Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™
Świeże zdobycze - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™ (https://forum.arhn.eu)
+-- Dział: Allschool... (https://forum.arhn.eu/Forum-Allschool)
+--- Dział: Kolekcjonerzy (https://forum.arhn.eu/Forum-Kolekcjonerzy)
+--- Wątek: Świeże zdobycze (/Temat-%C5%9Awie%C5%BCe-zdobycze)



RE: Świeże zdobycze - Link - 07-12-2013

Patrzcie jaki fajny gadżet do swojej PS 3 dorwałem za 19,99, ładowarka padów i move'a na wtyczkę, takiego czegoś mi było trzeba, bo zawsze irytowało mnie ładowanie pada podczas gry i włączonej konsoli. Myślę, że w tej cenie warto, jak coś to dorwałem to urządzonko w neonecie. Polecam.

[Obrazek: 1002591JP_nqxearq.JPG]


RE: Świeże zdobycze - kexus512@ - 07-12-2013

ja właśnie wyrwałem z gry online-sklep MoH:10th anniversary!









edit: sorry za jakość zdjęcia.


RE: Świeże zdobycze - Azu - 08-12-2013

A takie 3 arty do udekorowania ściany. Koszt wykonania : Ramka z Ikea : 6 zł wydruk 5 zł = 11 zł za obraz A4.

[Obrazek: 4fa15929-955a-4483-a30f-89477d74a9aa.jpg]

[Obrazek: DSC04945.jpg]

[Obrazek: DSC04926.jpg]


RE: Świeże zdobycze - Piskle - 08-12-2013

Dzisiaj do kolekcji dochodzi nowe GT6, oraz Call of Duty Modern Warfare 4 GOTY za 10 złotych w Empiku(polecam sekcje promocje na arhn.eu Smiling)


PS Pozdrawiam Linka :P


RE: Świeże zdobycze - mlyko - 08-12-2013

Udało mi się zdobyć figurkę Mario za 5zł Smiling
W McDonald's są dołączane zabawki do zestawu Happy Meal teraz są to zabawki z serii Mario.
[Obrazek: YYa3fF3.jpg]
[Obrazek: b0HA29n.png]
Sama zabawka w McDonald kosztuje 5zł Torll


RE: Świeże zdobycze - Wojtex28 - 08-12-2013

Ale można te zabawki oddzielnie kupować?! Jak tak to w jakiej ilości? Bo wziąłbym z 4, a obfitego Happy Meala nie mam przyjemności spożywać Winking Z góry dziękuję za odpowiedz Smiling


RE: Świeże zdobycze - mlyko - 08-12-2013

Wojtex, można oddzielnie samą zabawkę kupić i możesz wziąć nawet wszystkie 8 Laughing. Ja kupiłem tylko figurkę. Płaciłem 5zł. Torll
Figurki posiadają licencję Nintendo.


RE: Świeże zdobycze - Azu - 08-12-2013

Dzięki Mlyko za cynk Grinning 2x figurki Super Mario Bros. = 10zł
Stosunkowo dobre wykonanie jak na zabawkę z MC. Ale na ulotce był jeszcze Donkey Kong, którego w MC zabrakło i oczywiście zabrakło jeszcze jednej postaci, która bym chętnie dokupił do kompletu - Bowsera.

[Obrazek: DSC04952.jpg]

[Obrazek: DSC04950.jpg]

[Obrazek: DSC04954.jpg]


RE: Świeże zdobycze - ichabod - 09-12-2013

Kupiłem to całe WiiU, ale jakaś dziwna wersja, bo bez tego śmiesznego tabletu. Ale była tańsza, to może dokupię osobno

[Obrazek: 1498734_750027648360335_1605341783_o.jpg]


RE: Świeże zdobycze - Mkali - 09-12-2013

Ja tam fife na wii widzę ;D


RE: Świeże zdobycze - ichabod - 09-12-2013

Bez Fify? Bitch please!

Ej, Insajd Torll

[Obrazek: JYEgXGK.jpg]


RE: Świeże zdobycze - Matuleczek - 09-12-2013

@icha, ile za ten zestawik? Mom please!


RE: Świeże zdobycze - ichabod - 09-12-2013

5 stówek łącznie z gierkami, wiilotami, zapperem (nie, nie wiem po co mi to), kabelkami, etc. Uparłem się na czerwoną wersję Heart


RE: Świeże zdobycze - Mkali - 09-12-2013

Niezły deal


RE: Świeże zdobycze - SebastianL92 - 09-12-2013

Azu, widzę, że szarpnęliśmy się na ten sam zestaw Smiling.


