatnio z singlówek grałem w Kingdoms of Amalur: Reckoning. Jakiś tydzień... Potem mi się znudziło. Potem był FTL no i gry, w które gram mniej więcej regularnie; League of Legends i Tera Online.
Kingdoms of Amalur przyciągnęło mnie efektownością umiejętności, fajerwerkami i tym podobnymi ale sam gameplay strasznie, ale to strasznie przypominał jakieś zwykłe mmorpg na serwerze pozbawionym graczy. To mnie zniechęciło.
FTL za to zniszczył mnie grywalnością i o dziwo całkiem emocjonującą rozgrywką. Szczególnie gdy utożsamiałem się z ekipą statku Winking Prawdziwa żałoba gdy umierali.


RE: W co ostatnio graliście? - Yoshubo - 04-02-2013

Pogrywam w Final Fantasy XII na "dwójke" wczoraj około 2 w nocy stukło 133h gry i nadal nie skończyłem jej w 100%.
Final ma mnie od czasów siódemki jedynie nowe jego odsłony mnie odrzucają, ale o 12 moge powiedzieć tyle że jest świeżym powietrzem - a raczej było - w fantazyjnej serii dzięki nowemu spojrzeniu na świat gry czyniący ją bardziej otwartą oraz systemem licencji choć w jej pierwszej wersji wszystkie postacie posiadają te same możliwości rozwoju ale już w wersji International zostały wprowadzone klasy postaci więc można było mixować swoją drużyne.
Polecam z czystym sercem.




RE: W co ostatnio graliście? - dzaher - 04-02-2013

Darksiders II i Skyrim


RE: W co ostatnio graliście? - Pseudo Gamer - 04-02-2013

Ja aktualnie grywam w DmC: Devil May Cry - wersja na PS3. Gra jest świetna, gram w nią od wczoraj i nie mogę się oderwać *.*
A no i Torchlight II na PC, którego prawie przeszedłem.


RE: W co ostatnio graliście? - Wojt - 05-02-2013

Właśnie ocaliłem galaktykę w Mass Effectie i jestem z siebie strasznie dumny Grinning.


RE: W co ostatnio graliście? - Grian - 05-02-2013

Trochę jest tych tytułów nie bende wymieniać wszystkich World Of Tanks Dota 2 C9 Tera


RE: W co ostatnio graliście? - kom1110 - 07-02-2013

Ja ostatnio zaliczyłem 100% w Lego the Lord of the Rings.A tak na boku cisne w HALO Reach na normalu :p


RE: W co ostatnio graliście? - Javel - 08-02-2013

Sleeping Dogs


RE: W co ostatnio graliście? - Polikg3 - 08-02-2013

Ja gram raczej tylko w MMORPG na PC lub na PSP Grinning Ale ostatnio.. hmmm Patapon 3


RE: W co ostatnio graliście? - Caroo - 08-02-2013

Dead Space 3:P


RE: W co ostatnio graliście? - soldium - 08-02-2013

Ja ostatnio trochę w LoLa , trochę w TERĘ. Rozpoczołem dziś dead space 3 , i złożyłem aplikacje na betę SimCity.


RE: W co ostatnio graliście? - Talbis - 08-02-2013

Ja tam próbuję "wymaksować" FTL: Faster Than Light a w wolnych chwilach, które przeradzają się w długie godziny, przechodzę Torchlight II. A z dziedziny nadrabiania zaległości to jeszcze Final Fantasy VI.


RE: W co ostatnio graliście? - Birtex - 09-02-2013

A ja cały czas w lola ciupieGrinning