Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™
Arenowe zdobycze - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™ (https://forum.arhn.eu)
+-- Dział: Fora Gier (https://forum.arhn.eu/Forum-Fora-Gier)
+--- Dział: Hearthstone (https://forum.arhn.eu/Forum-Hearthstone)
+---- Dział: Arena (https://forum.arhn.eu/Forum-Arena)
+---- Wątek: Arenowe zdobycze (/Temat-Arenowe-zdobycze)



Arenowe zdobycze - van Radwan - 17-05-2014

Bez większego przeciągania - możecie tutaj wydłużyć swojego wirtualnego Turboptysia chwaląc się, co Wam wypadło po zakończeniu danej serii na Arenie. Wrzucamy tu nagrody po otworzeniu skrzynki kluczem jak i karty, które dostaliśmy po otworzeniu paczki (która też jest nagrodą za arenę).

Rozdziewiczę więc i wrzucę parę moich dropów:


[Obrazek: Hearthstone_Screenshot_4.30.2014.13.47.24.png]

Niby nic specjalnego, ale złoty Doomhammer robi wrażenie Fap

[Obrazek: Hearthstone_Screenshot_5.1.2014.22.40.22.png]

Ice block to według mnie jeden z gorszych epików, jednakże jak często dropi się z jednej paczki dwie karty z fioletowym kryształem + złotą zwykłą kartą? It Is A Mystery


[Obrazek: Hearthstone_Screenshot_5.14.2014.16.16.57.png]

Tu chyba komentować nie muszę - jedna z lepszych legend specjalistycznych + epic gratis Heart Miodzio.



Wasza kolej Winking
Świeżynka z dnia dzisiejszego. Osiem zwycięstw na arenie, 20 arcane dusta i 185 golda. Oczywiście paczka do tego. A w paczce:


[Obrazek: Hearthstone_Screenshot_5.18.2014.16.02.49.png]



Cóż - wolałbym Ragnarosa, ale wiadomo, czego się nie robi z podarowanym koniem Okay Torll
Czy tylko ja robię zrzuty ciekawszych zawartości paczek? Skeptical Fry

W każdym razie dziś, pomimo słabego ratio na Arenie, w paczce znalazłem to:



[Obrazek: xafAb5VJv8dq7f9n6Gr4-r9C97_OLBR_Q0um3rH7Tko=w912-h570]



Ponownie - niby nic specjalnego, ale dwie złote karty (w tym epic), to już coś. Miło oko na tym zawiesić.


RE: Arenowe zdobycze - filip6666 - 20-05-2014

Moja dzisiejsza zdobycz i jednocześnie pierwsza legendarna karta.
[Obrazek: 8U4D0.png]


RE: Arenowe zdobycze - van Radwan - 22-05-2014

Chłopie - oddam połowę swoich legend za Yserę Fap Gratulacje szczęścia i dobrego wykorzystania w taliach Winking

Edit:

Dzisiejsze dwie areny były dosyć owocne. Pierwsza, z pozwoliła na natychmiastowe rozpoczęcie następnej areny (z paczki sam crap, nagroda - 110 golda). Druga okazała się być owocniejsza.

Bilans: 9-3. Loot: 155 golda (niby mało, ale wejście na następną arenę gwarantowane), common Druid of the Claw, epic Mindgames i oczywiście paczka. A w paczce:


[Obrazek: mX_FYbSEdg65e4zQcVxrBQgPQXGb2HDrmSUFje7fdkI=w912-h570]


Jak więc widać, trzy commony, dwa rary i dwa epiki to całkiem nieźle jak na jedną arenę. Niestety, większość z tych kart już prędzej miałem, przez co zarobiłem trochę więcej pyłu, niż zazwyczaj:

[Obrazek: JUc-DLFDANCvCTjOfYCJ9jcmZswydjdmnPwPSSKUxXw=w912-h570]

Dzisiaj padł mój rekord. Udało mi się osiągnąć jak dotąd magiczną dla mnie liczbę jedenastu zwycięstw.