RE: Świeże zdobycze - Wojtex28 - 09-12-2013

Właśnie przyszła torba z McDonalda, figurki jak najbardziej okazałe, nawet muszę powiedzieć, że nie spodziewałem się tak dobrego wykonania i wielkości, jak za 5 zł/sztuka Fap

[Obrazek: 6f1oyZc.jpg]

Jedynym elementem zestawu który na dobrą sprawę nie jest mój, to grzybek który okazał się chyba najlepszy, gdyż oprócz fajnej jakości wykonania, po naciśnięciu kapelusza gra on taką samą melodyjkę, jak podczas zdobywania go w grze. Rewelacja! Reszta to: Mario w rurze, który wyskakuje po naciśnięciu ( a dodatkowo służy jako pieczątka), i Mario z obracającą się monetą ( bardzo pomysłowo zrobiona rzecz :3). Luigi i Peach po prostu mają dobrze wygląda, a to im wychodzi świetnie!

[Obrazek: NsJKEZd.jpg]

Tak jak na razie wygląda cała rodzinka, ale miejmy nadzieję, że będzie więcej! Oczywiście za taką cenę jak najbardziej warto, więc polecam wam się wybrać do najbliższego Maka i kupić te które najbardziej wam pasują ( bo można kupować je oddzielenie, o czym chyba wszyscy nie wiedzą Winking)
Pozdrawiam!

EDIT:

Jeszcze mały update, prosto od Crixa Kissing

[Obrazek: fwRJYIC.jpg]

Steelbook Fify 14 w formacie G2 ( ogólnie format G2 steelbooków Heart, bardzo ładnie wyglądają) i Steelbook od Polskiej odsłony GoW czyli Judgment Smiling Piękne to wszystko Fap


RE: Świeże zdobycze - Milxon - 09-12-2013

(08-12-2013, 18:30)Azu napisał(a): Dzięki Mlyko za cynk Grinning 2x figurki Super Mario Bros. = 10zł
Stosunkowo dobre wykonanie jak na zabawkę z MC. Ale na ulotce był jeszcze Donkey Kong, którego w MC zabrakło i oczywiście zabrakło jeszcze jednej postaci, która bym chętnie dokupił do kompletu - Bowsera.

Sam bym poszedł i sobie kupił Happy Meale tylko i wyłącznie dla marianów, ale raz że nie lubie tego miejsca, dwa zawsze jest tam od grona ludzi (w tym "znajomi" za ktorymi nie przepadam zawsze sie znajda) no i trzy - "patrz na starego konia kupuje happy meal co on jakis zacofany umyslowo ze kupuje dla zabawek czy cos?"

EDIT: Tak się da osobno, bez Happy Meala? O - to zmienia stan rzeczy :3


RE: Świeże zdobycze - Mkali - 09-12-2013

Wojtex a gdzie jest Toad???


RE: Świeże zdobycze - Pathmage - 09-12-2013

Jak wszyscy się chwalą, to ja mam się nie pochwalić? Dzisiejszy Fap of the Day. Tak wiem zdjęcie robione ziemniakiem :<

[Obrazek: csQdOGL.jpg]

[Obrazek: wkaGnDh.jpg]


RE: Świeże zdobycze - Piromaniaq - 09-12-2013

@up
Za ile Finala złapałeś? Fap


RE: Świeże zdobycze - Pathmage - 09-12-2013

80 zł Smiling


RE: Świeże zdobycze - kruskader - 09-12-2013

[Obrazek: DSC_0005.jpg]


RE: Świeże zdobycze - Mkali - 09-12-2013

Ale straszna mgła u was panowie Laughing


RE: Świeże zdobycze - Veinitive - 10-12-2013

Czy jest możliwość zamówienia tych figurek bez jechania do MC? Jakaś strona internetowa czy cokolwiek innego?


RE: Świeże zdobycze - KDMentos - 10-12-2013

To ja też się pochwalę. Są świetne. Me Gusta Jakość wykonania jak na figurkę za 5zł wykracza poza moje najśmielsze oczekiwania.

[Obrazek: udkz.jpg]

[Obrazek: wap6.jpg]

[Obrazek: jmes.jpg]

Zaraz je sobie postawie gdzieś na półeczce. Me Gusta