Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™
Xbox 360 newfag - czyli w co pograć, jak się w nic wcześniej nie grało - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™ (https://forum.arhn.eu)
+-- Dział: Newschool... (https://forum.arhn.eu/Forum-Newschool)
+--- Dział: Microsoft (https://forum.arhn.eu/Forum-Microsoft)
+--- Wątek: Xbox 360 newfag - czyli w co pograć, jak się w nic wcześniej nie grało (/Temat-Xbox-360-newfag-czyli-w-co-pogra%C4%87-jak-si%C4%99-w-nic-wcze%C5%9Bniej-nie-gra%C5%82o)

Strony: 1 2


Xbox 360 newfag - czyli w co pograć, jak się w nic wcześniej nie grało - Dobuch66 - 11-12-2012

Witam,
tak jak w temacie. Stałem się posiadaczem wersji Slim X360.
Co polecacie?
Nie ograniczać się do gatunku, wgl się nie ograniczać. Najlepiej jeśli prócz tytułu krótko napiszecie o czym jest, jeśli wam się chce to screen albo filmik z yt byłby pomocny, bo zupełnie nie wiem co kupić T.T


RE: Xbox 360 newfag - czyli w co pograć, jak się w nic wcześniej nie grało - Sate - 11-12-2012

Fifa 13 to na 100% Grinning Tylko przed jakimkolwiek graniem w multi musisz zakupić premium membership.


RE: Xbox 360 newfag - czyli w co pograć, jak się w nic wcześniej nie grało - dzej - 11-12-2012

Tales of Vesperia. Świetny JRPG , najlepszy na xboxa 360. nie skończyłem.

pozdrawiam


RE: Xbox 360 newfag - czyli w co pograć, jak się w nic wcześniej nie grało - ichabod - 11-12-2012

Dołączę się do tematu, jeśli autor nie ma nic przeciwko Smiling Nie jestem w temacie, szukam prezentu - możecie polecić mi jakąś grę na X360, która ma udany coop na przynajmniej 3 osoby (prócz Rayman Origins)?


RE: Xbox 360 newfag - czyli w co pograć, jak się w nic wcześniej nie grało - supaplex - 11-12-2012

Ichabod: Eternal Sonata, Marvel Ultimate Alliance 2.


RE: Xbox 360 newfag - czyli w co pograć, jak się w nic wcześniej nie grało - SmellySocks - 11-12-2012

Sam siebie zaskakuje, ale CoD BO 2 ma wyjątkowo udane tryby multi. Niesamowite emocje przy takiej np. Dominacji przeciw botom. A tryby imprezowe dają jeszcze więcej zabawy.


RE: Xbox 360 newfag - czyli w co pograć, jak się w nic wcześniej nie grało - Dobuch66 - 13-12-2012

A gry ze sterowaniem głosowym? Pamiętasz raz jakiegoś RTS'a..?


RE: Xbox 360 newfag - czyli w co pograć, jak się w nic wcześniej nie grało - Dark Archon - 13-12-2012

Komendy głosowe miał bodajże Tom Clancy's EndWar. I źle się to skończyło.

Nie skupiaj się na tych Kinectowych, głosowych, dotykowych i innych -owych gównach. Nie warto.

Kup coś porządnego, co nie znudzi się po 10 minutach, gdy zdasz sobie sprawę, że darcie pyska do mikrofonu jest zwyczajnie głupie, a wciśnięcie przycisku na padzie szybsze.


RE: Xbox 360 newfag - czyli w co pograć, jak się w nic wcześniej nie grało - Dobuch66 - 13-12-2012

No to rzuć konkretnym tytułem może Archon? Grinning
Ja znam soul calibura IV w sumie, jeśli mówimy o bijatykach. Dużo osób mówi o Mortal Kombat, ale wydaje mi się już bardziej "zaawansowane" od SC IV.
Po prostu teraz w weekend prawdopodobnie zakupię kilka gier, dlatego wolałbym wiedzieć co naprawdę warto.
Jak wspomniałem gatunek jest mi obojętny.


RE: Xbox 360 newfag - czyli w co pograć, jak się w nic wcześniej nie grało - dzej - 13-12-2012

(13-12-2012, 11:45)Dobuch66 napisał(a): A gry ze sterowaniem głosowym? Pamiętasz raz jakiegoś RTS'a..?

Endwar. To raczej ciekawostka niż gra, ale można spróbować zwłaszcza, że kosztuję ok 20 zł. Mi większość komend wykrywało oprócz tego kiedy mówiłem : two .


RE: Xbox 360 newfag - czyli w co pograć, jak się w nic wcześniej nie grało - grem - 13-12-2012

(13-12-2012, 11:45)Dobuch66 napisał(a): Pamiętasz raz jakiegoś RTS'a..?

halo wars


RE: Xbox 360 newfag - czyli w co pograć, jak się w nic wcześniej nie grało - Dobuch66 - 13-12-2012

Akurat chodziło mi endwar, w co grało się dość ciężko, ze względu na prawdopodobnie złą wymowę z mojej strony, bo łapało co 3-4 komendę.


RE: Xbox 360 newfag - czyli w co pograć, jak się w nic wcześniej nie grało - yaper - 13-12-2012

@Ichabod
Do coopa świetnie nadają się gry z serii LEGO. Tutaj wybierz pozycję z uniwersum, jakie Cię najbardziej kręci. Najnowsze to Lord of the Rings i Batman 2.


