Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™
Świeże zdobycze - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™ (https://forum.arhn.eu)
+-- Dział: Allschool... (https://forum.arhn.eu/Forum-Allschool)
+--- Dział: Kolekcjonerzy (https://forum.arhn.eu/Forum-Kolekcjonerzy)
+--- Wątek: Świeże zdobycze (/Temat-%C5%9Awie%C5%BCe-zdobycze)



RE: Świeże zdobycze - farmaceuta - 30-07-2014

Przyszła paczka z USA a w niej to Fap[Obrazek: ZMMNRTA.jpg]


RE: Świeże zdobycze - FAKK3 - 30-07-2014

Kolejne zacne nabytki w mojej kolekcji. Zafoliowany polski egzemplarz Jagged Alliance 2 w dużym boxie i oryginalny Soundtrack z gry Planescape Torment.

[Obrazek: 2vtxydc.jpg]


RE: Świeże zdobycze - Drakkainen - 30-07-2014

Cześć! Niestety już dosyć dawno pisałem cokolwiek w tym poście, lecz teraz mam idealną do tego okazję.
[Obrazek: IMG_4154.JPG]
Są to aktualnie jedyne posiadane przeze mnie edycje kolekcjonerskie, kiedyś niestety sprzedałem dwie inne, czego bardzo żałuję.
[Obrazek: IMG_4155.JPG]
Trochę miejsca na ścianie korkowej zajmuje mi teraz świetny plakat z Titanfalla.
Ciut więcej informacji na temat moich zakupów znajdziecie na moim blogu, liczę na jakieś komentarze.
Jaką z wymienionych kolekcjonerek powinienem zaprezentować w unboxingu?


RE: Świeże zdobycze - SzamanPL - 30-07-2014

[Obrazek: GAeLJmf.jpg]
Trzy NFS'y (te najlepsze Torll ) kupione od brata za 60 zł.


RE: Świeże zdobycze - SzamanPL - 31-07-2014

To znowu ja. Tym razem kupiłem grę roku 2014 Chyba Polygamia!
[Obrazek: 7G6NJta.jpg]
Goat Simulator chciałem kupić na letniej wyprzedaży na Steamie, ale liczyłem na większą przecenę. Koniec końców kupiłem tę grę w biedrze :PC:


RE: Świeże zdobycze - Qenyyy - 31-07-2014

Też stałem się posiadaczem Symulatora Kozy Grinning

[Obrazek: lj2fOaD]


RE: Świeże zdobycze - Niki_93 - 31-07-2014

Moja dzisiejsza zdobycz. Smiling

[Obrazek: 99744917397961080902.jpg]


RE: Świeże zdobycze - Tyber - 31-07-2014

Wyniki dzisiejszego wypadu na zakupy Grinning


[Obrazek: 06a9241e36.JPG]

[Obrazek: 334d2271e6.JPG]


RE: Świeże zdobycze - RKAMIL - 31-07-2014

A już myślałem, że tylko ja się skuszę na Symulator Kozy!

[attachment=245]


RE: Świeże zdobycze - ThePS3veteran - 31-07-2014

Ja także postanowiłem pójść do biedronki po jakąś grę. Okazało się że w biedrze było dużżżooo gier (Między innymi aż 3 kozy), lecz niestety nie było Dragon's Dogmy na którą bardzo liczyłem :c Jutro lecę do 2 biedry w moim mieście. Dzisiaj jednak zdobyłem grę o której nic nie wiem Trollface
[Obrazek: IMG_20140731_140008_zpsc7fbe3a1.jpg]


RE: Świeże zdobycze - Mroczny Szkielet - 31-07-2014

Zdobycze z dzisiejszej wycieczki po sklepach.
[Obrazek: 8SEZSql.jpg]


RE: Świeże zdobycze - guy_fawkes - 31-07-2014

Dawno nie dodawałem tutaj swoich zdobyczy, więc trochę ich się uzbierało:

[Obrazek: nSMcSUc.jpg?1]

Warcraft III z dodatkiem - 10 zł, znaleziony w antykwariacie. Używka, ale klucz bez problemu przypisał się do konta Battle.net.
No One Lives Forever - 20 zł, używka.
Red Dead Revolver - 30 zł, używka.
Niebezpieczne związki - mój ulubiony film kostiumowy, nie mogłem więc przejść obok niego obojętnie. 10 zł.
Wolverine - 7 zł.
Świt żywych trupów na BD - 18,99 zł, Empik.com.


