Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™
Growe podsumowanie roku 2014 - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™ (https://forum.arhn.eu)
+-- Dział: arhn.eu (https://forum.arhn.eu/Forum-arhn-eu)
+--- Dział: Interakcje (https://forum.arhn.eu/Forum-Interakcje)
+--- Wątek: Growe podsumowanie roku 2014 (/Temat-Growe-podsumowanie-roku-2014)



Growe podsumowanie roku 2014 - Stivi - 21-12-2014

Niestety nie udało nam się przygotować wyspecjalizowanego systemu do prowadzenia glosowania na grę roku, więc i tym razem będzie musiał nam wystarczyć temacik.

Chciałbym by każdy wypowiedział się na cztery poniższe punkty. Każdą wypowiedź proszę uzasadnić Smiling

1. Najlepsza gra roku 2014
2. Najgorsza gra roku 2014
3. Największe (pozytywne) zaskoczenie
4. Największe rozczarowanie


RE: Growe podsumowanie roku 2014 - Maurek - 21-12-2014

1. GTA 5 - Oczywista oczywistość. Kapitalna fabuła, niezła grafika, świetna ścieżka dźwiękowa, i najważniejsze: misje. Kilkadziesiąt misji głównych, parę razy więcej pobocznych. Aha, i MNÓSTWO sekretów, easter eggów, tajemnic i nawiązań.
2. Assassin's Creed: Unity. Koszmarna system walki, mnóstwo błędów i niedopracowanie Ubisoftu sprawia, że gra mnie odrzuca. I jeszcze miłe słówka producenta...
3. The Evil Within - Nie spodziewałem się, że gra będzie taka dobra. Liczyłem na przeciętniaka, z oceną 7/10. Ale... straszny klimat, dziwne stwory... i ten japoński klimacik... cud - miód!
4. Thief - Gra nie była taka dobra, jak jej poprzedniczki.Słaby gameplay i nie za fajna grafika mnie bardzo rozczarowały.


RE: Growe podsumowanie roku 2014 - GobiPLX - 21-12-2014

1. Mario Kart 8 - Nie spodziewał się że aż tak mnie wciągnie. Najlepiej spisuję się podczas multi kanapowego Smiling
2. Assassin's Creed: Unity - Ubisyf się naprawdę postarał by spierdzielic tą grę.
3. GTA V - Nie byłem fanem GTA, aż do teraz Smiling
4. Watching Dogs - chyba każdy wie czmeu...


RE: Growe podsumowanie roku 2014 - hellgatex - 23-12-2014

1. Shovel Knight - Gdy zacząłem już tracić wiarę w old-schoolowe gry indie ukazał się Shovel Knight, fantastyczna platformówka 2d nawiązująca gameplayem do starych i kochanych przez wszystkich 8bitowych gier. Fantastyczna animacja, genialna muzyka i prawdziwe wyzwanie sprawiło że absolutnie zakochałem się w tym tytule.

 
2. Murdered: Soul Suspect - Klasyczny przykład jak zmienić ciekawy pomysł w coś zupełnie niewartego uwagi. Brzydka grafika, słaby voice-acting, masa bugów i nudna, bezsensowna historia z masą dziur. Żałuję że nie wykorzystałem czasu potrzebnego na ukończenie tej gry przy jakimś innym tytule.

3. Strider - Gdy usłyszałem że Double Helix Games pracuje nową grą z Striderem opadły mi ręce. "Goście od Silent Hill: Homecoming i Battleship tworzą grę z jedną z moich ulubionych postaci? Co za żart!" Muszę jednak powiedzieć że całkowicie się myliłem, nowy Strider jest fantastyczny. Łącząc w sobie eksploracje gier typu metroid-vania oraz szybką i szaloną akcję Stridera okazał się jedną z najprzyjemniejszych gier akcji 2014 roku.

4. Dark Souls 2 - Pierwszy Dark Souls jest jedną z moich ulubionych gier, więc gdy dowiedziałem się że tworzą sequel nie mogłem się doczekać. To co dostałem to przekombinowana pod względem mechanik, całkowicie pozbawiona atmosfery, opierająca swój poziom trudności na hordach przeciwników gra która nie jest godna bycia następcą Dark Souls. Dla czego ta gra nie otrzymuje tytułu najgorszej gry roku? Ponieważ wystarczyło zmienić jej nazwę, nie przypisywać jej do serii Souls a była by trochę nudną, ale kompetentną grą.