RE: Xbox 360 newfag - czyli w co pograć, jak się w nic wcześniej nie grało - SmellySocks - 13-12-2012

...A najwiecej funu jest przy Harrym potterze. Ino to gry na dwie osoby są.



RE: Xbox 360 newfag - czyli w co pograć, jak się w nic wcześniej nie grało - supaplex - 13-12-2012

LEGO piratów z karaibów ograłem w dwie osoby, świetna gra, polecam.


RE: Xbox 360 newfag - czyli w co pograć, jak się w nic wcześniej nie grało - Theriuss - 13-12-2012

Osobiście ograłem Lego Indianę,LOTR, Harrego i Star Warsy, wszystko ŚWIETNE Gry, mój brat też je strasznie lubi, w końcu z nim w to wszystko grałem :P


RE: Xbox 360 newfag - czyli w co pograć, jak się w nic wcześniej nie grało - Rufus - 13-12-2012

Specjalnie pomijacie Girsy i Halo? Można nie lubić, ale w kooperacji zabawa jest całkiem fajna


RE: Xbox 360 newfag - czyli w co pograć, jak się w nic wcześniej nie grało - Alert4 - 15-12-2012

Dragon AgeTerrifiedrigins
eRPeG idealny na zbliżające się święta (Co nie oznacza abyśmy nie pomagali rodzinie w świątecznych przygotowaniach)
Gra jest tania i stwierdzam, że nigdy nie wydałem lepiej 89 zł w Saturnie.
Cała rozgrywka jak to w RPGach.
Tworzymy i pielęgnujemy swojego bohatera, a z czasem zyskujemy sojuszników, których rozwojem i losem też kierujemy. Tytuł ten ma ciekawą fabułe. Pewnie mnie ktoś za to co napisałem zje, zawsze znajdzie się antyfan Dragon Age, ale miło mi się wspomina godziny spędzone przed tą grą. System zatrzymywania czasu i tworzenia taktyk by pokonać bosa czy zgraje kreatur dawała mi dużo radości. Sądze, że tytuł warty zgubienia czasu, niestety drugiej części tej gry nie polecam.


RE: Xbox 360 newfag - czyli w co pograć, jak się w nic wcześniej nie grało - FrasicaPL - 18-12-2012

Ja polecam Batman Arkham Asylum na padzie gra się świetnie a także gra wciąga i zapewnia około 20h gry ;D


RE: Xbox 360 newfag - czyli w co pograć, jak się w nic wcześniej nie grało - pojler - 18-12-2012

Dobuch 66

Seria Halo musi być ograna jeśli ma się XBoxa tak samo jak Gears Of War. Polecam jeszcze Forze Horizon świetnie się przy niej bawiłem u znajomego


RE: Xbox 360 newfag - czyli w co pograć, jak się w nic wcześniej nie grało - Vijas - 21-01-2013

Polecam tego allegrowicza.


RE: Xbox 360 newfag - czyli w co pograć, jak się w nic wcześniej nie grało - drejkol - 23-01-2013

(11-12-2012, 15:38)Dobuch66 napisał(a): Witam,
tak jak w temacie. Stałem się posiadaczem wersji Slim X360.
Co polecacie?
Nie ograniczać się do gatunku, wgl się nie ograniczać. Najlepiej jeśli prócz tytułu krótko napiszecie o czym jest, jeśli wam się chce to screen albo filmik z yt byłby pomocny, bo zupełnie nie wiem co kupić T.T

Zgaduje, że to twój pierwszy xbox. Zacznij więc od podstaw (exy), a dopiero potem zabierz się za produkcje multiplatformowe. Seria gears of war, Seria halo, Seria fable, Alan wake, Forza (szczególnie czwórka i horizon, choć możesz zacząć od trójki albo nawet od dwójki. Zobaczysz jak gra ewoluowała przez te lata), Dead rising 1 (chociaż uważaj bo jedynka jest wg. Mnie dużo cięższa od dark souls, o demon souls już nie wspominając). Poza tym seria ME, zaczynając od jedynki, Wiedźmin 2.

Dopiero po tych kilku grach zabierz się za resztę.

*tak wiem, że niektóre gry można znaleźć już na innych platformach (pierwsze gearsy, fable 3, wieśka czy ME), ale przez jakiś czas były dostępne wyłącznie na xboxie.


RE: Xbox 360 newfag - czyli w co pograć, jak się w nic wcześniej nie grało - Gurgie - 24-01-2013

Przez jakiś czas kilka lat temu(3-4) miałem Xboxa360, do czasu aż brat sprzedał. Został jemu fajny pad na kabel, ale jednak. Grałem w demo soul calibur 4, fajna gra, jest tam Yoda.
Grałem w Braida, też fajna gra, można również na steamie, kup jak nie chcesz na steamie.
W Halo 3 nie grałem, bo brat powiedział że przeszedł i że przereklamowana seria. Ale pewnie dobra gra, bo to halo. Można pograć. Więcej gier obecnie nie pamiętam niestety :-(.
Była też taka fajna gra z kulką.


RE: Xbox 360 newfag - czyli w co pograć, jak się w nic wcześniej nie grało - alosiek - 24-01-2013

No to może Project Gotham Racing 4? Daje dużo zabawy, szczególnie ze znajomymi. Podzielony ekran wciągnął mnie i moich przyjaciół na długie godziny.



RE: Xbox 360 newfag - czyli w co pograć, jak się w nic wcześniej nie grało - Mikcerion - 16-02-2013

Ja się zasiedziałem przy Guitar Hero (tak dokładniej to Warriors of Rock) i MW2.