[Obrazek: Hearthstone_Screenshot_5.22.2014.14.19.05.png]


Oto, co wypadło po otworzeniu skrzynki:


[Obrazek: Hearthstone_Screenshot_5.22.2014.14.19.32.png]


A tu paczka, która sama w sobie do najgorszych nie należy, zważając na to, że ów dwóch rarów dla warriora nie posiadałem (w każdym razie nie do kompletu):


[Obrazek: Hearthstone_Screenshot_5.22.2014.14.21.20.png]


Oto dowód na to, że Areny są dużo bardziej opłacalne od kupowania samych pakietów Deal With It


RE: Arenowe zdobycze - Wielkimati - 23-05-2014

[Obrazek: ol-tjrhxohigjyswynnlaoe.jpg]

360 Has No Game a 0-3 na arenie.


RE: Arenowe zdobycze - van Radwan - 24-05-2014

Kolejny złoty epic do kolekcji Heart

[Obrazek: Hearthstone_Screenshot_5.24.2014.18.10.27.png]



Arenowe zdobycze - hipo5PL - 25-05-2014

[Obrazek: e9avatur.jpg]
Nadal bez legendarki ale nawet fajny booster Smiling


RE: Arenowe zdobycze - van Radwan - 27-05-2014

Dzisiejsza arena to osiem zwycięstw, 195 złota i 20 proszku. A w paczce:

[Obrazek: Hearthstone_Screenshot_5.27.2014.15.30.28.png]



RE: Arenowe zdobycze - Chmurowaty - 27-05-2014

[Obrazek: 2014-05-27_1749.png]
Średnie karty są średnie.


RE: Arenowe zdobycze - van Radwan - 28-05-2014

@Chmura - nie gadaj - Lew Bujnogrzywy jest Fap Jeden z lepszych minionów. Ja swoje musiałem craftować, bo nie chciały mi wypaść. Dopiero ostatnio po raz pierwszy dropnął mi ten minion - w wersji złotej. Także drop udany.

I żeby nie offtopować, mój dzisiejszy loot (jedyny godny uwagi):


[Obrazek: Hearthstone_Screenshot_5.28.2014.21.22.18.png]


Tak się składa, że mam deficyt wszelakich kart na druida (wszystkie poziomy nabiłem na arenie), przez co epic ten jest dwukrotnie ważny dla mnie (ostatnio padły mi dwa Mindgames, które już miałem w komplecie. Do tego znienawidzony przeze mnie Ice Block, więc tym razem to miła odmiana).

No i do tego rar, którego o dziwo do kompletu nie miałem i złote "Spuścić Psy!" Miodzio.


RE: Arenowe zdobycze - Piromaniaq - 29-05-2014

[Obrazek: DzrJwwc.jpg]
W końcu coś ciekawego wpadło. Heart


RE: Arenowe zdobycze - van Radwan - 30-05-2014

Złoty Mana Totem Fap Nie mogę go ustrzelić, a szkoda mi proszku na craftowanie go Okay


Dzisiaj szczęście dopisało troszeczkę bardziej:


[Obrazek: Hearthstone_Screenshot_5.30.2014.12.47.26.png]



Smok raczej bezużyteczny dla mnie, ale zawsze lepsze to, niż kolejny zestaw kart, które już posiadam PC Has No Game
Dzisiejszy drop:


[Obrazek: Hearthstone_Screenshot_6.2.2014.00.10.21.png]


Pierwszy golem do złapany, do tego rar do kompletu.
Nie dość, że udało mi się upolować coś lepszego tym razem, do tego dzisiejsza paczka zainicjowała pewne małe kombo. Oto ona:


[Obrazek: Hearthstone_Screenshot_6.10.2014.21.45.06.png]


... a tu zdobyty achievement dzięki murlockowi, którego mi brakło:

[Obrazek: Hearthstone_Screenshot_6.10.2014.21.45.14.png]

Dobrej passy ciąg dalszy. Otóż przed chwilą, po raz pierwszy, udało mi się zdać arenę Party! Wynik 12-2 ubijałem przez parę godzin (z przerwami), ale było warto.


[Obrazek: Hearthstone_Screenshot_6.12.2014.00.08.00.png]


A oto nagroda za dwanaście zwycięstw:


[Obrazek: Hearthstone_Screenshot_6.12.2014.00.08.40.png]


Z samej paczki syf, aż wstyd wspominać, jednakże wciąż loot można zaliczyć do bardzo udanych.


