Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™
Świeże zdobycze - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™ (https://forum.arhn.eu)
+-- Dział: Allschool... (https://forum.arhn.eu/Forum-Allschool)
+--- Dział: Kolekcjonerzy (https://forum.arhn.eu/Forum-Kolekcjonerzy)
+--- Wątek: Świeże zdobycze (/Temat-%C5%9Awie%C5%BCe-zdobycze)



RE: Świeże zdobycze - Mkali - 10-12-2013

[Obrazek: 2CrabsR.jpg]
Paczka Od Linka Kissing Dzięki wielkie!


RE: Świeże zdobycze - Dogozaur - 10-12-2013

Wydaje mi się, że już NAPRAWDĘ zaprzestanę kupowania gier, jeżeli chodzi o ten rok, ale macie jeszcze trochę fotek moich gierek.
[Obrazek: 4tkc2o.jpg]
(Just Cause: Wydanie Kompletene)
(Worms World Party)
(Super Street Fighter IV 3D)
(Mario & Sonic At The Olimpic Winter Games)
(Ridge Racer)
[Obrazek: 2cihgtl.jpg]
Poza tym chciałem się pochwalić moim nowym Etui do 3DS`a.
[Obrazek: fn47rl.jpg]
.. I oczywiście nie mogło się obejść bez figurek z Maca.
[Obrazek: 2w4wv1u.jpg]
Myślę, że to naprawdę wszystko jeżeli chodzi o ten rok. Sorry za jakość.


RE: Świeże zdobycze - guy_fawkes - 10-12-2013

Dziś przyszło mi coś takiego:

[Obrazek: enqa.jpg]

Oba tytuły po 8 zł + przesyłka, z Allegro. Stan płyt bardzo dobry z minusem. Dobry deal.

Nie mogło oczywiście zabraknąć owoców mojej wyprawy do Krainy, Gdzie Kurczaki Nie Smakują Ani Trochę Jak Kurczaki:

[Obrazek: 09gi.jpg]


RE: Świeże zdobycze - Palar - 11-12-2013

Przyszła dziś do mnie moja gwiazdka. Coś, czego brakowało mi na mojej półce. I Caster na grzbecie Heart
Słabe zdjęcia ale są Smiling

[Obrazek: 1t61.jpg]
[Obrazek: wa7p.jpg]


RE: Świeże zdobycze - CTSG - 11-12-2013

Chyba najlepsza rzecz jaką udało mi się w tym roku ustrzelić. Dreamcast w idealnym właściwie stanie, z Shenmue w zestawie. Konsola nie ma zadrapań, śladów użytkowania, nie jest żółta od fajek. Wygląda prawie jak nówka. Z grą podobnie, okładka 2 pudełka jest lekko pofałdowana jak po kontakcie z czymś mokrym, ale poza tym właściwie ideał. Heart

[Obrazek: UY7lHi2.jpg]


RE: Świeże zdobycze - Nocturne - 12-12-2013

Tak z ciekawości ile dałeś? Bo wiem że samo Shenmue potrafi spore wartości osiągnąć.


RE: Świeże zdobycze - CTSG - 12-12-2013

300zł za konsolę, grę i przesyłkę. Powiem więcej, nikt poza mną nie licytował.


RE: Świeże zdobycze - ichabod - 12-12-2013

I jak wrażenia z użytkowania tego startującego odrzutowca? Smiling


RE: Świeże zdobycze - CTSG - 12-12-2013

Jeszcze nie wiem - w zestawie dostałem kabel antenowy, a potrzebuję chinche. Już zamówiłem, ale pewnie dojdzie do mnie po weekendzie. Winking Ale potwierdzam, głośniejsze to od PS4.


