Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Pomoc w znalezieniu gry Dragon Ball
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie drodzy forumowicze. Mam ogromną zagwozdkę i nie umiem jej rozwiązać... a mianowicie, miałem kiedyś entą podróbkę naszego polskiego Pegasusa. Grałem na nim w gry typu Contra, Mario, Kaczki etc. Jednakże była też pewna gra, był to Dragon Ball. Szukałem tej gry dosłownie kilka lat. Jako iż pegasus jest podróbką Famicoma, to na tę konsolę szukałem gier i okazało się, że powstały na nią same RPG-i. Jednak widząc screen z pewnej gry rozpoznałem, że to ta gra. Chodzi o DBZ - Super Butoden na SNES. Jestem przekonany, że to ta gra, identyczna grafika i tryb walki. Jak to jest możliwe, że grałem w 16-bitową grę na 8-bitowym systemie? Czy może jest 8-bitowa gra DBZ podobna do Super Butoden, o której nie słyszałem? Proszę, pomóżcie... Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Na Famicoma wyszły pirackie wydania Super Butoden. Może to któryś z nich?
https://www.youtube.com/watch?v=OcMDwKqZ4xc
Wygląda na to, że to te wydania. I tak zapewne nie ma szans na znalezienie kartridża z tym wydaniem gdziekolwiek, chociaż może na jakichś miejskich pchlich targach coś się znajdzie. Dzięki za pomoc Grinning
P.S. Jakby ktoś miał gdzieś taki kart na naszego swoistego pegasusa i chciałby się "pozbyć" to proszę o wiadomość na PW.