Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Galeria podróbek konsol...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam.
W tym poście umieszcze zdjęcia podróbek konsol starych i nowych. Oczywiście znalezione na Googlach
Życze miłego oglądana wytworów chniczyków.
[attachment=473]
Podróbka Wii która jest pegasusem z bezprzewodowymi kontrolerami i niby grami ruchowymi
[attachment=474]
Konsola Overmax V-motion- konsola niby ruchowowa działająca na zasadzie porównywania klatek. Recenzowana przez Archona.
[attachment=475]
Pegasus odziany w skórke PsX
[attachment=476]
Psp do odtwarzania gier z Nesa i Famicona
[attachment=477]
Ps Vita z androidem i 1 grzybkiem
[attachment=478]
GbC odziany w akórke Gba
[attachment=480]
Pegasus w skórce X-Boxa
[attachment=481]
konsola ruchowa z padem
[attachment=482]
Pegasus w formie klawiatury do nauki
programowania
[attachment=483]

Pegasus w formie Segi Mega drive (Chyba)


Wysłane z mojego Xperia SP przy użyciu Tapatalka
Tylko pytanie: Po co ten temat?
Czyli po kolei.
1 to z wyglądu klon Wii. Ma pewnie kilka niezbyt udanych gier ruchowych, działających totalnie losowo. Do tego parę gier będących podróbkami NESowych tytułów w 8/16 bitowej grafice.
2 chyba Archon recenzował
3 to klon Famicoma w obudowie PSone - jakich wiele
4 to urządzonko do emulacji sprzętów. Nie radzi sobie prawidłowo z większością maszyn, obraz marnej jakości...
5 - tj. 4
6 - tego nie jestem pewien, czy udaje GBA, czy to kolejny klon GBC w obudowie GBA
7 - klon Famicoma w obudowie próbującej udawać Xboxa 360
8 - 2 w innej obudowie
9 - urządzonko znane jako terminator bs500as. Dawne modele całkiem wytrzymałe, czym nowsze tym gorsze jakościowo.

Gdybyś chociaż opisał każdy ze sprzętów pokrótce - temat może miałby sens.
Gdybyś każdy ze sprzętów posiadał, opisał wrażenia jak się spisuje - temat może miałby sens.
Jednak wklejenie samych zdjęć podróbek, które każdy zainteresowany już widział...Nie ma sensu.

W dodatku nie pokazałeś nawet nic niezwykłego. Gdybyś pokazał dużo ciekawsze, unikatowe podróbki...
POLLYSTATION!!! Spędziłem z tym sprzętem tyle czasu (z pięć minut, ale i tak sobię nie pograłem, aż go rozebraliśmy, bo nie chciał się włączyć :P).