Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™
Pyrkon 2014 - Skąd? Z kim jedziecie?... czyli, zabierz mnie na Pyrkon, plox! - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™ (https://forum.arhn.eu)
+-- Dział: arhn.eu (https://forum.arhn.eu/Forum-arhn-eu)
+--- Dział: Interakcje (https://forum.arhn.eu/Forum-Interakcje)
+--- Wątek: Pyrkon 2014 - Skąd? Z kim jedziecie?... czyli, zabierz mnie na Pyrkon, plox! (/Temat-Pyrkon-2014-Sk%C4%85d-Z-kim-jedziecie-czyli-zabierz-mnie-na-Pyrkon-plox)



Pyrkon 2014 - Skąd? Z kim jedziecie?... czyli, zabierz mnie na Pyrkon, plox! - Link - 04-02-2014

Witam!
Pyrkon już na horyzoncie! (wiem, jeszcze prawie 2 miesiące, ale czas tak szybko zasuwa). Zakładam ten temat w celu pomocy sobie podczas dojazdu na Pyrkon, wiadomo, że razem zawsze raźniej, czy to w aucie, czy pociągu/autobusie. Proponuję tutaj pisać skąd jedziecie, a osoby zainteresowane wspólnym dojazdem niech ze sobą skomunikują się już poprzez system PM. Jeżeli chodzi o wyjazd autem, to wiadomo, że koszt dojazdu zmniejsza się z każdą jedną zabraną osobą, więc... po co wieźć ze sobą powietrze? Winking

Osobiście na Pyrkon wybieram się ze Szczytna, jeżeli ktoś jedzie autem, to do Olsztyna spokojnie mogę się przetransportować, by stamtąd ruszyć na Poznań, czekam na PMki w sprawie dojazdu. Mam też alternatywę, więc jak nikt nie napisze, to tak czy inaczej na Pyrkonie się pojawię, by Was poznać Kissing

Zachęcam do wypowiadania się w temacie i jak najbardziej logistycznego podejścia do transportu na ten event Smiling

Pozdrawiam,
Link.


RE: Pyrkon 2014 - Skąd? Z kim jedziecie?... czyli, zabierz mnie na Pyrkon, plox! - bleub - 07-02-2014

Jakby co to ciskamy w pyrkonowy piątek autobusem z Kropcią i Beniem w trasę Warszawa-Poznań, gdyby ktoś miał chęć dołączyć się do 'wycieczki' to zachęcam do kontaktu poprzez pw Smiling


RE: Pyrkon 2014 - Skąd? Z kim jedziecie?... czyli, zabierz mnie na Pyrkon, plox! - Kropcia - 07-02-2014

Bleub, zapomniałeś dodać, że godzina naszego odjazdu to 10.00 Winking Bo ktoś się jeszcze napali na wspólny wyjazd, a będzie jechał po południu i będzie lipa Winking Jeśli ktoś chce się z nami turlać polskimbusem, zapraszam Smiling


RE: Pyrkon 2014 - Skąd? Z kim jedziecie?... czyli, zabierz mnie na Pyrkon, plox! - Dekakura - 07-02-2014

Ja tradycyjnie nie musze nigdzie jeździć, bo mieszkam 30 km odp poznaniaSmiling


RE: Pyrkon 2014 - Skąd? Z kim jedziecie?... czyli, zabierz mnie na Pyrkon, plox! - Link - 08-02-2014

No właśnie, moja alternatywa to dojazd z Kropcią, Beniem i bleubem Smiling I coś czuję, ze właśnie to będzie moją metodą na pojawienie się na Pyrkonie Smiling Co też bardzo mnie cieszy Heart


RE: Pyrkon 2014 - Skąd? Z kim jedziecie?... czyli, zabierz mnie na Pyrkon, plox! - Kropcia - 08-02-2014

