Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™
W co ostatnio graliście? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™ (https://forum.arhn.eu)
+-- Dział: Newschool... (https://forum.arhn.eu/Forum-Newschool)
+--- Dział: Multiplatform (https://forum.arhn.eu/Forum-Multiplatform)
+--- Wątek: W co ostatnio graliście? (/Temat-W-co-ostatnio-grali%C5%9Bcie)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: W co ostatnio graliście? - LotNicky - 02-08-2013

Właśnie w tym momencie przeszedłem Mortal Kombat 9 ( jak kto woli to bez "9"), było niestety truuudno ale jakoś się dało radę Winking A jeszcze mam zamiar kupić Metal Gear Solid HD collection Grinning


RE: W co ostatnio graliście? - Emill - 25-08-2013

Fallout: Nev Vegas przetykane Forza: Horizon, zbieram sily na powtorne podejscie do MK, ale po tym jak z poprzedniej rozgrywki utracilem save troche ciezko mi to idzie.. Grinning


RE: W co ostatnio graliście? - japatryk - 29-08-2013

Ostatnio ukończyłem pierwsze przejście Borderlands 2 obecnie gram w Skyrim a w strefie planów Twierdza 1


RE: W co ostatnio graliście? - Matriks404 - 02-09-2013

Ja pogrywam losowo, w Counter-Strike, CS: Condition Zero, Teeworlds, OpenArena, Tibia, Minecraft, Worms Armageddon.


RE: W co ostatnio graliście? - Veinitive - 02-09-2013

Pokemon: Fire Red


RE: W co ostatnio graliście? - SebastianL92 - 12-09-2013

Skorzystałem z japońskiej promocji na PSNie i zakupiłem Vagrant Story. Zakup całkowicie w ciemno, słyszałem o niej tylko raz od kumpla, że ma dziwny system walki i tyle. Pierwsza godzinka za mną. Niezły, ale trochę przydługi początek. Stylistyka i ogólny klimat w grze jest dość poważny, przyciemniony, smutny, mhroczny (jest krew). To może być całkiem niezły RPG, kolejny, który mnie ominął przez brak PS1 i ogólny brak zainteresowania w pozycjach na tą konsolę. Tylko do sterowania ciężko mi się przyzwyczaić Childish. Niemniej, już po tych pierwszych chwilach z grą czuję, że te 11 zł to nie są źle wydane pieniądze.


RE: W co ostatnio graliście? - Noctis - 12-09-2013

Hotline Miami. Kto nie grał niech żałuje i nadrobi zaległości. Gra wciągneła mnie strasznie Fap


RE: W co ostatnio graliście? - Veinitive - 12-09-2013

Męczę gierki z Humble. Winking


RE: W co ostatnio graliście? - LotNicky - 12-09-2013

Fallout New Vegas oraz Bioshock Infinity


RE: W co ostatnio graliście? - Wojtex28 - 12-09-2013

Saira - Bardzo ciekawa platformówka 2D bazująca na podróżach między planetarnych, rozdawali za darmo na Facebooku, żal było nie wziąć!


RE: W co ostatnio graliście? - Grodek - 12-09-2013

Dzięki maratonie GTA, postanowiłem zainstalować swoje San Andreas i przejść, co kiedyś mi się nie udało.


RE: W co ostatnio graliście? - Yaros - 14-09-2013

Powróciłem do Gran Turismo 2


RE: W co ostatnio graliście? - Reaktywa - 15-09-2013

Grałem w Neverwinter ale jednak nie będe w to grał ;_;


RE: W co ostatnio graliście? - Wojtex28 - 15-09-2013

Zacząłęm grać w Rage i jestem naprawdę pozytywnie zaskoczony! W miarę otwarty świat, fajna rozgrywka i na pewno bardzo ciekawy klimat, tylko szkoda, że niektóre elementy strasznie kuleją, tak jak między innymi powolne doczytywanie tekstur, ale to można wybaczyć ): Ogólnie więc gra na + Winking


RE: W co ostatnio graliście? - prałat na wrotkach - 15-09-2013

Orcs Must Die! (PC) - akcja toczy się w krainie fantasy, a grafika jest utrzymana w kreskówkowej stylistyce, jest to gra w której beztrosko można wyżywać się na orkach korzystając z broni i różnorakich pułapek.


RE: W co ostatnio graliście? - Yaxes - 15-09-2013

Ja właśnie zacząłem grać w Game Dev Tycoon i jak narazie bardzo mi się podoba, prosta, ładna a poza tym dobra gra (http://scr.hu/1udb/13gob) dobrze się sprzedaje (http://scr.hu/1udb/9i9yu).


RE: W co ostatnio graliście? - kruskader - 16-09-2013

W przerwach w speedrunowaniu Super Mario World i New Super Mario Bros Wii, calakuje New Super Mario Bros U i trenuje speedrunowanie jej.


