Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™
Świeże zdobycze - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™ (https://forum.arhn.eu)
+-- Dział: Allschool... (https://forum.arhn.eu/Forum-Allschool)
+--- Dział: Kolekcjonerzy (https://forum.arhn.eu/Forum-Kolekcjonerzy)
+--- Wątek: Świeże zdobycze (/Temat-%C5%9Awie%C5%BCe-zdobycze)



RE: Świeże zdobycze - Mkali - 23-09-2013

[Obrazek: iL2F0D1.jpg] Moje nowe zdobycze. Szczególnie Jak X i Ratchet, z których jestem Mega zadowolony.


RE: Świeże zdobycze - bleub - 23-09-2013

Poradnik miał dojść jeszcze przed weekendem, kurier zawitał jednakże dopiero dzisiaj. Do wyplatynowania gry jeszcze dłuuuga droga Winking


[Obrazek: CAM00087.jpg]


RE: Świeże zdobycze - Pistolsen - 23-09-2013

[Obrazek: qjms.jpg]

Troszkę lipne światło, lecz do mnie też zawitał kurier DHL z poradnikami, 2 moje reszta
jutro pójdzie w Polskę.

Do tego poradnik do batmana i crysis 2 za 35 z wysyłką z allegro Happy_2


RE: Świeże zdobycze - farmaceuta - 25-09-2013

W tym tygodniu przybyło mi kilka rzeczy:

3 gry na PSP, po 10 złotych sztuka
[Obrazek: ok3v.jpg]

PSP 2004 w świetnym stanie razem z silikonowym pokrowcem normalnym pokrowcem i resztą klamotów + GTA za 220 złotych, kupione od kumpla.
[Obrazek: 3ga1.jpg]

Oraz steelbook z Final Fantasy XIII-2 dla Xboxowej wersji, kupiony za 30 złotych z przesyłką z alledrogo (zafoliowany egzemplarz).[Obrazek: uy4y.jpg]


RE: Świeże zdobycze - Noctis - 25-09-2013

Tym razem nie gry, a filmy i książka. Książke otrzymałem w prezencie, natomiast trylogię kupiłem nową za 60zł. Chyba tanio Torll
[Obrazek: d1df.png]


RE: Świeże zdobycze - guy_fawkes - 26-09-2013

Zdobycze od czasu ostatniej aktualizacji:

[Obrazek: wf2y.jpg]

Warhammer 40,000: Dawn of War - Soulstorm - niecałe 10zł. Znalezione w Auchan.
Star Wars: Knights of the Old Republic II - The Sith Lords - również prawie 10zł, promocja na Empik.com. Odbiór w salonie, więc bez kosztów wysyłki.
Transformers: Zemsta upadłych - bonus do nowego laptopa mojej kobiety. Mam już egzemplarz w wydaniu premierowym, więc ten chętnie bym na coś wymienił.

[Obrazek: tg02.jpg]

Prince of Persia: Piaski Czasu - 4zł, używka, Allegro.
Star Trek Deep Space Nine: The Fallen - 5zł, j/w. Szkoda, że nie jest to bardziej wypasione wydanie, ale z dostępnych na aukcjach to wyglądało najlepiej.
RAGE Collector's Pack - 7zł, j/w.
Reszta to oryginalne pudełka z nośnikami po 3zł/sztuka. Kupiłem, bo mam już wersje cyfrowe i potrzebowałem fizycznej manifestacji na półce. Na wyrost kupiłem jedynie Brink, ale jak nic niebawem będzie jakaś dobra promocja i wyrwę cyfrówkę za kilka złotych. Część z tych pudełek to egzemplarze z UK, ale niezbyt mi to przeszkadza.
Ten zestaw kosztował mnie w sumie 30zł + 7zł wysyłki.


RE: Świeże zdobycze - FireStorm - 27-09-2013

Tym razem growo-filmowo. Wszystko nówki w folii (choć z niektórych już ją zdjąłem). Nie licząc Bodycounta (15 zł), udało mi się każde pudełeczko wyrwać po 10 zł, więc całkiem niezły interes Smiling.
Gry pochodzą z niedawnej promocji na stronie Empik.com, natomiast filmy z serwisu Allegro.pl.

[Obrazek: efnq.jpg]


RE: Świeże zdobycze - Wojtex28 - 28-09-2013

@up Bodycount teraz wszędzie po taniości, bo rzekomo słaby, ale jak grałem to naprawdę fajnie się bawiłem. Szkoda, że trochę krótki, bo to raczej Gieraka na jeden wieczór Winking

@Pistolsen Ten poradnik z Crysisa 2 Fap

[Obrazek: XHMX7YI.jpg]

U mnie dosyć jałowo, ale do tego obrazka powinienem dorzucić jeszcze 3 filmy, po 10 zł każdy, czyli Strzelec, Koszmar z Ulizy Wiązów ( ten nowoczesny remake, niestety słabszy od oryginalnego filmu) i Tożsamość Winking Mimo wszystko wyjazd na zakupy uważam za udany Smiling


RE: Świeże zdobycze - guy_fawkes - 29-09-2013

Efekty dzisiejszej wizyty w łódzkim Saturnie Heart:

[Obrazek: BVQwGC7IUAAV1ff.jpg:large]

Każda część po 20zł.


RE: Świeże zdobycze - ichabod - 29-09-2013

Ruchałbym Fap A Voyage Home nie mieli?


RE: Świeże zdobycze - guy_fawkes - 29-09-2013

Był, ale ograniczał mnie budżet. Childish
Pocieszam się myślą, że i tak mogę kupić brakujące części w częstochowskim Media Markt. I z pewnością to zrobię, bo to cena niższa, niż spotykałem na Allegro za używki.