RE: Świeże zdobycze - ichabod - 12-12-2013

O hałasie Dreamcasta chodzą legendy :P Ludzie wrzucają co jakiś czas na YT filmiki z "uszkodzonymi" DC, a potem dowiadują się, że to tak ma być Laughing


RE: Świeże zdobycze - FireStorm - 12-12-2013

U mnie tym razem filmowo. Zamówiłem sobie Firefly, gdyż potrzebowałem dobrego serialu, a i filmy Ichaboda mnie zachęciły. Władcę Pierścieni potrzebowałem w końcu mieć na półce, więc dlaczego nie od razu w edycji rozszerzonej na BD? Oba zamówiłem z Amazona. Z kolei obok figurek z McD nie mogłem przejść obojętnie, zwłaszcza, że, jak się zdaje, nasze forum wykupiło połowę stanu magazynowego. :P

[Obrazek: BbS1WSHCIAE7aU_.jpg:large]


RE: Świeże zdobycze - ichabod - 12-12-2013

Uuu, Firefly na bluray, już wiem co chcę pod choinkę Me Gusta


RE: Świeże zdobycze - Dorczenzo - 12-12-2013

Wszyscy mają Mario, mam i ja! Heart

[Obrazek: 2013-12-12_1932.png]


RE: Świeże zdobycze - Chmurowaty - 13-12-2013

Wszyscy się chwalą figurkami z McDonalda, to ja sypnę w końcu jakąś grą:

[Obrazek: 2013-12-13_1636.png]

Nadrabiania growych zaległości ciąg dalszy. Strasznie tanio na allegro stoi (Nariko Me Gusta )


RE: Świeże zdobycze - Noctis - 13-12-2013

Mały przedświąteczny zakup:

[Obrazek: 6pw3.jpg]

TLOU, które okazało się być z czeskiej dystrybucji. Przy cenie 79zł za nówkę nie ma co narzekać. Plus Fifa na Vite za 30zł.


RE: Świeże zdobycze - Azu - 14-12-2013

(12-12-2013, 21:36)Dorczenzo napisał(a): Wszyscy mają Mario, mam i ja! Heart

[Obrazek: 2013-12-12_1932.png]



Dorian ! Najlepszego masz Cosplayera Luigiego co przebrał się za Mario Grinning


RE: Świeże zdobycze - JohnAbruzzi87 - 14-12-2013

Zamiast figurek z McDonalda znalazłem na półce sklepowej(Sainsbury) kubki z Mario i innymi w cenie £6 za sztukę.

[attachment=162]


RE: Świeże zdobycze - Mkali - 15-12-2013

[Obrazek: PhC4aC2.jpg] wieczorny wypad do galerii poskutkował nowymi grami Smiling Wszystkie kupione w saturnie po 10 złotych. I jabłko z figurkami z hepi mila.
Dres bogów...


RE: Świeże zdobycze - Reed - 15-12-2013

Nie mogłem dostać perkusji od RB2/RB3/TB:RB, więc sprawiłem sobie to.
[Obrazek: 1toD88p.jpg]
Mam nadzieję, że było warto Och, nie!


RE: Świeże zdobycze - guy_fawkes - 15-12-2013

Dziś dwie aktualizacje - sprzed kilku dni oraz dzisiejsza.

[Obrazek: gzgn.jpg]

Call of Duty: World at War - 20 zł na Empik.com. Odbiór osobisty w salonie.
Poza tym doszły mi do kolekcji następne 3 figurki z Maka. Grzybek wygląda trochę jak solniczka i jest wykonany chyba najsłabiej z całego zestawu. Reszta ujdzie, ale nie umywa się do Mariana z murkiem i monetą.

A to owoce porannej wizyty na giełdzie:

[Obrazek: lycn.jpg]

Z racji zakupu kilku gier naraz wynegocjowałem znakomite ceny:
Call of Duty: Deluxe Edition - 15 zł.
Król Artur II - sprzedawca chciał 20 zł, ale zwróciłem mu uwagę, że tytuł wymaga Steama i obecny w pudełku klucz mógł już zostać wykorzystany. Zaproponowałem więc, że kupię mimo to, ale taniej - i tak oto stanęło na... 2 zł. Znakomicie, bo mam cyfrówkę na Steamie i brakowało mi właśnie oryginalnego pudełka i nośnika. Heart
Tomb Raider: Ultimate Collection - wydanie biedronkowe, ale spóźniłem się z jego kupnem, gdy trafiło do marketu. Dziś zapłaciłem 15 zł za nienaruszoną używkę i jestem zadowolony.
Quake Ultimate Collection - śmieszne 10 zł za wydanie warte znacznie więcej. Cyfrówki mam od dawna, ale takie klasyki trzeba mieć także na półce.
Demon's Souls - najcenniejsza zdobycz. Sprzedawca chciał 40 zł, ale zbiłem cenę do 30. Płyta bez najmniejszej ryski. Fap