Link, jestem za Smiling


RE: Pyrkon 2014 - Skąd? Z kim jedziecie?... czyli, zabierz mnie na Pyrkon, plox! - draksik - 11-02-2014

Ja jadę z Poznania, tramwajem Smiling


COSPLAY NARUTO / PYRKON 2014 - Doska551 - 01-03-2014

Happy WITAM. Ponieważ będę cosplayować na Pyrkonie w Poznaniu chciałabym zorganizować spotkanie cosplayerów postaci z Naruto. Jeżeli ktoś jest chętny przyjść na takowe spotkanie proszę pisać w komentarzach.
Spotkanie polegało by na tym że porobimy wspólne zdjęcia całej ekipy. Możemy też zrobić zdjęcia udawanej walki i potem ewentualnie przerobić je w programie z efektami. Co o tym myślicie ?
Piszcie czy będziecie czy nie , chcę wiedzieć za jaką postać będziecie przebrani ^^ Ja będę na potać Hinaty z Shippuden :3


RE: Pyrkon 2014 - Skąd? Z kim jedziecie?... czyli, zabierz mnie na Pyrkon, plox! - luklew - 02-03-2014

Jak coś, to bardzo nie chce mi się jechać pociągiem znowu. Ostatnia podróż była tak męcząca, że ciągle się gubiłem (dobra wymówka, nie?).

Zatem wszyscy z Częstochowy i okolic: Będę jechał autkiem, mogę zabrać 4 osoby jeszcze, wyjechałbym wcześnie rano w piątek (21 marca), czyli może 5:00. Autko ekonomiczne, "1.9 w dizlu", starczy że jedna osoba się zgłosi i wyjdzie w cenie biletu pociągowego studenckiego.

(Mile widziana osoba, która orientuje się w terenie)

Piszcie tutaj albo na PW!


RE: Pyrkon 2014 - Skąd? Z kim jedziecie?... czyli, zabierz mnie na Pyrkon, plox! - Wojt - 09-03-2014

Witam,

generalnie załatwiałem sobie nocleg trochę na ostatnią chwilę i nieźle na tym popłynąłem. generalnie mam pokój na 2 osoby (a jestem sam) w cenie 258zł za 2 noce, z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę. Mój hostel jest tuż przy rynku. Pokój z łazienką. Jakby ktoś chciał jechać na pyrkon ale nie może już znaleźć miejsca to można się podzielić kosztem i wyjdzie już przyzwoita cena. Ostrzegam że pochrapuje! Smiling

Jak coś to PW.


RE: Pyrkon 2014 - Skąd? Z kim jedziecie?... czyli, zabierz mnie na Pyrkon, plox! - orzech - 10-03-2014

Siemka, ja jadę z Laskowic Pomorskich i na pewno będzie pociąg przejeżdżał przez Bydgoszcz, więc jakby ktoś stamtąd jechał, to fajniej i raźniej byłoby pojechać razem. Jak coś zapraszam na PW albo tutaj Smiling


RE: Pyrkon 2014 - Skąd? Z kim jedziecie?... czyli, zabierz mnie na Pyrkon, plox! - Kacpei - 11-03-2014

Pokoik od Wojta zaklepany. Jeszcze raz wielkie dzięki. Heart


RE: Pyrkon 2014 - Skąd? Z kim jedziecie?... czyli, zabierz mnie na Pyrkon, plox! - Sate - 11-03-2014

Siema! Otóż w 85% będę na Pyrkonie tylko jest mały problem. W czwartek mam samolot do Krk. I tu moje pytanie:
- czy mogę się z kimś zabrać?
- Jeśli o Poznań chodzi, to gdzie nocować itd.

Wiem, na ostatnią chwilę wszystko ale dopiero dzisiaj wolne dostałem -_-


RE: Pyrkon 2014 - Skąd? Z kim jedziecie?... czyli, zabierz mnie na Pyrkon, plox! - CTSG - 21-03-2014

9:50 ze Szczecina Głównego. Ktoś coś?