Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™
Jakich gier wyczekujecie/ macie zamiar kupić w tym roku? - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™ (https://forum.arhn.eu)
+-- Dział: Newschool... (https://forum.arhn.eu/Forum-Newschool)
+--- Dział: Nintendo (https://forum.arhn.eu/Forum-Nintendo)
+---- Dział: 3DS (https://forum.arhn.eu/Forum-3DS)
+---- Wątek: Jakich gier wyczekujecie/ macie zamiar kupić w tym roku? (/Temat-Jakich-gier-wyczekujecie-macie-zamiar-kupi%C4%87-w-tym-roku)

Strony: 1 2


Jakich gier wyczekujecie/ macie zamiar kupić w tym roku? - Slayer777 - 20-01-2013

Witam

Dział 3DS troszkę leż więc chciałbym trochę rozkręcić imprezę. Nie wiem jacy użytkownicy siedzą na tym forum ( nie jestem trochę w klimacie i chciałbym trochę poznać... ), ale mam nadzieję ze trochę osób z najnowszymi przenośnymi zabawkami od Nintendo się tu znajdzie.
Piszcie na jakie tytuły w tym roku czekacie, a jakie na 99% ( 1%, to jak zwykle w naszym kraju, bariera finansowa ) kupicie.

Ja dodam od siebie, że ( mam nadzieję ) na 100% zaopatrzę się w: Castlevania Lords of Shadow: Mirror of Fate, Monster Hunter 3 oraz oczywiście "nowe" Pokemony X/Y ( jeśli dam rade to obie opcje ).

czekam na odpowiedzi S.7


RE: Jakie gry planujecie kupićw tym roku ? - Dark Archon - 20-01-2013

Czekam wyłącznie na Pokemony.

Wszystko co mnie interesuje albo nie mam pojęcia czy wyjdzie w Europie (Layton vs Ace Attorney) albo nie jest moim zdaniem warte pełnej ceny (Luigi's Mansion).

Może skuszę się na Monster Huntera... ale chyba wolę wersję Wii U.


RE: Jakich gier wyczekujecie/ macie zamiar kupić w tym roku ? - Slayer777 - 20-01-2013

Pokemony to priorytet, szkoda że dopiero w październiku, ale na taki smaczek trzeba poczekać.

Niestety nie stać mnie jeszcze na WiiU, bo płaca nauczyciela pozwala raczej na utrzymanie jednej konsolki :/ aktualnie jest to 3DS.
Dobra, już się nie wtrącam... chce poznać zdanie innych Smiling


RE: Jakich gier wyczekujecie/ macie zamiar kupić w tym roku ? - farmaceuta - 20-01-2013

Ja planuje kupić samą konsolę, dodatkowo obowiązkowo obie wersje poków (jak się uda to edycje kolekcjonerskie), i parę tytułów które są obecnie w sprzedaży.


RE: Jakich gier wyczekujecie/ macie zamiar kupić w tym roku ? - Pawlox24 - 01-02-2013

Ja nie posiadam nintendo3ds ale kupie na pewno jak wyjdzie Monster Hunter i Super Smash Bros Smiling


RE: Jakich gier wyczekujecie/ macie zamiar kupić w tym roku ? - speedy901990 - 02-02-2013

-Fire Emblem: Awakening
Zapowiedzi coraz więcej, twórcy się jarają i w sumie wydaje się że bardo bardzo dobra gra się szykuje i to już nie tak długo

-Pokemon X/Y
To chyba standard u wszystkich Grinning

-Monster Hunter 3
I w tym momencie raczej też Circle Pad PRO, a i przyda sie do MGS'a chociażby Winking


RE: Jakich gier wyczekujecie/ macie zamiar kupić w tym roku ? - Aramega - 03-02-2013

Ja również czekam na pokemony (na wikipedi są już rysunki starterów) i podobno ma wyjść kolejny Mario ale po beznadziejnym paper Mario chyba go sobie odpuszcze Smiling.


RE: Jakich gier wyczekujecie/ macie zamiar kupić w tym roku ? - oliskar - 11-03-2013

Czekam tylko i wyłącznie na pokemon Y .Choć jeszcze nie mam 3DSa mam zamiar go kupić.


RE: Jakich gier wyczekujecie/ macie zamiar kupić w tym roku ? - baczu18 - 11-03-2013

Fire Emblem: Awakening -Grałem na GBA wiec na 3ds też sie skusze
Naruto Powerful Shippuden- Fan
Pokemony co tu dużo powiedziec kazdy grał wiec każdy chce Grinning


RE: Jakich gier wyczekujecie/ macie zamiar kupić w tym roku ? - Kejcian - 11-03-2013

Ja nie wyczekuję na zapowiedziane już tytuły, a zapowiedzi remake'ów Final Fantasy V i VI na 3DSa. III i IV mamy w wersji na DSa teraz pora na te dwa genialne tytuły Grinning
No i jakiś nowy Metroid by się przydał Winking


RE: Jakich gier wyczekujecie/ macie zamiar kupić w tym roku ? - Maxiow43 - 13-03-2013

Na razie mam zamiar kupić samą konsolkę a co do gier to czekam na nowe Pokemony Grinning


RE: Jakich gier wyczekujecie/ macie zamiar kupić w tym roku ? - maxkeypl - 13-03-2013

@Edit Oczywiście napisałem o grze na PCta ;___;

3DS to dla mnie zawsze była nieczysta i obca konsola, ale z chęcią pograłbym w jakąś ciekawszą gierkę np. Mariana.


