Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™
Test Odtwarzacza arhn.eu - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™ (https://forum.arhn.eu)
+-- Dział: arhn.eu (https://forum.arhn.eu/Forum-arhn-eu)
+--- Dział: Interakcje (https://forum.arhn.eu/Forum-Interakcje)
+--- Wątek: Test Odtwarzacza arhn.eu (/Temat-Test-Odtwarzacza-arhn-eu)

Strony: 1 2


Test Odtwarzacza arhn.eu - Dark Archon - 19-12-2013

Youtube jest cool. Ale chwilami zdarzają się sytuacje w których chce się tym wszystkim rzucić o ścianę i płakać w kącie. Problemy z buforowaniem filmów, Content ID, dziwaczne błędy.

Jedynym sposobem na rozwiązanie tego problemu jest uniezależnienie filmu od zewnętrznego źródła.

Dlatego też na dniach wprowadzać będziemy alternatywny sposób na oglądanie materiałów arhn.eu poprzez oparty o HTML5 odtwarzacz niezależny.

W tym momencie dostępny jest już pierwszy, testowy materiał.

http://arhn.eu/2013/12/czym-jest-recenzja/

Aby obejrzeć go w naszym odtwarzaczu wystarczy wcisnąć "Odtwarzacz arhn.eu".
Na Firefoksie powinien dać nawet wybór rozdzielczości (480p/720p/1080p), ale Chrome z jakiegoś powodu odmawia współpracy i automatycznie uruchamia film w 480p.

Byłbym wdzięczny, gdybyście mogli poklikać i dać mi znać jeśli znajdziecie jakieś bugi:
- przeglądarki na których system jeszcze nie działa (będą takie)
- przeglądarki na których nie wyświetla się przycisk "OPCJE" niepozwalając na zmianę jakości:
[Obrazek: 2013-12-19_1448.png]
- wszelkie inne błędy jakie znajdziecie.

Podczas moich testów filmy ładowane przez nasz player ładowały się szybciej niż te na YT. Smiling Plan jest taki, żeby począwszy od dziś wszystkie nowe filmy na arhn.eu miały również swoją lokalną wersję. Z czasem może przerzucimy tu również część starych materiałów.


RE: Test Odtwarzacza arhn.eu - Kicaken - 19-12-2013

Nie wyświetla przycisku OPCJE:
http://screencast.com/t/9kb2ABGNG

Win8 64bit, Przeglądarka Chrome Wersja 31.0.1650.63 m


RE: Test Odtwarzacza arhn.eu - ZłotyPstryk - 19-12-2013

Dopóki nie włączę pauzy nie chce mi się wyświetlić pasek postępu ani poniższe przyciski.

Windows 8 x64, Opera Next 19.0.1326.21


RE: Test Odtwarzacza arhn.eu - Matuleczek - 19-12-2013

U mnie wszystko gra. Przycisk "Opcje" jest, pasek dostępu działa jak należy. Player jest piękny i przejrzysty.

Windows 7 x64, Google Chrome 31.0.1650.63 m.


RE: Test Odtwarzacza arhn.eu - Oreu - 19-12-2013

Jak najeżdżam kursorem na odtwarzasz to nie pojawia się pasek postępu wraz z przyciskami, dopiero jak kliknę (i przy okazji spauzuję film) to się pojawia. Trochę denerwujące Childish Poza tym wszystko ładnie działa.

Windows 7 x32, Opera 18.0.1284.68


RE: Test Odtwarzacza arhn.eu - Snorlax Benio - 19-12-2013

Win7 64bit, Chrome v. 31.0.1650.63
Nie zauważyłem problemów. Film z marszu odpala w 720P


RE: Test Odtwarzacza arhn.eu - SebastianL92 - 19-12-2013

Windows 8.1, najnowszy firefox, nie zauważyłem żadnych błędów Winking.


RE: Test Odtwarzacza arhn.eu - mxls - 20-12-2013

Windows 7,najnowszy Google Chrome,internet 60mb/s

laguje na 720P Childish


RE: Test Odtwarzacza arhn.eu - Steve_Dogs - 20-12-2013

Win 8 32 bit, Firefox 25, internet 120mbps
Wszystko działa i jest na swoim miejscu, nie laguje.


