Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™
[O] MEGA! "Rozdawajka Linka" #20 - Plakaty z gier, gry i inne + mini konkurs foto! - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™ (https://forum.arhn.eu)
+-- Dział: Allschool... (https://forum.arhn.eu/Forum-Allschool)
+--- Dział: Giełda (https://forum.arhn.eu/Forum-Gie%C5%82da)
+--- Wątek: [O] MEGA! "Rozdawajka Linka" #20 - Plakaty z gier, gry i inne + mini konkurs foto! (/Temat-O-MEGA-Rozdawajka-Linka-20-Plakaty-z-gier-gry-i-inne-mini-konkurs-foto)

Strony: 1 2


[O] MEGA! "Rozdawajka Linka" #20 - Plakaty z gier, gry i inne + mini konkurs foto! - Link - 14-10-2014

Witam w małej, Jubileuszowej MEGA! Rozdawajce Linka, spotykamy się już 20-ty raz! Kilka dni temu rozesłałem fanty z rozdawajki #19, a dziś uzbierałem kilka nowych zabawek!


Dziś do oddania w ręce gaming'owych braci i sióstr™ mam:


Plakat z Wolverine:

[Obrazek: 3356viu.jpg]


Plakat z DriveClub:

[Obrazek: 1h5zb5.jpg]


Plakat z Resident Evil: Afterlife/Runes of Magic:
(UWAGA! Wstępna rezerwacja dla hellgatexa - czekam na potwierdzenie)

[Obrazek: 2n0puog.jpg]
[Obrazek: wrfepx.jpg]


Kod do pobrania wersji mobilnej Oficjalnego Poradnika do gry The Legend of Zelda: A Link Between Worlds:

[Obrazek: 2e1rvgl.jpg]


Kod do pobrania wersji mobilnej aż 4 Poradników do Gier - Animal Crossing, Mario Kart 7, New Super Mario Bros. 2, The Legend Of Zelda: A Link Between Worlds:

[Obrazek: 2dbv341.jpg]


I tu pojawia się mini foto konkurs! Nagrody w postaci gier na PS 3 ufundował dla Was JohnAbruzzi87 oraz I EJ sports - cyny gejm™ a w tym filmie znajdują się szczegóły - dla dociekliwych.

Aby wygrać jedną z 6 poniższych rzeczy, wystarczy zrobić sobie fotkę jak szarpiecie na swojej ulubionej konsoli w FIFKĘ, (nie w PESa, podobno za to grożą bany Och, nie! ) lub też po prostu w piłkę nożną w realnym życiu™ - jeżeli takowe posiadacie. Można też cyknąć foto kartoflem, jak grzebiecie przy swoim golfie Winking Wasza twarz nie musi być widoczna, tylko konsola i jakaś gierka, czyjaś stopa, czyjś but i piłka. Fotkę należy wrzucić tylko i wyłącznie w tym temacie! UWAGA! Konkurs trwa do 26 października! A w wyłonieniu laureatów być może pomoże mi ekipa arhn.eu na naszym spotkaniu na PGA Heart jeżeli nie, to zwycięzców wybiorę sam Torll

NAGRODY!

FIFA 09 - gra w angielskiej wersji językowej wraz z instrukcją:

[Obrazek: zu3tef.jpg]


FIFA 10 - gra bez instrukcji, z możliwością wyboru języka polskiego:

[Obrazek: 2eelv2q.jpg]


FIFA 12 - gra z instrukcją na płycie oraz możliwością wyboru języka polskiego:

[Obrazek: 1z6fdk9.jpg]


FIFA 2010 World Cup South Africa - gra w angielskiej wersji językowej wraz z instrukcją:

[Obrazek: nzeiid.jpg]


TIGER WOODS PGA TOUR 11 - gra w angielskiej wersji językowej wraz z instrukcją (swoją drogą fajna gierka dla dżentelmenów, pograłem dziś z kumplem, wbiliśmy 2 trofki Me Gusta Milordzie) :

[Obrazek: rhu052.jpg]

Płyty są w stanie bardzo dobrym, pudełka w stanie bardzo dobrym (nie ma żadnych pękniętych części, oczywiście są trochę porysowane, ale z dalszej odległości rysy prawie niewidoczne), okładki w stanie idealnym (żadnych zagiętych rogów, kolory nie są wyblakłe).