RE: Arenowe zdobycze - Piromaniaq - 06-09-2014

Ładna nagroda za 9/3 w arence.
[Obrazek: QN6eZF9.jpg]
A w boosterze też pięknie. Fap
[Obrazek: vSWuuRS.jpg]


RE: Arenowe zdobycze - van Radwan - 06-10-2014

Wszystkie skrzydła do Naxxramas wykupione, więc mogę znowu skupić się na arenach Soon

Jedna z pierwszych paczek po mizernej arenie (niestety zwaliłem sprawę i odruchowo zamknąłem podgląd kart, więc mam inny screen za to):


[Obrazek: Hearthstone_Screenshot_10.6.2014.22.22.41.png]


Do tego dwa rary i dwa śmeiciowe komony. Tylko jeden rar był relatywnie przydatny, gdyż była nim broń (której brakowało mi do kompletu) na valeere 2/2 z kombem "zadaj dwa punkty obrażeń wybranemu celowi".


Teraz rozbicie wewnętrzne - czy disenczantować i stworzyć sobie Ragnarosa, czy trzymać komplecik.
Parę kolejnych lootów z areny.

Blizzard najwidoczniej ostatnio mocno ze mnie drwi, ponieważ najpierw przez paręnaście paczek nie dostaję niczego innego, niż jeden rare i cztery komony, zaś następnie w krótkim okresie czasu rzuca mi w twarz dwoma legendami. I byłby to zapewne powód do radości, gdyby nie zasadnicza rzecz: pierwszą jest widoczny wyżej King Krush, którego (jak da się odnotować) już złotą wersję miałem poprzednio. Niedawno wypadła mi druga legenda z areny, której wynik nie pamiętam:


[Obrazek: Hearthstone_Screenshot_10.13.2014.21.03.28.png]


Al'Akira również dostałem prędzej (z okazji pierwszego ukończenia areny z dwunastoma zwycięstwami; screen wcześniej w temacie). Cóż. Do kompletu legendarek brakuje mi około osiemdziesiąt pięć procent kolekcji, jednakże dwa razy pod rząd musiałem wylosować powtórki, zamiast na przykład Jaraxxasa (do handlocka), Gromasza (do control warriora) lub Ysery (do deathrattle priesta). Cóż. Jak pech, to pech PC Has No Game


Odnośnie dwunastu zwycięstw na arenie, parę dni temu udało mi się po raz drugi ją ukończyć z dwoma porażkami:


[Obrazek: Hearthstone_Screenshot_10.25.2014.00.50.09.png]


[Obrazek: VIDEO0034_0000042754.jpg]

(Sorki za ten screen, ale z wrażenia kliknąłem dalej po rozpakowaniu nagród, przez co musiałem posłużyć się stop-klatką z filmu, który kręciłem na szybkości znajomemu Torll )


[Obrazek: Hearthstone_Screenshot_10.25.2014.00.50.55.png]


Niby nic nadzwyczajnego, ale to wciąż kolejny (złoty) rar dla Malfuriona, który cierpi u mnie na deficyt kart. Całkiem miła odmiana od wciąż powtarzającego się lootu.


RE: Arenowe zdobycze - van Radwan - 01-04-2015

Pora nadrobić zaległości w screenach. Lecimy:


1. Legendarka lipna, bo lipna, ale ten wisp!

[Obrazek: Hearthstone_Screenshot_11.2.2014.22.30.46.png]



2. Legendy tym razem nie było, ale i tak paczka całkiem syta:

[Obrazek: IJzPXtdy9CaJAh0pHjjnIcrX3PAHI3df5AfdHd3Z...58-h551-no]




3. Kolejna value legenda. Thanks, Blizzard Grempy Cat (He had fun once. And it was awful.)

[Obrazek: 852Dj5vvCARtQ1Lp0_6YUTai0b-okYx96whXtC_x...57-h550-no]




4. Najwidoczniej chłopaki z Blizzarda usilnie próbują mi wyperswadować, abym zrobił sobie w końcu troll deck.

[Obrazek: Hearthstone_Screenshot_11.24.2014.00.32.09.png]



5. I wisienka na torcie - THE DREAM. 12-0 i reward.

[Obrazek: Hearthstone_Screenshot_3.17.2015.00.20.17.png]
[Obrazek: Hearthstone_Screenshot_3.17.2015.00.21.36.png]

(W paczkach oczywiście kupa, bo jakżeby inaczej...)



Styknie.