Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™
Tekken 7 - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™ (https://forum.arhn.eu)
+-- Dział: Fora Gier (https://forum.arhn.eu/Forum-Fora-Gier)
+--- Dział: Tematy Zbiorcze (https://forum.arhn.eu/Forum-Tematy-Zbiorcze)
+--- Wątek: Tekken 7 (/Temat-Tekken-7)



Tekken 7 - kaczmar456 - 13-07-2014

[Obrazek: btlgxHy.png]
IGN trochę się pośpieszyło, ale teraz wiadomo oficjalnie, że gra o nazwie Tekken 7 istnieje i co ciekawsze, pojawi się na konsolach tej generacji (prawdopodobnie PS4, XOne) i powstaje na silniku Unreal Engine 4. Na chwilę obecną nic więcej nie wiemy.
Ja jako fan Tekkena jaram się niesamowicie. Czekam na jakikolwiek zwiastun tytułu, a przejście z autorskiego silnika Namco System na Unreal Engine 4 lekko mnie zdziwiło, ale daje nadzieję na bardzo dobrze wyglądającą grę, która wykorzysta potencjał konsol ósmej generacji. Ciekawe, jak silnik Epic poradzi sobie z bijatyką 3D, ale liczę na solidne mordobicie w wykonaniu Harady i programistów z Bandai Namco. Na EVO o godzinie 17:30 czasu lokalnego ( 2:30 nad ranem jeśli dobrze liczę) ma nastąpić zapowiedź tytułu przez ojca Tekkena, Katsuhiro Harade.
Śmiało piszcie w tym temacie co wy o tym myślicie Winking.


RE: Tekken 7 - dzej - 14-07-2014

Byle nie free to pay i biore w ciemno. Licze, ze bedzie dla mnie takim szokiem jak tekken 5 na ps2.


RE: Tekken 7 - kaczmar456 - 14-07-2014

Czas na mały update:
Dostaliśmy zwiastun tytułu:



I tyle go widzieli. Więcej informacji mamy otrzymać podczas panelu Bandai Namco na Comic-Conie 25 lipca.
Po tym co tu widzę, to historia będzie interesująca. Wątek zmarłej matki Kazuyi? To mi się podoba! Tylko martwi mnie jeden szczegół: mianowicie angielski dubbing. Mam nadzieję, że to tylko na potrzeby zwiastuna. Gra zapowiada się nieziemsko i ja jako fan Tekkena czekam z wywieszonym jęzorem na więcej informacji jak i na samą grę.


RE: Tekken 7 - Mickay - 16-07-2014

Zapowiada się ciekawie i mam nadzieje że nie będzie niewypałem jak to było z free-to-play.Jestem fanem tekkena i grałem w wszystkie częście (nawet automatowe).Ciekawe czy będzie jakaś gra poboczna jak to było z Tekkenem 5.Zapewne będzie multi(standard w tych czasach),więc mam nadzieje na dobry system.Czekam z niecierpliwością Smiling


RE: Tekken 7 - Grodek - 17-07-2014

Jak na razie ciężko mi cokolwiek stwierdzić po tych skrawkach materiałów. Mimo wszystko czekam na dalsze wieści i jako fan serii na pewno kupię ten tytuł.


RE: Tekken 7 - CELL767 - 19-07-2014

Osobiście wątpię w powrót Tekkena do wysokiej formy. Fajnie jakby to chociaż poziom piątki był, ale nic na to nie wskazuje. To jakiś paradoks, że z trzech ostatnich części najlepsza czy też powinienem powiedzieć, w ogóle grywalna była ta F2P...


RE: Tekken 7 - kaczmar456 - 26-07-2014

Czas na mały update:
Dostaliśmy kolejny zwiastun:



niestety, bez żadnej porcji rozgrywki, lecz z nakreśleniem osi fabularnej całości.
Nie mogę nic więcej powiedzieć, bo nie widziałem nic z rozgrywki. Jedyne co mogę powiedzieć to to, że czekam na więcej informacji i wreszcie na jakiś gameplay.


RE: Tekken 7 - Amek - 26-07-2014

Teaser jak to teaser, fajnie się zapowiada. Czekam na gameplay!


RE: Tekken 7 - kaczmar456 - 27-07-2014

Ponieważ dokopałem się do większej dawki informacji z panelu Bandai Namco, czas zrobić posta z najważniejszymi informacjami. Zaczynając:
1. Namco nie jest jeszcze gotowe do pokazania rozgrywki z Tekken 7, gdyż gra jeszcze nie ma rozplanowanej mechaniki, w związku z czym nie są w stanie na tę chwilę nic pokazać,
2. Do pracy nad grą (designy postaci) zaproszono parę znanych osób, m.in. Mari Shimazaki (Bayonetta), Yusuke Kozaki (Fire Emblem Awakening, No More Heroes), Ninnin (Duel Masters, Cardfight!! Vanguard) i Kenichiro Yoshimura (Max Anarchy/Anarchy Reigns),
3. Prawdopodobnie gra będzie bijatyką 1 vs 1.
Do tego dostaliśmy parę szkicy koncepcyjnych z gry:
szkice Kazumi Mishima
szkice Larsa
szkice Larsa2
szkic Larsa
Oprócz tego dostaliśmy informację, że Tekken x Street Fighter wciąż jest w developingu. Namco nie pokazuje nic z gry, ponieważ większość studia jest zajęta innymi projektami, w związku z czym prace nad Tekken x Street Fighter idą w ślamazarnym tempie. Kiedy będą gotowi, pokażą grę.
Nie wiem czemu, ale strasznie podoba mi się design Larsa który jest na samym dole. Chciałbym, by ten design trafił do głównej gry jako, że Lars jest moją główną postacią w Tekkenie Winking.