[Obrazek: 3LYIGnX.jpg?1]

Assassin's Creed: Liberation HD - imieninowy upominek.
Filmy po 3 zł/sztuka. Znalezione w sklepie z tanimi książkami podczas wypadu nad morze.

[Obrazek: HxUgYeT.jpg]

Rodzina Addamsów II - 7,99 zł, TESCO.
Dark Souls II - 1 zł + wysyłka, gdyż to samo pudełko z płytami bez klucza. Ten dostałem od znajomego.

[Obrazek: hrlbEgS.jpg]

Oryginalne pudełka do gier, które już miałem w formie cyfrowej, ok. 6-7 zł/sztuka + przesyłka.


RE: Świeże zdobycze - FRUNEK1 - 31-07-2014

Żeby znaleźć ten tytuł musiałem odwiedzić 6 biedronek
DMC Heart
Tylko kurcze plejka zaczęła świrować ;/

[Obrazek: 5a97a51cfd30c0e3gen.jpg]


RE: Świeże zdobycze - StormS - 01-08-2014

No to już mam game-plan na najbliższy miesiąc. Smiling

[Obrazek: BXBCaD6.jpg]


RE: Świeże zdobycze - VratherX3 - 01-08-2014

Ostatnio 3DS, a teraz to :
[Obrazek: svhr4o.jpg]

Konsolka i gry to miły prezent, a zeszyt znalazłem w Selgrosie za całe 5-6 zł. Była jeszcze różowa wersja z PS Move. Smiling

Ps. Przepraszam za jakoś fotografii. Robione mikserem.


RE: Świeże zdobycze - Michu506 - 01-08-2014

[Obrazek: 2gt9i0h.jpg]
[Obrazek: k16rh4.jpg]
[Obrazek: eplrn7.jpg]

A to wszystko za 6zł


RE: Świeże zdobycze - pszczoua - 01-08-2014

[Obrazek: castlevania.jpg]
Me Gusta


RE: Świeże zdobycze - Dark Archon - 01-08-2014

Dziś czuję się jak Wielki Pan Redaktor™. Nie tylko japończycy przysłali mi z własnej, nieprzymuszonej woli zegarek do testów, otrzymałem też wersję recenzencką The Last of Us Remastered wraz z naklejką na PS4 (w dodatku dostarczone do rąk własnych w UK, wow!). To dopiero moja druga płytowa promka, więc się jaram jak dziecko. Smiling Prócz tego wpadłem przy okazji do lokalnego "charity shopu" i znalazłem tam parę perełek. Myst 3 i 4, Rainbow Six: Rogue Spear i Tigera Woodsa PGA Tour 10 za £1 od gry. Przy okazji natrafiem też na poradnik do Super Mario 3D Land od Primy i podręcznik zawierający chwyty gitarowe (i nuty) do każdego utworu The Beatles. To był dobry dzień. Heart

[Obrazek: 2014-08-01_1608.png]


RE: Świeże zdobycze - Matuleczek - 01-08-2014

propsy za beatlesów. mam nadzieję, że jednak nagrasz recke tego zegarka, jestem ciekaw co to za cudo Grinning


RE: Świeże zdobycze - Nocturne - 02-08-2014

Bede grau w gre ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pokemony i Circle Pad Pro po normalnej cenie z amazona za to Syphon Filter i Gran Turismo 2 po funcie sztuka na car boot sale w zeszłą sobotę.

