Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™
Spotkanie Widzów Arhn - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™ (https://forum.arhn.eu)
+-- Dział: arhn.eu (https://forum.arhn.eu/Forum-arhn-eu)
+--- Dział: Interakcje (https://forum.arhn.eu/Forum-Interakcje)
+--- Wątek: Spotkanie Widzów Arhn (/Temat-Spotkanie-Widz%C3%B3w-Arhn)



Spotkanie Widzów Arhn - Crix Doomsday - 03-08-2013

Po pierwsze, tutaj macie link do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/177392995773964/

Oto plan:

Już 19 sierpnia w katowickim pubie Cybermachina odbędzie się pierwsze, oficjalne spotkanie sympatyków ARHN.EU. Na miejscu zjawią się Dark Archon, Dorczenzo oraz Grem, aby spędzić wieczór w towarzystwie graczy, a następnie przeprowadzić Pokédziałki z udziałem zebranych osób.

Spotkanie rozpoczniemy o godzinie 19:00, abyśmy wszyscy mogli uraczyć się dobrymi trunkami i wejść w dobry nastrój. Następnie, o 21:30 siądziemy, jeśli pozwolą nam na to warunki, do wspólnego streamowania Pokémonów, w ramach cotygodniowego cyklu. Live będzie również nadawany na Twitchu, ale wszyscy obecni w Cybermachinie będą mogli wziąć w nim udział.

Na wspólny wieczór zapraszamy wszystkich pełnoletnich widzów. Liczba zapisanych do wydarzenia osób zdecyduje o dodatkowych atrakcjach oraz drobnych upominkach, które będzie można zdobyć na spotkaniu.

----------------------------------------------------------

Odnośnie tego tematu. Możecie się tutaj umawiać na wspólny transport/przejazd.
W miarę możliwości spróbujemy też pomóc odnośnie dojazdu. Jeśli ktoś ma jakieś pytania lub sugestie, może je tutaj zgłaszać.

Proszę nie pisać jednak postów typu "Będę" itp.

Ja na początek się pytam, czy ktoś z Podkarpacia planuje się wybrać swoim samochodem, lub zorganizować wspólny przejazd?


Spotkanie Arhn.eu w Cybermachinie - SzteFFen - 06-08-2013

Witam!Jest ktoś kto jedzie z Siedlec na spotkanie do Katowic?Bo zawsze razem raźniej Smiling
Edit: To może inaczej,czy będzie ktoś przejeżdżał przez Siedlce? :3


RE: Spotkanie Widzów Arhn - KDMentos - 07-08-2013

Ktoś z Koszalina lub okolic planuje się wybrać?


RE: Spotkanie Widzów Arhn - MusCzekoladowy - 10-08-2013

Jedzie ktoś z Opola, albo okolic?


RE: Spotkanie Widzów Arhn - wujo444 - 10-08-2013

To ja chyba odpuszczę, jak ma być ponad 60 luda, to to traci dla mnie sens.


Odp: Spotkanie Widzów Arhn - chrusto - 10-08-2013

60 luda na dzień dzisiejszy. Zadeklarować może się jeszcze więcej do 19stego. Chociaż znając życie będzie dobrze jeśli połowa z tych osób przyjdzie. Gdyby nie to, że akurat tego dnia wyjeżdżam to sam bardzo chętnie bym się tam wybrał. Ale cóż. Trzymam kciuki za udane spotkanie i mam nadzieje, że jeszcze będzie okazja :-)

Wysyłane z mojego LG-P880 za pomocą Tapatalk 2


RE: Spotkanie Widzów Arhn - wujo444 - 11-08-2013

60 które zadeklarowało, że na pewno przyjdzie, a w kategorii "może przyjdzie" jest kolejne 60. niechby przyszła połowa, i tak będzie mega tłok. Więcej jak 20 osób rozproszy całość.


RE: Spotkanie Widzów Arhn - Wojt - 12-08-2013

Będę jechał pociągiem z Wrocławia.


RE: Spotkanie Widzów Arhn - Wojtex28 - 12-08-2013

Ciekawe jak będzie z tą pełnoletniością, bo mimo tego, że nie jestem pełnoletni to planuję się pojawić ( co najwyżej gdzieś się wcisnę pomiędzy, jakoś niewidocznie, żeby kilka fotek cyknąć i się ulotnićWinking) Z Podkarpacia może niby daleko, ale fajnie byłoby się pojawić :P


RE: Spotkanie Widzów Arhn - Wielkimati - 12-08-2013

Eh, Wojtex. Archon już wiele razy mówił na ten temat. Czy w świetle prawa Archon mógłby zapraszać niepełnoletnich gimnazjalistów do pubu?


RE: Spotkanie Widzów Arhn - Yasiek - 17-08-2013

To spotkanie będzie trwało do końca Pokedziałku czy potem też sobie posiedzimy, pogadamy?


RE: Spotkanie Widzów Arhn - Innominatus - 18-08-2013

Bardzo miła inicjatywa, cieszę się, że ktoś kto robi materiały na wysokim poziomie nadal potrafi zadbać o interakcje ze swoją fanbazą.


RE: Spotkanie Widzów Arhn - wujo444 - 20-08-2013

Fajnie było Grinning
mam prośbę do osób z którymi gadałem, a których nicków nie pamiętam - odezwijcie się na PW Grinning staliśmy m.in. z CTSG na środku sali z tyłu. Ale kto pamięta gościa w koszulce ze star warsów niech zostawi kontakt Winking