To zarchiwizowana wersja starego forum arhn.eu z lat 2013-2018. Istnieje w formie tylko do odczytu.
Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™
  • Strona Główna
  • Szukaj
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Regulamin
  • Pomoc
Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™ › Allschool... › Gracze - Graczom ›
Command & Conquer (1995)- Recenzja FoXa
Wątek zamknięty 
Command & Conquer (1995)- Recenzja FoXa
Fox460
Commodore 64
**
Liczba postów: 107
Liczba wątków: 100
Dołączył: Styczeń 2016
Poziom ostrzeżeń: 0%
#1
02-01-2017, 10:59 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-01-2017, 10:59 przez Fox460. )


Ogólnie Command & Conquer poprawił to w co DUNE II szwankowało. A było sporo do poprawy, śmiało można stwierdzić, że pierwsza odsłona pchnęła gatunek RTS na nowy wyższy poziom. No i te wstawki filmowe były najlepsze, a misję też całkiem ciekawe. Dwie frakcję ze sobą rywalizujące, fabularnie też nie jest źle, tylko wtedy mało kto znał i interesował się takimi "smaczkami". Po prostu się odpalało grę i grało, a gra wciągała na długie, długie godziny. SZAŁ był pamiętam, sentyment do gry jest i to niemały.
Gra na zachodzie była też znana jako C&C: Tiberian Dawn, wyszły też wersję na konsolę np: PS1,N64,Sege Saturn, były one oczywiście uszczuplone w sterowaniu, ale niczym nie odbiegały aż tak bardzo od PCtowej wersji.
Aczkolwiek wersja PC była tą docelową platformą, no i tam najlepiej się sprzedała, przez to potem po Red Alert zaprzestano wypuszczanie na konsole strategii.

Teraz w grę można pograć za free, jest do pobrania na wielu stronkach z dodatkiem. Polecam !! i zapraszam na taką małą recenzję.

 
[Video: https://www.youtube.com/watch?v=8IIP_jORnpA]



« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Wątek zamknięty 



  • arhn.eu
Polskie tłumaczenie © 2007-2026 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2026 MyBB Group. Created by DSlakaitis.