Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Kolekcja Mkaliego
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ostatnio podczas małych remamentów postanowiłem porobić zdjęcia, więc zebrałem część swojej kolekcji gier. Oczywiście darowałem sobie CD-Actiony, wydania gazetkowe i inne płyty pochowane w pokrowcach, więc skupiam się głównie na wydaniach pudełkowych, które posiadam.  Enjoy!

Na początku sprezentuje gry na X360 i pierwszego iksa

[Obrazek: lr7cqcm.jpg]

[Obrazek: O7MeH0J.jpg]
Gry na PSP, Vitę, PSX, Gamecuba i pojedyncze płyti z Wii/iksa itd.
[Obrazek: Z8Cpw8c.jpg]
Gry na PS2!
[Obrazek: GsXOfJT.jpg]
[Obrazek: SDupnnj.jpg]
A teraz gry na PC!
[Obrazek: WYE8gaz.jpg]
[Obrazek: LSTxfsU.jpg]
[Obrazek: 0Y00xnH.jpg]
[Obrazek: 4JFPuQ9.jpg]
[Obrazek: EZYz58N.jpg]
[Obrazek: MFBXPlI.jpg]
[Obrazek: l6aSNp0.jpg]
Gry na DSa, 3DSA, GB, GBC, GBA
Carty po prawej to Pokemon Black, Pokemon Platinum, Wario Land, World Cup 98, Colin McRae Rally, FiFa 07 i Spongebob SquarePants 
[Obrazek: yi201Us.jpg]
BigBoxy i kolekcjonerka Tom Clancy Ghost Recon Phantoms
[Obrazek: QtHfmt2.jpg]
Karty na Pegazusa
[Obrazek: GM5vVdJ.jpg]
I małą kolekcja mang
[Obrazek: YStMu4A.jpg]
Fajna Kolekcja. Przypomniałeś mi tanią grę Sheep na PCta ^^
Interesujący też Pokemon Blue na Pegasusa Smiling
To brązowe w kwiatki to obrus?
Pokemon BLue to bootleg Wacky Races z postaciami z Poków.
A to nie jest obrus tylko narzuta na wersalkę. Tak wiem jest brzydka Laughing
Zajebista kolekcja!
Sporo ciekawych gierek na PS2 i Xklocka, ale głównie zazdroszczę Spyro i Crash team racing na psx Fap
Powodzenia w dalszym poszerzaniu zbiorów!
Moja kolekcja gier na PSP rozrosłą się dość szybkim tempie. Pudełko be okładki zawiera grę Little Big Planet, ale wktrótce dodrukuje okładkę. Planuje jeszcze dokupić GTA oraz kilak exclusivów typu Ratchet & Clank
[Obrazek: 1WCnghB.jpg]
Następnie to gry na Xboxa, X360 oraz część gier na PS2. Od tego miesiąca rozpoczynam ekspansje gier na Nintendo wii. Oprócz pokazanych gier posiadam jeszcze bez pudełka Wii Sports oraz Mario & Sonic at The Olympic Games. Ponadto jutr, bądź po niedzieli dotrze do mnie dość rzadki tytuł - Fortune Street. Z gier na X360 brakuje mi Halo Reach, kóre aktualnie pożyczyłem.
[Obrazek: 0OZPR7j.jpg]
W grudniu zeszłego  roku, zostałem posiadaczem PS4, więc gierki również na cudeńko zbieram. Street Fighter V, Residenty oraz Dragon Quest, to promki na które kupiłem pudełeczka i nieudolnie wydrukowałem okłądki, lecz to jeszcze poprawie. 
[Obrazek: 7f8LJs1.jpg]
Następnie to gierki na PS1, gra, która nie nie ma podpisu z boku, to Crash Team Racing. Posiadam również dwie gierki na Vitke, lecz samej konsoli nie posiadam.
[Obrazek: bfhNYZn.jpg]
Z gierek na nintendo, aktualnie brakuje na zdjęciu mojego Chrono Triggera na DSa oraz New Super Mario Bros. Ponadto z Japońskich gier posiadam Inazume Elven 2 i 3 oraz Knights In The Nightmare. Za grami na DS leżą gry na Pegasusa, których aktualnie nie pokazuje, gdyż za dużo się nie zmieniło.
[Obrazek: NodRUyC.jpg]
Teraz przyszła kolej na resztę gier na PS2. Gry bez okłądek, to God Of War 2 i Buzz Master Quiz
[Obrazek: xTLNzr8.jpg]
Pora na gry na Peceta, których mam dość sporo. Enjoy!

[Obrazek: pr4KVlr.jpg]
[Obrazek: kOFzryN.jpg]
[Obrazek: sSBIZVH.jpg]
Jestem również posiadaczem dwóch figurek amiibo
[Obrazek: 1UZkxSv.jpg]

Tutaj mam zbiór gierek, które nie są raczej z gazetek, lecz nie posiadam aktualnie dvd-boxów na nie oraz kolekcjonerka Electro Body
[Obrazek: AME0bGE.jpg]
Tutaj dwagurgosusy, który zyskałem na turniejach (jeszcze nie odpakowane) oraz gry na GB,GBC,GBA i DS w pirackich opakowaniach
[Obrazek: 4j9Ou8F.jpg]

Kolekcjonerki i ważniejsze Big Boxy
[Obrazek: vopnYCm.jpg]

Mały dodatek czyli mangi i inne książeczki
[Obrazek: C7AGxVV.jpg]

oraz tak prezentuje się po części mój skromny pokoik gracza.
[Obrazek: uusmEOd.jpg]

[Obrazek: 3fsbB2z.jpg]
[Obrazek: IC2X0au.jpg]