( ͡° ͜ʖ ͡°)
( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
(⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

[Obrazek: comment_O3yfEpMbTG4bcn0ZeU8jqZDmvQRPCQDt.jpg]


RE: Świeże zdobycze - Wojtex28 - 03-08-2014

Dawno niczego nie wrzucałem, ale moje najważniejsze świeże zdobycze jeszcze do mnie nie dotarły, a więc pozostało mi pokazać co wyrwałem do tej pory :3

[Obrazek: 7Lf62hh.jpg]

Smyczka Arhn.eu (brakuje mi już tylko koszulki do kompletu Soon ) i Kicakenowo-haxballowe gadżety Heart Przypinka jest piękna Fap

[Obrazek: f6thT0I.jpg]

Dwa Steelbooki od Crixa i subtelnie ukryte CDA Heart

[Obrazek: vQq50es.jpg]

Najnowszy Wolf, wraz z betą zapowiedzianego Dooma. Szkoda, że nie zagram do 11 sierpnia, ale mam nadzieję, że warto będzie czekać #pielgrzymka

[Obrazek: V8lur08.jpg]

I ostatnia zdobycz, któej niestety nie ma na obrazku, gdyż już grzeje się wewnątrz komutera Smiling Karta graficzna AMD Radeon R9 290 Direct CUII, czyli świetny układ podrasowany przez Asusa Winking Z tego Co widzicie na obrazku, ufam takowemu Asusowemu OC, ponieważ to już druga karta z takim samym chłodzeniem ( to co leży w pudełku to Nvidia GeForce 560 Ti/Direct CUII, czyli zupełnie inny układ z tym samym chłodzeniem). Co najlepsze można sobie porównać wielkość kart, bo nowa idealnie wpasowywała się w wytłoczkę, a starsza karta ma po 2 cm luzu z każdej strony ( to wyjaśnia fakt, dlaczego od dzisiaj muszę grać ze zdjętą ścianką w obudowie komputera Torll )


RE: Świeże zdobycze - kokoshkv - 03-08-2014

Efekty dzisiejszej podróży, do "rupieciarni"
[Obrazek: gl0ARaliP5KlF1fwK51fx3qZL0UQPeKWuO5QIjEz...45-h859-no]


RE: Świeże zdobycze - slawi86 - 04-08-2014

Tylko to mi ostatnio wpadało: Wipeout w premierówce
[Obrazek: zvegk0.jpg]


RE: Świeże zdobycze - HackBoy - 04-08-2014

Dawno nic nie dodawałem, więc nadrabiam ostatnie zaległości.
Z racji inwestycji w sprzęt, gierowe zdobycze nie są jakieś super, ale ja jestem zadowolony.
GTA:VC i mortal kombat complete edition z empiku za 35zł za obie. Za takie pieniądze nie mogłem sobie odmówić. Sentinel dostałem od znajomego, a spellforce razem z DSem lite kupiłem za 20zł. DS ma uszkodzony górny ekran i zawiasy, ale może coś z niego jeszcze zrobie (GameBoyDS...?) . Całość okraszona soczystą FIFKĄ na 3DS, która przyszła jeszcze w folii, a kosztowała mnie 20zł z przesyłką Fap Do tego nowa maszynka do przeglądania ARUH.RU :trifap:

[Obrazek: y4lDNgn.jpg] [Obrazek: PehXgEP.png] [Obrazek: AYS1bnj.png] [Obrazek: jqSjr9i.png] [Obrazek: J7347sY.png] [Obrazek: iV1io0h.png]


RE: Świeże zdobycze - dzemson - 04-08-2014

Stary stand odszedł, nowy jest over 9000 i 20% spoko od starego i wszystkie bigboxy się mieszczą + głebokościowo rządzi. I jest SŁODKIIIIIIIIII
http://imgur.com/D2TtGnh

I nabytki z lipca
http://imgur.com/R16nALx
+ Batman.Zabójczy żart, Antologia.Jest legendą, Rok 1984

Coś się zdjęcia z imgura nie pokazują albo nie umiem tagów.