Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Siema!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich! Nazywam się Alan, mam 15 lat i mieszkam w okolicach Bielska-Białej. W sieci można też spotkać mnie też pod nickami SherlockMen lub SherlockMenPL.

Od ponad roku gram głównie na PC'cie. Wcześniej moim głównym sprzętem do grania był Xbox 360, do którego chcę powoli wrócić w celu ogrania najlepszych exclusivów. Zwykle nie ograniczam się do jednego gatunku, jednakże nie przepadam za grami typu jRPG. 
Bardzo lubię tytuły od Telltale Games.


Moimi ulubionymi grami są zdecydowanie Dark Souls 1 i 2(planuję zakup PS3, aby ograć Demon's Souls). Nie będę się rozpisywał dlaczego, bo powodów jest bardzo dużo, a nie jest to temat tego wątku Smiling

Oprócz gier moim dużym zainteresowaniem jest również muzyka, a dokładnie gitara elektryczna, na której gram od prawie 2 lat. Lubię ciężkie brzmienia, moim ulubionym zespołem jest Slipknot, co można zauważyć np. przez zdjęcie Jima Roota w awatarze.
Oprócz gier i muzyki bardzo lubię czytać książki(jestem właśnie na początku 5 tomu "Mrocznej Wieży" S.Kinga). 
To chyba tyle, pozdrawiam! Smiling

PS.Jeżeli ktoś chce, może dodać mnie na steam: SherlockMenPL. Chętnie wspólnie w coś pogram/popiszę na jakieś tematy Smiling
PS2. Zna ktoś jakieś fajne miejsca w okolicach Bielska-Białej z grami na PC/Xbox 360? Smiling