Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Gitara "Guitar Hero 5" do PS2
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam.
Parę ładnych lat temu kupiłem PS3, a po 6 miesiącach grania na ps3, kupiłem zestaw z Perkusją, Gitarą i Mikrofonem z grą Guitar Hero 5. PS3 później się rozleciał a dokładnie laser.
Moje pytania są takie:
Czy mogę podłączyć gitarę od PS3 do PS2 FAT?
Czy mogę podłączyć także perkusję?
Nie chce mi się specjalnie ściągać z tego powodu że jeszcze nie mam gry Guitar Hero, więc się pytam. Smiling
(06-07-2015, 18:34)gtsaplayer napisał(a): [ -> ]Witam.
Parę ładnych lat temu kupiłem PS3, a po 6 miesiącach grania na ps3, kupiłem zestaw z Perkusją, Gitarą i Mikrofonem z grą Guitar Hero 5. PS3 później się rozleciał a dokładnie laser.
Moje pytania są takie:
Czy mogę podłączyć gitarę od PS3 do PS2 FAT?
Czy mogę podłączyć także perkusję?
Nie chce mi się specjalnie ściągać z tego powodu że jeszcze nie mam gry Guitar Hero, więc się pytam. Smiling

Gitary i cała reszta jest kompatybilna z każdą wersją PS2(oprócz rozwalonej Smiling), a więc kupuj GH na PS2 i graj!
(06-07-2015, 19:10)Kaktus186 napisał(a): [ -> ]
(06-07-2015, 18:34)gtsaplayer napisał(a): [ -> ]Witam.
Parę ładnych lat temu kupiłem PS3, a po 6 miesiącach grania na ps3, kupiłem zestaw z Perkusją, Gitarą i Mikrofonem z grą Guitar Hero 5. PS3 później się rozleciał a dokładnie laser.
Moje pytania są takie:
Czy mogę podłączyć gitarę od PS3 do PS2 FAT?
Czy mogę podłączyć także perkusję?
Nie chce mi się specjalnie ściągać z tego powodu że jeszcze nie mam gry Guitar Hero, więc się pytam. Smiling

Gitary i cała reszta jest kompatybilna z każdą wersją PS2(oprócz rozwalonej Smiling), a więc kupuj GH na PS2 i graj!

Dzięki za odpowiedź. Na pewno zaraz kupię Smiling