RE: Jakich gier wyczekujecie/ macie zamiar kupić w tym roku ? - marianex89 - 15-03-2013

W Mariana z chęcią pogram, Pokemony z chęcią bo jest nowy Dizajn i mechanika gry. A co dalej to jeszcze nie wiem. Na razie zbieram grosz do grosza, żeby uzbierać na 3ds'a :P


RE: Jakich gier wyczekujecie/ macie zamiar kupić w tym roku ? - shiki - 21-03-2013

Koniecznie Fire Emblem - Awekening w kwietniu i Pokemony w 3d, raczej X bo jeleń bardziej designesrko mi pasuje ;D Ale jak w międzyczasie wyjdzie jakieś fajny jrpg to też nie wzgardzę.


RE: Jakich gier wyczekujecie/ macie zamiar kupić w tym roku ? - Mystique - 21-03-2013

To co u większości, czekam na październik i wydanie pieniędzy na obydwie wersje Pokemon X i Y. Gra na pewno będzie godna uwagi jak wszystkie poki, a przede wszystkim jestem ciekaw systemu walki w Pokemon na 3DS.


RE: Jakich gier wyczekujecie/ macie zamiar kupić w tym roku? - Huhacz - 15-04-2013

Póki co jedynie na Pokemon X/Y w październiku.


RE: Jakich gier wyczekujecie/ macie zamiar kupić w tym roku? - pitrek - 15-04-2013

Poki i Fire Emblem!
Z resztą tak jak Archon - nie wiem czy interesujące mnie gry doczekają się europejskiej premiery.


RE: Jakich gier wyczekujecie/ macie zamiar kupić w tym roku? - Nilsøn Lewiński - 15-04-2013

Chyba jak wiekszosc - Pokemon X/Y.
VI Generacja zmusza do kupienia nowej konsoli i dobrze, klasyczny DS swoja funkcje spelnil, czas na krok do przodu.
Jetem tez ciekawy Arkham Origins(!) ktore rowniez ukaze sie na te platforme.


RE: Jakich gier wyczekujecie/ macie zamiar kupić w tym roku? - nokash - 16-04-2013

Nowy marian i Tetris 3D TO dla mnie must have. Poza tym czekam na nową zeldę ale to chyba nie w tym roku i mam nadzieje że na 3ds wyjdą jeszcze dwie przynajmniej. Jeden to jakiś nowy tytuł a drugi to remake Majoras mask Smiling


RE: Jakich gier wyczekujecie/ macie zamiar kupić w tym roku? - Brydzo - 17-04-2013

Niedawno zakończyło się Nintendo Direct koncentrujące się na 3DSie. Oto zapowiedziane tytuły:

- Mario and Luigi Dream Team - July 2013
- Mario Golf World Tour - Summer 2013
- Mario Party for 3DS - Winter 2013
- Donkey Kong Country Returns 3D - May 24
- Yoshi Island's 3DS
- Mario and Donkey Kong: Minis on the Move
- Earthbound [Virtual Console] 'end of the year'
- Animal Crossing [XL bundle for $219.99]
- LoZ: Oracle of Ages and Seasons [Virtual Console, May 30]
- Bravely Default [2014]
- Professor Layton: Azran Legacies [2014]
- The Spaceship Damrey, Bugs vs Tanks, Attack of the Friday Monsters [eShop]
- Shin Megami Tensei IV [July 16]
- New Zelda 3DS title [holiday season, 2013]


Nowa Zelda: http://youtu.be/wSXyo0z6LKA?t=35m35s


RE: Jakich gier wyczekujecie/ macie zamiar kupić w tym roku? - MacLike - 17-04-2013

POkemonki X/Y któraś z nich Smiling i Mario Land bo tak jakoś zapomniałem że to istnieje Smiling


RE: Jakich gier wyczekujecie/ macie zamiar kupić w tym roku? - SonOfFirePL - 29-04-2013

Tylko pokemony!


RE: Jakich gier wyczekujecie/ macie zamiar kupić w tym roku? - zujok - 12-05-2013

-Pokemony X/Y
-LEGO City Undercover The Chase Begins
-Donkey Kong Country Returns 3D


RE: Jakich gier wyczekujecie/ macie zamiar kupić w tym roku? - Rayos - 12-05-2013

Aktualnie czekam jeszcze na pokemony, animal crossing, donkey kong, bravely default Smiling a do kupna jeszcze luigi's mansion, fire emblem itd itp.... skad kase brac :/


RE: Jakich gier wyczekujecie/ macie zamiar kupić w tym roku? - mindi - 21-05-2013

na pewno czekam na Pokemon X/Y i jeszcze zobaczę jak będzie wyglądać Bravely Default