Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™
Platinum Empire - poradniki do trofeów i prezentacje motywów PS4 - Wersja do druku

+- Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™ (https://forum.arhn.eu)
+-- Dział: Allschool... (https://forum.arhn.eu/Forum-Allschool)
+--- Dział: Gracze - Graczom (https://forum.arhn.eu/Forum-Gracze-Graczom)
+--- Wątek: Platinum Empire - poradniki do trofeów i prezentacje motywów PS4 (/Temat-Platinum-Empire-poradniki-do-trofe%C3%B3w-i-prezentacje-motyw%C3%B3w-PS4)



Platinum Empire - poradniki do trofeów i prezentacje motywów PS4 - hipo5PL - 19-03-2015


Platinum Empire to kanał, który wraz z Shagy'm zaczęliśmy prowadzić w lutym 2015 roku. Znajdziecie na nim przede wszystkim filmy z poradnikami do trofeów PlayStation oraz pokazy nowych motywów na PS4.

Na naszym kanale znajdują się aktualnie poradniki z gier takich jak LittleBigPlanet 3, FIFA 15, Hohokum, Teslagrad, Fez, Monsterbag, Borderlands 2 i wielu innych.

Ostatnio bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się nasze Theme Showcase - prezentacje nowych motywów na PlayStation 4. 

Chętnie przyjmę konstruktywną krytykę Winking

Zachęcam do zapoznania się z kilkoma naszymi filmami: 
Cytat:








Link do naszego kanału w serwisie YouTube: youtube.com/PlatinumEmpireTrophies

Link do naszej strony na Facebooku: facebook.com/PlatinumEmpireTrophies


RE: Platinum Empire: Wideo solucje do trofeów PlayStation - Dark Archon - 19-03-2015

Bardzo fajny pomysł, życzę wytrwałości. Sam chciałem pobawić się w takie poradniki, ale nie mam tyle wolnego czasu [`]

Nie poddawajcie się nawet jeśli początki będą ciężki, w internecie jest na takie materiały spore wzięcie. Smiling


RE: Platinum Empire: Wideo solucje do trofeów PlayStation - hipo5PL - 03-10-2015

Nasz kanał zdobył wczoraj pewien kamień milowy na swojej drodze, a mianowicie osiągnął liczbę 100 filmów!
W międzyczasie zmieniła się również cała szata graficzna kanału oraz intro. Wstęp jest teraz odrobinę krótszy niż poprzednio. Czekam na Wasze opinie Smiling
Zaktualizowałem również cały wątek.


RE: Platinum Empire - poradniki do trofeów i prezentacje motywów PS4 - tomzacz - 04-10-2015

Ciekawy pomysł, zaraz pewnie zasubskrybuję kanał i będę czekać na kolejne filmiki. Liczę na to, że będą dobre. Smiling
Edit: Chwila, nie macie 100 filmików. Macie tylko 96. :/


RE: Platinum Empire - poradniki do trofeów i prezentacje motywów PS4 - hipo5PL - 01-11-2015

(04-10-2015, 00:54)tomzacz napisał(a): Chwila, nie macie 100 filmików. Macie tylko 96. :/
Możliwe że do mojego licznika wkradły się zwiastun kanału i filmy usunięte/niepubliczne. W tym momencie mamy już 115 filmów (według licznika menedżera wideo)

Natomiast, jeśli chodzi o jakość filmów, robię co mogę, aby wyglądały i prezentowały się jak najlepiej. Dzięki za zainteresowanie naszym kanałem! Od wczoraj możemy się również pochwalić liczbą 100 subskrypcji, którą udało się osiągnąć dzięki dużemu zainteresowaniu naszymi prezentacjami motywów na reddicie.