RE: Świeże zdobycze - Odine - 17-12-2013

Nie wiem, czy moja "zdobycz" jest odpowiednia do tego tematu, czy jednak raczej chodzi o przedmioty rzadsze, no ale cóż spróbuję.
[Obrazek: VEFxAxL.jpg?1]
Oczywiście obejść się nie mogło bez figurek z MCDonalda, lecz trochę późno się o nich dowiedziałem i kupiłem dopiero dzisiaj, jak będę miał możliwość zamierzam jeszcze jakieś dokupić. A tak po za tym na zdjęciu Simcity w Edycji Plus, które kupiłem niedawno... ogólnie do kupna przymierzałem się właściwie już od samej premiery. Dodatkowo jeszcze AC IV Black Flag i Gta V na Xboxa 360, które właściwie kupiłem już troszeczkę prędzej jednak myślę, że się nadają tutaj(mogę się mylić).
[Obrazek: TGm5tFh.jpg?1]
No i jeszcze, tym razem dwie książki jednak nadal w growym klimacie. Dwie Książki z lubianych przeze mnie uniwersów: World of Warcraft Vol'jin Cienie Hordy i Ołowiany Świat w świecie S.T.A.L.K.E.R.A, obydwie zamówiłem w Empiku. Drugą już trochę poczytałem i jest ok za pierwszą(WOW) zabiorę się po skończeniu Ołowianego Świata.

@Edit Skusiłem się również w Promocji bodajże Zimobranie z Muve na Borderlands za ok 8zł i Mafie 2 w podobnej Cenie (i tak wiem, że mafia niedawno była dostępna za darmo w Joystic coś tam). Dodatkowo zastanawiam się nad kupnem Humble Jumble Bundle i chyba się skuszę.


RE: Świeże zdobycze - Link - 17-12-2013

No, moje fanty nareszcie doszły, na początek standard - figurki z Mario (dzięki uprzejmości converta, który kupił, wysłał i dorzucił jedną bonusową Kissing)

[Obrazek: 1002599JP_nqweawe.JPG]

Trylogia GTA (III + VC + SA) w super stanie, jak nowa, ze wszystkimi mapkami, instrukcjami, płytkami lustereczkami itp za 40 zł! Taka okazja, ze musiałem kupić, skoro były już gry, trzeba było też zaopatrzyć się w konsolę Smiling

[Obrazek: 1002602JP_nqweasx.JPG]

Dodatkowe 2 gry po 20 zł - Crazy Taxi i Playboy: The Mansion:

[Obrazek: 1002603JP_nqweaqp.JPG]

Wspomniana wyżej konsola, kupiona za 50 zł w bardzo dobrym stanie (Matuleczek płakał jak sprzedawał) resztę fantów (kabel AV, memorkę, klapkę od memorki i pilot) dokupiłem od Witolda za 45 zł. Zmieściłem się w stówce, a mam konsolę w bardzo dobrym stanie Fap

[Obrazek: 1002600JP_nqweqpr.JPG] [Obrazek: 1002601JP_nqweqhs.JPG]


RE: Świeże zdobycze - Crix Doomsday - 17-12-2013

To ja tym razem wyskoczę z czymś innym.

Dostałem od krewnych coś, dzięki czemu moje życie nagle stało się łatwiejsze. Mała szlifierka Grinning Kuzyn kupił ją w 2007 roku i nie użył ani razu Laughing A teraz mam ją za free Grinning A jakiś czas temu nosiłem się z zamiarem zakupu takiego sprzętu Grinning

[Obrazek: PC140993_zps8d5b4f56.jpg]

Teraz mogę się zabrać za renowację kilku przedmiotów kolekcjonerskich Grinning


RE: Świeże zdobycze - ichabod - 17-12-2013

wtf


RE: Świeże zdobycze - pitrek - 17-12-2013

CriX, Ty lepiej doszlifuj mówienie do kamery.