RE: W co ostatnio graliście? - Doktor Wiosna - 18-09-2013

Pokemon White. Cóż... Po raz kolejny to samo. Wylewałem już swoje żale w dziale Nintendo. Napiszę tylko, że ta część tego tasiemca, sorry, sagi, niczego poza potrójnymi walkami nie wnosi do rozgrywki. Jeszcze szpetniejsza grafika i jeszcze bardziej pokręcona muzyka. Fabuła daje o sobie znać średnio co 5 godzin gry. Żadnego wyzwania. Eh, starzeję się po prostu. Dla kontrastu bardzo dobrze wypadła końcówka gry! Muzyka zmieniła się nie do poznania, nareszcie dobrze wpisując się w wydarzenia przedstawiane na ekranie konsoli. Zacząłem naprawdę przejmować się fabułą, która zaczęła mieć jakiś głębszy sens. Trochę głupio pisać takie rzeczy o Pokemonach, żadna gra z serii tak mnie nie zaskoczyła. No i nareszcie gra stała się trudna. Archeops N'a (dobrze napisałem?) i Hydreigon Ghetsisa zmiatali moją drużynę z powierzchni ziemi. Tak, koniec gry był dobry...

Jade Empire. Dałem sobie spokój po sześciu godzinach gry. Pokraczny system walki i tempo rozwoju fabuły, które swą ślimaczą prędkością zawstydziłoby niejedno jRPG skutecznie mnie do produkcji zniechęciły. Podobno to dobra gra, ludziom się podoba. Ja niestety nie uchwyciłem jej magii.

Teraz dla odmiany pochwalę jakąś grę. Team Fortress 2. Spędziłem przy tej grze 40 godzin (wiem, niektórych może ta liczba śmieszyć), i jak na razie nic nie wskazuje na to, bym miał zaprzestać grania. Prostota rozgrywki i zabawny klimat nie pozwalają się od niej oderwać. Jest to też jeden z niewielu przedstawicieli gatunku FPS, w którym nie okazuję się być kompletnym noobem. I w ogóle jedna z niewielu gier online, które mnie do siebie przekonały.


RE: W co ostatnio graliście? - GallAnonimowiec - 19-09-2013

Ostatnio ukończyłem Brutal Legend z najnowszego HumbleBundle, a teraz zabieram się za Mark of The Ninja :>


RE: W co ostatnio graliście? - Czupakadra - 19-09-2013

teraz jestem na bardzo slabym kompie wiec nie ma w co grac ;// teraz pykam w moja najnowsza rzadka zdobyc, rayman 10 th anniversary na PC (rzadko a na e-bayu nawet widzialam za 30 $ + wysylka z australi) jedynie za 20 kr (10 zl! Smiling) czyli Rayman M, Rayman 2, Rayman 3 i jakis edytor pocztowek, zdjec itd. do Rayman 3 Smiling


RE: W co ostatnio graliście? - Drako - 24-09-2013

Ni no kuni: wrath of the white witch , naprawdę świetna gra! Polecam! Jeden z najlepszych jRPG tej generacji, o ile nie najlepszy w moim odczuciu. Grając w niego spełnicie poniekąd swoje marzenia z dzieciństwa, mimo kolorowej stylistyki i dość prostej fabuły (chociaż parę twistów się znajdzie) grę można polecić zarówno młodszym jak i starszym graczom. Beztroski killer na długie godziny. Żałuje, że nie nabyłem tej gry wcześniej.


RE: W co ostatnio graliście? - SebastianL92 - 28-09-2013

Z okazji niedawnego zakupu MGS Legacy Collection, odświeżam sobie całą serię w kolejności wydarzeń. Trójka powtórzona, teraz męczę Peace Walkera. W każdym przypadku to będzie moje drugie podejście do gier i niestety, albo ja się zestarzałem, albo same gry. MGS3 wciąż jest genialny, jednakże teraz nie miałem takich wypieków na twarzy jak kiedyś, a jeszcze gorzej jest z Peace Walkerem. Wcześniej pochłonąłem tą część od razu i nie mogłem się oderwać, zwłaszcza, że była dobrym pocieszeniem po nieudanym Portable Ops. Teraz gry stały się jakieś "proste".

Niemniej uwielbiam serię i nie mogę doczekać się MGSV.


RE: W co ostatnio graliście? - Grodek - 28-09-2013

Ja postanowiłem odkurzyć swoje PS2 i odpalić Kingdom Hearts. Ta gra wciąż daje mi tyle radości ile dawała wcześniej.


RE: W co ostatnio graliście? - Baieros - 28-09-2013

Ja bawię się w pierwsze przygody Spyro na PSX.
Na DS gram w Advance Wars Dark Conflikt i rozgrzebałem Harvest Moon, ale po raz kolejny(pierwsze podejście na GC) to chyba nie gra dla mnie.


RE: W co ostatnio graliście? - Stillo - 02-10-2013

U mnie kręci się ostatnio GTA V oraz w międzyczasie wpada Dota 2 i LoL Smiling