RE: Growe podsumowanie roku 2014 - Wielkimati - 23-12-2014

1. Dark Souls 2. Dlaczego? Grałem w mało gier, które wyszły w 2014, a DkS2 to raczej najlepsza z nich. Najbardziej podobał mi się poprawiony system pvp i to w sumie tyle, bo w Soulsy gram głównie dla pvp. A sama gra jest łatwiejsza niż pierwsza część, czy Demon's Souls.
2, a zarazem 4. Destiny. Co mieliśmy otrzymać? Ekscytującą przygodę na różnych planetach z interesującą fabułą oraz przyjemny gameplay. Co otrzymaliśmy? Nudne i powtarzalne gówno, które skupia się tylko na grindingu i niczym więcej.
3. Wasteland 2. Wiedziałem praktycznie tylko tyle, że mam się spodziewać czegoś w stylu fallouta. I gra mi się zajebiście podoba, jest przyjemna i klimatyczna. Gra otrzymuje znaczek jakości
Oprócz tego, pozytywnie zaskoczył mnie ArcheAge. Przyjemny sandbox, który raczej mi się nieprędko znudzi. Tylko boję się, że gra szybko umrze przez politykę triona.


RE: Growe podsumowanie roku 2014 - Mkali - 23-12-2014

1. South Park: The Stick Of Truth
Jako fan amerykańskiej Animacji, nie mogłem oprzeć się zagraniu. Po upadku THQ i kilku opóźnieniach, doczekałem się premiery gry. Model typowy dla jrpg był dla mnie strzałem w dziesiątkę, gdyż uwielbiam tego typu gry. Bardzo ostre żarty, klimat serialu - tego oczekiwałem! Jak dla mnie to gra roku!
2. Mountain
Do tej pory nie rozumiem fenomenu produkcji. Gry, której możesz obracać górą i przywołać deszcz , bądź śnieg za pomocą różnych klawiszy. Mam tylko jedno pytanie: Dlaczego TA GRA otrzymała nominację w The Game Awards 2014 w kategorii "Games for change"?!
3. A Bird Story
Przy wyborze największego zaskoczenia, miałem dylemat. Persona 4 Arena Ultimax czy A Bird Story. Ostatecznie wybrałem drugą produkcję z względu na małą popularność tytułu. Jako prolog do sequela To The Moon, byłem pozytywnie zaskoczony. Gra również porusza, chociaż nie w takim stopniu jak "Na Księżyc". Muzyka, Story, gameplay - wszystko idealnie współgra.
4. Electronic Super Joy: Groove City
Po świetnej pierwszej części, spodziewałem się solidnego sequela. Niestety dostałem tylko płatny dodatek na 30 min. Fabuła i muzyka trzymała poziom, lecz gameplay nie wnosił niczego nowego. Tylko na 30 min rozgrywki...


RE: Growe podsumowanie roku 2014 - hgorski6 - 07-02-2015

1. Mario Kart
2. *Nie gram w takie gry* Torll
3. SSB na Wii U
4. *w takie gry też nie gram* Torll


RE: Growe podsumowanie roku 2014 - abeha - 17-03-2015

3. Strider - Gdy usłyszałem że Double Helix Games pracuje nową grą z Striderem opadły mi ręce. "Goście od Silent Hill: Homecoming i Battleship tworzą grę z jedną z moich ulubionych postaci? Co za żart!" Muszę jednak powiedzieć że całkowicie się myliłem, nowy Strider jest fantastyczny. Łącząc w sobie eksploracje gier typu metroid-vania oraz szybką i szaloną akcję Stridera okazał się jedną z najprzyjemniejszych gier akcji 2014 roku.



__________________
We offer guaranteed success for download vce 400-101 exam with help of latest [url= http://www.ego4u.com/]Ego4U       [/url]certification and practice questions and the exams of downloadvce microsoft 70-462 ccie security Tabor College


RE: Growe podsumowanie roku 2014 - Uleczo - 17-03-2015

1. Dark souls 2
2. GTA 5 (nie lubie takich gier...)
3. starbound
4. update do terrarii