RE: Świeże zdobycze - ichabod - 29-09-2013

Pytam, bo to moja ulubiona część i aż się zdziwiłem, że akurat jej brakuje, a jest np. cienkie Generations Smiling


RE: Świeże zdobycze - guy_fawkes - 29-09-2013

To był akurat mój wybór, bowiem chciałem zestaw z różnych okresów uniwersum. W przypadku seriali znacznie bliższy jest mi Star Trek od TNG, stąd Generations i First Contact z Borgiem. Z kolei Kirka i spółkę najbardziej lubię w filmach pełnometrażowych, więc The Wrath of Khan i The Search for Spock wydały mi się dobrym wyborem. Stopniowo skompletuję wszystkie 9, bo to dla mnie must have.


RE: Świeże zdobycze - ichabod - 29-09-2013

Cool, nie pogardziłbym Smiling Szkoda, że te kinówki z TNG są takie cieniutkie, aż mnie naszło, żeby sobie serial przypomnieć.


RE: Świeże zdobycze - Azu - 29-09-2013

Fap Dobra dawno się niczym nie chwaliłem. A teraz pochwalę się wszystkim co zdobyłem przez ostatnie kilka miesięcy tygodni :-).

To cudeńko (działające) zakupiłem od koleżanki za 30 zł z 15-stoma Cartridge'ami. Niestety brakuje mi 15 pinowych padów. Ale na pewno kiedyś trafię na nie gdzieś.

[Obrazek: DSC04682.jpg]

A to dosłownie dziś wyrwałem na targu rupieci w Łodzi za 20 zł. Niestety jest bez joystick'ów :<. Ale za to oryginalny zasilacz działa a elektronika czyściutka w środku. Zakupiłem to też z manualem i pudełkiem. Nie mam niestety żadnego Cartridge'a, żeby sprawdzić czy działa. Ale jestem praktycznie pewny, że tak (Rok produkcji 1984/5). Dystrybucja Niemiecka - produkowane w Irlandii.

[Obrazek: DSC04674.jpg]

A tu coś na świeższą generację od lewej 16 zł, 30, 50 zł (od Shaydar).

[Obrazek: DSC04688.jpg]

PC'towe zakupy to łączny koszt ok 25 zł :

[Obrazek: DSC04692.jpg]

Więcej zdjęc tutaj -> http://s201.photobucket.com/user/Azi-/library/Zdobycze


RE: Świeże zdobycze - polskabrick - 29-09-2013

http://allegro.pl/show_item.php?item=3573816106
GameBoy SP Tribal - AGS 101 BRIGHTER (gba sp z jeszcze lepszym podświetleniem)
Nintendo MP3 Player
3 gry : 2x Wladca Pierscieni i GT3 Advance
ładowarka oryginalna gameboy sp
za 100 zł Smiling


RE: Świeże zdobycze - Link - 29-09-2013

(29-09-2013, 17:33)Azu napisał(a): To cudeńko (działające) zakupiłem od koleżanki za 30 zł z 15-stoma Cartridge'ami. Niestety brakuje mi 15 pinowych padów. Ale na pewno kiedyś trafię na nie gdzieś.

Cholerka, ale Pegazik IQ-502 Heart, cudo! Sama Złota Piątka warta jest ponad stówkę więc to bardzo dobry zakup i przedmiot kolekcjonerski nie w kij dmuchał jak mówi pani Barbara z warzywniaka, dałbym się pokroić za taki zestaw w takiej cenie Smiling Udane łowy.


RE: Świeże zdobycze - Dogozaur - 29-09-2013

[Obrazek: 33trq12.jpg]Nie miałem dużo pieniędzy, ale to wszystko na rok 2013.


RE: Świeże zdobycze - farmaceuta - 29-09-2013

Bardzo ładna kolekcja klasyków, przy których można spędzić sporo czasu.


RE: Świeże zdobycze - HackBoy - 29-09-2013

Ale wyrwałeś...za tę cenę to chyba każdy bby wziął.
@Dogozaur - Ile dałeś za Chinatown Wars ?


RE: Świeże zdobycze - Dorczenzo - 29-09-2013

[Obrazek: 2013-09-29_2151.png]

1. GTA V Special Editon
2. Assassin's Creed 3 Freedom Edition (nówka, 120zł)
3. Borderlands 2 Deluxe Vault Hunter's Collectors Editon (nówka, 80zł)
4. Limitowana edycja poradnika do GTA V (dzięki bleub Kissing szkoda tylko, że Amazon wysłał średnio zabezpieczone paczki i okładka jest lekko uszkodzona z tyłu)
5. Kilka gier na konsole Sony, wyrwane za grosze na Targach Rupieci™

... i jeszcze Dalek, Corroded Cyberman i kilka Cybarmatów (figurki z Doctor Who); nie mogłem się oprzeć promocjom w Forbidden Planet Childish


RE: Świeże zdobycze - farmaceuta - 29-09-2013

Zakupiłeś sobie PC, nie żałujesz wydanej kasy?


RE: Świeże zdobycze - Dorczenzo - 29-09-2013

A powinienem? Okay


RE: Świeże zdobycze - farmaceuta - 29-09-2013

Za takie pieniądze, kupisz PS4. A że jesteś konsolowcem, myślałem, że tak zrobisz.


RE: Świeże zdobycze - Dorczenzo - 29-09-2013

Komputer kupiłem głównie do pracy i studiowania Smiling Fakt, szarpnął mnie mocno po kieszeni, PS4 będzie musiało chwilę poczekać :p