I jako bonus ode mnie, plakat z najnowszej FIFKI:

[Obrazek: 258rz2x.jpg]

UWAGA! Figurek widocznych na fotkach nie oddaję Winking Służą tylko zapobieganiu zwijaniu się plakatów.

Jedna osoba może dostać tylko jedną rzecz, dzięki temu więcej osób coś otrzyma i więcej będzie zadowolonych Smiling

Wpisujcie się i piszcie co chcecie - jak zwykle największe szanse na otrzymanie mają osoby, które będą na PGA Heart jeszcze nic nie dostały, najbardziej się udzielają na forum, mają cy.cki bądź też najbardziej je lubię Kissing (no homo)

UWAGA! Wysyłka tego wszystkiego nastąpi dopiero po 10-tym listopada! (jedynie kody do poradników wyślę szybciej - bo nastąpi to poprzez PM) W związku z problemem na poprzedniej rozdawajce z kaską, wysyłka wszystkiego jest za totalne FREE! Nie płacicie i macie za darmo™

Pozdrawiam wszystkich, a w szczególności Fanów FIFKI Kissing,
Typowy Link™



RE: [O] MEGA! "Rozdawajka Linka" #20 - Plakaty z gier, gry i inne + mini kon... - Ozzy - 14-10-2014

Plakacik z drive cluba poproszę Heart


RE: [O] MEGA! "Rozdawajka Linka" #20 - Plakaty z gier, gry i inne + mini konkurs foto! - may - 14-10-2014

Ustawiam się w kolejce po plakat z Drivecluba! Grinning


RE: [O] MEGA! "Rozdawajka Linka" #20 - Plakaty z gier, gry i inne + mini konkurs foto! - Kondor - 14-10-2014

Plakat z Wolverine poproszę Heart


RE: [O] MEGA! "Rozdawajka Linka" #20 - Plakaty z gier, gry i inne + mini konkurs foto! - pojler - 14-10-2014

Niezła wojna o plakacik z #Driveclub, tak więc szykuje karabin i również powalczę Grinning


RE: [O] MEGA! "Rozdawajka Linka" #20 - Plakaty z gier, gry i inne + mini konkurs foto! - Wojtex28 - 14-10-2014

No cóż, w sumie nic mi nie szkodzi, by poprosić o jeden kodzik do poradnika z najnowszej Zerudy - będę miał kolejny powód by ją kupić, a z drugiej strony poczytam sobie w wolnym czasie Grinning


RE: [O] MEGA! "Rozdawajka Linka" #20 - Plakaty z gier, gry i inne + mini konkurs foto! - Hixovick - 14-10-2014

Ja poproszę Kod do pobrania wersji mobilnej aż 4 Poradników do Gier - Animal Crossing, Mario Kart 7, New Super Mario Bros. 2, The Legend Of Zelda: A Link Between Worlds. Na pewno poradniki by mi się bardzo spodobały i się przydały (: Będę miał powód do kupienia i zapoznania się z serią Animal Crossing. New Super Mario Bros. 2 już niedługą pojawią się na mojej półce (Mario Kart 7 zaraz po tym, a przy okazji nabiorę większej ochoty na karty). Zelda już się pobiera, bo wybrałem ją w Nintendo Winter Promotion 2014 (:


RE: [O] MEGA! "Rozdawajka Linka" #20 - Plakaty z gier, gry i inne + mini konkurs foto! - Maurek - 14-10-2014

Ustawiam się w kolejce do plakatu Resident Evil.


RE: [O] MEGA! "Rozdawajka Linka" #20 - Plakaty z gier, gry i inne + mini konkurs foto! - Grodek - 14-10-2014

Ja poproszę o kod do Zerudy. Chciałbym ją w końcu skończyć przed PGA, a jak nie to ją zakupię Torll


RE: [O] MEGA! "Rozdawajka Linka" #20 - Plakaty z gier, gry i inne + mini konkurs foto! - Matuleczek - 14-10-2014

Ja bym poprosił poradnik do The Legend Of Zelda: A Link Between Worlds, mam tę grę i przydałby mi się do niej poradnikGrinning


RE: [O] MEGA! "Rozdawajka Linka" #20 - Plakaty z gier, gry i inne + mini konkurs foto! - Dekakura - 14-10-2014