RE: Tekken 7 - Grodek - 27-07-2014

Skoro wyciekło kilka szkiców to czekam na to jak będzie wyglądał King. No i ciekaw jestem czy zostanie postać Jaycee czy powrócą do Julii.


RE: Tekken 7 - Emilu - 05-08-2014

Grodek, why no both?
I tak najlepiej by się w to grało na automatach (rekord 20 runda na jednym kredycie)


RE: Tekken 7 - Grodek - 12-08-2014

(05-08-2014, 20:18)Emilu napisał(a): Grodek, why no both?

Jakby obie trafiły do gry to bym nie narzekał, ale mimo wszystko wątpię w to, że Namco doda praktycznie identyczne postaci do jednej gry (choć był taki przypadek, Eddy = Christie).


RE: Tekken 7 - kaczmar456 - 20-09-2014

TGS przynosi nowe informacje dot. Tekkena 7. Co prawda to nie jest to, na co wszyscy czekamy, ale przynajmniej coś powiedziano: otóż pokazano kompletnie nową postać, niejaką panią Cataline która będzie walczyć stylem Savate, a tu macie jej ogólny zarys:
[Obrazek: tekken7newfemalecharacter.png]
Jedyne co na jej temat mam do powiedzenia to to, że urody tej babce i fantazji designerów z Bandai Namco odmówić nie można :P.
I przy okazji w dniach 3-5 października odbędą testy Tekken 7, więc można się spodziewać jakichś materiałów z rozgrywek.
Każdą informację o Tekken 7 witam z otwartymi ramionami, więc czekam na więcej a najbardziej na gameplay.


RE: Tekken 7 - Grodek - 20-09-2014

Wygląda na to, że ma bogatą... osobowość Torll Każda nowa postać zawsze cieszy, to nie Mortal, że ktoś był rozczarowaniem.


RE: Tekken 7 - kaczmar456 - 20-09-2014

Oprócz tego wiadomo, że będzie pochodzić z Ameryki Łacińskiej i że ma być postacią łatwą do opanowania. Nie pisałem o tym bo to mało istotne detale, najlepiej zobaczyć to w ruchu i potem ewentualnie oceniać. Cóż, lepszy rydz niż nic :P


RE: Tekken 7 - kaczmar456 - 07-12-2014

Od dłuższego czasu nic tu nie pisałem, ale czas to zmienić :P.
Namco postanowiło pokazać nową postać, niejaką Lucky Chloe. Ona jest tak strasznie kawaii, że już bardziej się nie da. Przesłodzili z jej wyglądem i tym głosikiem strasznie, do Tekkena nie pasuje mi to ani trochę, ale cóż, skoro w serii są misie, kangury i drzewka to to nie powinno mnie dziwić.




Oraz mamy przyjemność oglądać nowy zwiastun, o to on:




Akurat rozgrywka nie jest tragiczna, więc na to narzekać nie będę. Stary dobry Tekken z kilkoma zbędnymi bajerami jak Rage Arty itp.

Czekam na więcej informacji i premierę na konsolach.


RE: Tekken 7 - Grodek - 08-12-2014

Z tą nową postacią nie będzie tak źle, jej comba wyglądają na całkiem proste i przyjazne w opanowaniu więc postarałbym się ją ograć. Co do samego Tekkena to mimo wszystko ciężko znowu będzie mi przeskoczyć z walk 2v2 na 1v1, ale nie jest to niemożliwe.


RE: Tekken 7 - kaczmar456 - 01-01-2015

Czas na małą aktualizację w temacie.

Jako, że mamy nowy rok, to Namco postanowiło pokazać nam nowego wojownika. Jest to już wcześniej pokazywany "zawodnik z Arabii Saudyjskiej" i nazywa się Shaheen.

[Obrazek: PyT00gk.jpg]

I tyle o nim wiemy. Czekam na jakiś zwiastun przedstawiającego go w akcji.

W lutym 2015 gra ma mieć premierę na automatach, a w późniejszym okresie mają rozpocząć się prace nad wersjami na inne sprzęty. Gdzieś w kuluarach oprócz wersji konsolowych przebąkuje się o wersji na PC, zobaczymy. Jako, że gra powstaje na Unreal Engine 4 przeniesienie gry nie powinno być jakimś dużym problemem. Czekam na Tekkena, póki co jestem nastawiony pozytywnie.