Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem ze STEAMem
04-07-2011, 11:59,
Post: #1
Problem ze STEAMem
Wczoraj postanowiłem sobie kupić Terrarie korzystając z tego, że jest w promocji. Pobrałem STEAMa, zaczął się aktualizować. OK. Zacząłem się rejestrować. Po wpisaniu wszystkich danych wyskoczył napis: "Utworzenie konta nie powiodło się. Spróbuj ponownie później.". Zminimalizowałem przeglądarkę i okazało się, że aktualizacja zawiesiła się na 26%. Jest tak samo za każdym razem. Jest na to jakiś sposób?
Odpowiedz
04-07-2011, 18:33,
Post: #2
Re: Problem ze STEAMem
Reinstall steam ? Jeżeli to nic nie pomoże czekaj dalej, serwery mogą być przeciążone przez darmozjadów. (F2P Players)

Zapraszam na mój blog- rosh.pl
Odpowiedz
05-07-2011, 21:47,
Post: #3
Re: Problem ze STEAMem
Ja tez tak mialem jak chcialem... poprostu zainstaluj sobie steam i na tym zainstalowanym zrob konto, mi to pomoglo

\\Rosh: To nie ma znaczenia gdzie się rejestrujesz...
Odpowiedz
06-07-2011, 18:00,
Post: #4
Re: Problem ze STEAMem
Jakby jeszcze STEAM mi działał to by było dobrze. Już instalowałem i pobierałem od nowa z trzy razy.
Odpowiedz
06-07-2011, 18:22,
Post: #5
Re: Problem ze STEAMem
Nie wiem jakie macie Rosyjskie komputery. Radze sprawdzić wymagania steama a potem o tym pisać. : } Steam Support też funkcjonuje.

Zapraszam na mój blog- rosh.pl
Odpowiedz
06-07-2011, 20:08,
Post: #6
Re: Problem ze STEAMem
Mój sprzęt żeby nie było:
Microsoft Windows 7 Ultimate 64x
AMD Athlon II X3 445 3.10 GHz
4 GB DDR3
NVIDIA GeForce 8600 GT (256 MB)

Co w nim jest nie tak?
Odpowiedz
06-07-2011, 20:21,
Post: #7
Re: Problem ze STEAMem
Robinxon napisał(a):Mój sprzęt żeby nie było:
Microsoft Windows 7 Ultimate 64x
AMD Athlon II X3 445 3.10 GHz
4 GB DDR3
NVIDIA GeForce 8600 GT (256 MB)

Co w nim jest nie tak?

Boże, to nie chodzi o parametry... Może jedna z części nie współpracuje ze steamem ? Może nie masz jakiś sterowników? Poszukaj pomocy u źródła problemu a nie tutaj.
Btw. mam tą sama kartę graficzną. Grinning

Zapraszam na mój blog- rosh.pl
Odpowiedz
06-07-2011, 20:40,
Post: #8
Re: Problem ze STEAMem
To jest jakaś kicha. Kolega mówi, że u niego wszystko działa, na forum STEAMa nic nie ma, na innych zresztą też. Najwidoczniej kupno Terrarii nie jest mi dane.
Odpowiedz
06-07-2011, 22:09,
Post: #9
Re: Problem ze STEAMem
Robinxon napisał(a):To jest jakaś kicha. Kolega mówi, że u niego wszystko działa, na forum STEAMa nic nie ma, na innych zresztą też. Najwidoczniej kupno Terrarii nie jest mi dane.

Kicha, jednemu na 10 000 000 użytkowniku steam nie działa? Jeżeli Ci zależy format może pomóc. Tak poza tym, jak byś poszukał to byś znalazł na pewno.

Zapraszam na mój blog- rosh.pl
Odpowiedz
07-07-2011, 12:35,
Post: #10
Re: Problem ze STEAMem
Jeden problem rozwiązany. Dziwię się, że wcześniej na niego nie wpadłem. Trzeba było uruchomić jako administrator i teraz idzie dalej. Na razie 60%.

EDIT:
Od dwóch minut stoi na 99%. Ciekawe.

EDIT2:
Dałem anuluj, włączyłem jeszcze raz i działa. Ciekawe jak długo.

EDIT3:
Udało mi się w końcu zarejestrować. Okazało się, że mój login był już zajęty, mimo że na stronie pisało, że jest dostępny.
Odpowiedz
07-07-2011, 18:53,
Post: #11
Re: Problem ze STEAMem
No widzisz? większość tego typu operacji wykonuje się z konta administratora. Też miałem tego typu problemy Smiling
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
[-]
Shout: -
Ładowanie...


Kontakt | arhn.eu | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS