Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: gry RETRO w Lubelskim
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich  Wielki dzej paczy ,

Kieruje ten temat dla osób mieszkających głównie w woj. Lubelskim.
Zamieszkuję pewną miejscowość blisko miasta Kraśnik, ale w tym mieście znalezienie jakiegoś sklepu lub targowiska z grami graniczy z cudem, a co dopiero z grami retro... 
Czy ktoś z forumowiczów zna miejsca w Lubelskim gdzie mogę dostać gry retro ? ( gb, gbc, gba, pegazus,  PC, ps2, ps, oraz konsole). Mogą to być targowiska, lombardy, sklepy itd. Zasięg głównie okolice miasta Kraśnik, Lublina ( do 100-200 km).

Moja wiedza z tego tematu jest skromna ale podzielę się tym gdzie można wyrwać coś retro, polecam:
-  giełda w Lublinie, mają dużo rupieci, staroci. Sam wyrwałem tam gb bez tylnej klapki za 5 złociszy. giełda odbywa się co niedziele 
- w Kraśniku jest mały sklepik "Combo", al'a lombard, tam można wyrwać głownie gry na PS2, Wii, X360, XOne, PS3, PS4
- oraz polecam sprawdzanie olx.pl z tego regionu, choć muszę z smutkiem stwierdzić, że mało kiedy pojawia się coś wartego uwagi Childish
- extra już z poza Lubelskiego, polecić mogę giełdę staroci w Sandomierzu ! tam można dorwać skarby typu Atari, NES, tylko z giełdy na giełdę coraz mniej ich 

Tak więc liczę na was i czekam na jakieś informacje ! Rimshot
Podpinam się do tematu, sam niestety nie wiem gdzie w Lublinie można dostać coś retro Childish