Ja też poproszę plakat z drive cluba, no i widzimy się na PGAWarp Speed


RE: [O] MEGA! "Rozdawajka Linka" #20 - Plakaty z gier, gry i inne + mini konkurs foto! - CELL767 - 14-10-2014

Z miłą chęcią przygarnąłbym FIFA 2010 World Cup South Africa. Mogę wrzucić piłkarskie foto jak ważyłem 60 kilo mniej? Laughing


RE: [O] MEGA! "Rozdawajka Linka" #20 - Plakaty z gier, gry i inne + mini konkurs foto! - Kajetan Staszak - 14-10-2014

zostal jakis plakat?


RE: [O] MEGA! "Rozdawajka Linka" #20 - Plakaty z gier, gry i inne + mini konkurs foto! - ZłotyPstryk - 14-10-2014

Ja bym chciał kod na poradnik do ALBW~


RE: [O] MEGA! "Rozdawajka Linka" #20 - Plakaty z gier, gry i inne + mini kon... - Link - 14-10-2014

(14-10-2014, 18:25)CELL767 napisał(a): Z miłą chęcią przygarnąłbym FIFA 2010 World Cup South Africa. Mogę wrzucić piłkarskie foto jak ważyłem 60 kilo mniej? Laughing

Oczywiście, że tak. Jak najbardziej do tego zachęcam Smiling
Kajetan, przeczytaj cały temat i wybierz co chcesz.


RE: [O] MEGA! "Rozdawajka Linka" #20 - Plakaty z gier, gry i inne + mini konkurs foto! - dzemson - 14-10-2014

Ja poproszę ciostko, takie z krymem. Albo cokolwiek, chociaż i tak #zapóźno


RE: [O] MEGA! "Rozdawajka Linka" #20 - Plakaty z gier, gry i inne + mini konkurs foto! - Link - 14-10-2014

Dobra, poddaję się! Proszę o czytanie tematu - to nie konkurs typu kto pierwszy ten lepszy! To ja wybieram sobie, co kto wygrywa, decydują losowe aspekty! Więc szanse na wygranie ma nawet osoba, która zapisze się jako ostatnia. Peace and Heart Proszę nie spamować w temacie.


RE: [O] MEGA! "Rozdawajka Linka" #20 - Plakaty z gier, gry i inne + mini konkurs foto! - kokoshkv - 14-10-2014

Również wpiszę się na listę, chętnych na plakat Drive Club, a nóż, widelec może mi się uda Smiling


RE: [O] MEGA! "Rozdawajka Linka" #20 - Plakaty z gier, gry i inne + mini konkurs foto! - Karold - 14-10-2014

Ustawiam się w kolejce po plakat z Runes of Magic


RE: [O] MEGA! "Rozdawajka Linka" #20 - Plakaty z gier, gry i inne + mini konkurs foto! - Kajetan Staszak - 14-10-2014

kolejka plakat Driveclub


RE: [O] MEGA! "Rozdawajka Linka" #20 - Plakaty z gier, gry i inne + mini konkurs foto! - damian_wax - 14-10-2014

Zglaszam sie po plakacik z driveclub :-)


RE: [O] MEGA! "Rozdawajka Linka" #20 - Plakaty z gier, gry i inne + mini konkurs foto! - yamny - 15-10-2014

Mam nadzieję, że będę miał szanse na 4 poradniki do 3DSowych gierek


RE: [O] MEGA! "Rozdawajka Linka" #20 - Plakaty z gier, gry i inne + mini konkurs foto! - Drakkainen - 16-10-2014

Zapiszę się chętnie na plakat z Resident Evil, nigdy nic nie dostałem w żadnej rozdawajce, teraz może się uda. I wezmę w najbliższym czasie udział w konkursie na grę 8)


RE: [O] MEGA! "Rozdawajka Linka" #20 - Plakaty z gier, gry i inne + mini kon... - Pingeek - 16-10-2014

to i ja również powalczę o plakacik Driveclub Smiling


RE: [O] MEGA! "Rozdawajka Linka" #20 - Plakaty z gier, gry i inne + mini konkurs foto! - FRUNEK1 - 16-10-2014

Prosiłbym ślicznie o Fifkę 12 Heart


[Obrazek: el34nq.jpg]