Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Krótko O 1.1
01-12-2011, 22:37, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-12-2011, 09:43 przez clara18.)
Post: #1
Krótko O 1.1
Witam. Pograłem chwile na mojej starej postaci(średnio wykozaczonej) i podziele się z wami kilkoma rzeczami które zdazyłem zauważyć.

1.Dodali Manekiny
2.Zombie mają nowy outfit(bez włosów)
3.Otwarta kosmiczna przestrzeń-Jest tam zwiększona grawitacja oraz w tle widać gwiazdy(co do smokow jeszcze nie jestem pewien czy sie tam respią)
4.Gdy próbujemy zniszczyć demon altar'a zabiera nam HP(W zależności od tego jak daleko od niego stoimy.Ja próbowałem Meteor Hamaxe'em więc prawdopodobnie trzeba go zniszczyć Moltenowym)
5.Wall Of Fleshh i Sposób jego przywołania na dole V

Trzeba pokonać Voodo Demona i wrzucić Voodo Doll do lawy i automatycznie w przeciągi kilku sekund pojawi sie Wall Of Flesh.

Nie powalczyłem z nim zbyt długo bo wpadłem w lawe i zostało mi ok. 160 Hp

Wiem tylko że ma dużo Macek o nazwie The Hungry mają one po 240 HP i raczej mało defa

6.NPC mają Imiona(Z tego co zauważyłem zabijając Guida losowe przy każdym respie)
7.Znalazłem jeszcze pułapke.Stanąłem na płytce naciskowej i spadł na mnie głaz(tak taki okrągły kamyk Grinning ) cudem go uniknąłem
8.Wciskając F9 możemy przełączać się pomiędzy nowymi trybami oświetlenia
9.Ładunek Wybuchowy-Można go Stworzyć z 3 Dynamitów i jednego Przewodu(Wire Nie wiem czy dobrze przetłumaczyłem).Działa poprzez płyktę naciskową
10.Nowi NPC
Goblin-Ulepsza itemy
Mechaniczka-Sprzedaje wszystko związane z mechanizmami
Czarodziej-?
11.Nowe Bronie
Megashark
Flamethrower


No i w sumie tyle poza tym ze itemy mają te nowe statusy automatycznie po zaczęciu gry (mi sie trafił Godly Shortsword i siekiera z Size+18% WTF?) Udało mi się też wykraftować Godly Wooden Sword.

Aktualizuje na bierząco :>

Dopisujcie coś co zobaczyliście/zdobyliście.
Pozdrawiam
Odpowiedz
02-12-2011, 00:11,
Post: #2
RE: Krótko O 1.1
Dziwne, że po zabiciu voodoo demona pojawia sie wall of flesh-.- Ja zabiłem voodoo i jakoś się nie pojawił -.-
Odpowiedz
02-12-2011, 09:32,
Post: #3
RE: Krótko O 1.1
On napisal ze zabol vodoo demona i wrzycil vodoo guide doll z niego do lawy
Odpowiedz
03-12-2011, 23:47,
Post: #4
RE: Krótko O 1.1
Siekiera size +18% = jak sama nazwa mówi, jest o 18% większa, tzn. większy zasięg (w przypadku mieczy bynajmniej) Smiling
Odpowiedz
04-12-2011, 04:48,
Post: #5
RE: Krótko O 1.1
Ja odkryłem dziwnego goblina NPC w dungeun i jakąś mechaniczkę też tam.
Poza tym dziwne statuetki
Jeszcze nowy pistolet Megashark
Odpowiedz
04-12-2011, 17:11,
Post: #6
RE: Krótko O 1.1
Polecam stronkę : http://terraria.wikia.com/wiki/Terraria_Wiki i użytkownika serwisu YouTube (robi filmiki o terrari, poradniki itp. - po angielsku - przynajmniej języka się nauczyć można ;p): http://www.youtube.com/user/HERO
Pozdrawiam
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
[-]
Shout: -
Ładowanie...


Kontakt | arhn.eu | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS