Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Witam.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich. arhn.eu oglądam od dawna na YT, ale z forum jakoś nie korzystałem. Młody jestem, rocznik 97, ale bardzo lubię dowiadywać się czegokolwiek o retrogamingu. Moją pierwszą stycznością z grami to był podrobiony Pegasus  Happy. Następnie PS1, potem już piec. Na swoją kieszeń też kupowałem już kilka konsol. Najpierw PSP potem Xboxa 360. Obydwa już dawno spieniężyłem i niedawno zakupiłem New 3dsa. \o/ Co i tak jest dziwne, po moim bólu pupy z tą premierą New 3dsa. Mam jak na razie jeszcze do dyspozycji PS2. (martwy FAT i już ledwo żyjący slim) Także witam wszystkich, może zostanę tu na dłużej.  Happy_2
Nie no spoko, ładnie się przedstawiles, tylko juz jest od tego osobny temat. Przedstaw się tam a spotkasz się z większym odzewem
(10-08-2015, 00:03)stasiek19 napisał(a): [ -> ]Nie no spoko, ładnie się przedstawiles, tylko juz jest od tego osobny temat. Przedstaw się tam a spotkasz się z większym odzewem
Jaki konkretnie? Znaleźć nie mogę w tych działach. Confused