RE: Test Odtwarzacza arhn.eu - Arcel - 20-12-2013

ubuntu 13.10
Google Chrom wersja 30.0.1599.66
internet 2 mbps
Strona ładuje się normalnie, po przełączeniu na nowy player pojawiają się anomalie (tak jakby player YouTube "przebijał". Ponadto na komentarzach wtedy potrafią się pojawiać błędy (wygląda to jak na obrazku nr 2)

[Obrazek: 1ga5.png]
[Obrazek: 5tml.png]
[Obrazek: e8rr.png]
[Obrazek: 8nvh.png]
[Obrazek: mx4z.png]



RE: Test Odtwarzacza arhn.eu - fafikozoom - 20-12-2013

boski player, nie spodziewałem się że tak szybko dam się przekonać


RE: Test Odtwarzacza arhn.eu - Kacpi01_PL - 26-12-2013

Brakuje mi paska postępu, bym wiedział ile obejrzałem i ile filmu mi jeszcze zostało. Po za tym jest (moim zdaniem) nawet lepszy od tego YouTubowego.
Testowałem na Windowsie: XP, Vista i 7 na Mozilli


RE: Test Odtwarzacza arhn.eu - Gurgie - 26-12-2013

Dobrze by było gdyby na końcu filmu pojawiały się linki do innych materiałów :3.

Tak to odtwarzacz super. Od teraz to na nim będę oglądał.


RE: Test Odtwarzacza arhn.eu - SebastianL92 - 26-12-2013

W przypadku recenzji nowej konsoli natrafiłem na drobne lagi w momencie... gdy akurat o nich mówiłeś oraz przy omawianiu problemów z Killer Instinct. Zastanawiałem się, czy to przypadek czy specjalnie. Po zakończeniu odtwarzania ponownie kliknąłem w pasek postepu w daną minutę filmu i dalej to samo.

Przy okazji, po najechaniu na pasek postępu przydałoby się wyświetlenie na którą minutę najeżdzam Winking. Niestety, klikałem po omacku.


RE: Test Odtwarzacza arhn.eu - Signar - 26-12-2013

Mi przy 1080p klatkuje Childish


RE: Test Odtwarzacza arhn.eu - KannoxPL - 30-12-2013

Podczas oglądania filmu "pasek" z postępem mógłby zwijać się odsłaniając dolną część wideo...
Ogólnie wszystko jest w porządku.


Windows 7 Home Premium 64 bit, Google Chrome - wersja 31.0.1650.63 m


RE: Test Odtwarzacza arhn.eu - Zephir - 03-01-2014

U mnie pasek postępu pokazuje się tylko, kiedy za pauzuję filmik. Wszystko oprócz tego działa w porządku.


Windows 7 Ultimate 64 bit, Opera 12.16


RE: Test Odtwarzacza arhn.eu - kiki1993 - 05-01-2014

Nagle znikąd wyskoczyło mi okno jutubowe po zmianie karty, znikło po włączeniu jutubowego a później znowu odtwarzacza ARHN.EU

Windows 7 Home Premium 64 bit Opera 18.0.1284.68 Stable


RE: Test Odtwarzacza arhn.eu - Mezuis - 05-01-2014

Windows 64 bity, pasek pojawia się tylko po zapauzowaniu filmu, po zmianie z 720 p na 1080 p przeglądarka się zawiesza.


RE: Test Odtwarzacza arhn.eu - stasiek19 - 14-01-2014

nie da się przewijać, w google chrome. Odsyła do początku filmiku


RE: Test Odtwarzacza arhn.eu - Pobe - 16-01-2014

Windows 7 64bit, Chrome Version 32.0.1700.72 m:
Film buforuje mimo pokazywania pobrania materiału (białego paska).

Safari w iOS7 na iPhone5:
Zdarzyło mi się, że włączyło się odtwarzanie samego dźwięku.


RE: Test Odtwarzacza arhn.eu - qamil - 02-02-2014

Windows 7 64 bit, Opera 12.16. Zasadniczo wszystko działa ok, jedyne problemy to nieukrywanie się paska na dole (co było już zgłaszane), niezapamiętywanie wybranej rozdzielczości (za każdym razem trzeba w opcjach ustawiać żądaną) i problem z fullscreenem - przycisk w odtwarzaczu rozszerza film na całe okienko przeglądarki, zostawiając paski zakładek, statusu, kart, windowsowy pasek zadań itd. - na to pomaga klawisz F11, ale przyzwyczajenie z youtuba robi swoje. No i do tego jeśli Pasek jest pokazany, to nie znika automatycznie, zasłaniając część filmu. Dziś był problem z buforowaniem, Podgląd #0 nie chciał się wczytać (trochę pomogło zmniejszenie rozdzielczości do 720p), ale to raczej wina serwera niż odtwarzacza.


RE: Test Odtwarzacza arhn.eu - Maciej Jańczak - 07-02-2014

Windows XP 32-BIT, Opera nie chce włączyć odtwarzacza mimo klkikania w przycisk z filmem 0_o


RE: Test Odtwarzacza arhn.eu - GeddyLee - 12-02-2014

U mnie tak samo na Firefoksie, wystarczy chwilę poczekać Smiling


RE: Test Odtwarzacza arhn.eu - kannwy - 13-02-2014

Zacina w połowie filmu i nie chce buforować Childish