Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Zmiana komputera a licencje gier
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,
Czy jeśli zmieniam komputer i odinstaluję gry ze starego komputera, to mogę ponownie je zainstalować z tego samego kodu z pudełka na nowym?
W większości przypadków tak. Niektóre, przypisane do cyfrowych platform jak Steam czy Origin wymagają jedynie ponownej instalacji programu dostępowego. Problem może być z tytułami, które ograniczają liczbę możliwych aktywacji, jak np. pudełkowe, polskie wydanie Crysisa: Warhead. W takim przypadku należy użyć odpowiedniego narzędzia do deaktywacji, jeśli takowe udostępnia wydawca.

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka
Są to klucze rejestracji elektronicznej CDProjekt
(26-07-2015, 13:18)gacorek11 (KrzychuJabol) napisał(a): [ -> ]Są to klucze rejestracji elektronicznej CDProjekt

Możesz podać przykład konkretnej gry i adres strony gdzie ją rejestrowałeś?
"TOCA RACE DRIVER 3" "TRAINZ CLASSICS pierwsza & druga edycja" "THE SETTLERS II dziesięciolecie"
Klucze trzeba było wklepać w instalator.
(26-07-2015, 19:13)gacorek11 (KrzychuJabol) napisał(a): [ -> ]"TOCA RACE DRIVER 3" "TRAINZ CLASSICS pierwsza & druga edycja" "THE SETTLERS II dziesięciolecie"
Klucze trzeba było wklepać w instalator.

Nie jestem do końca pewien, ale jeśli klucze wpisywałeś tylko przy okazji instalacji gry (z płyty), to raczej nie powinno być problemu z ich instalacją na nowym kompie. Jeśli natomiast gry musiały być dodatkowo aktywowane przez internet, najlepiej będzie jak napiszesz do pomocy technicznej: http://pomoc.cdp.pl/hc/pl/requests/new

Dodatkowo odinstaluj gry ze starego komputera - być może deinstalator zapyta Cię o zdjęcie licencji.