Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Wielki Nabór Reakcyjny 2015
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć!

Najwyższy czas rozruszać trochę skostniałe redakcyjne imperium arhn.eu. Od dłuższego czasu trwa zastój serwisu i najwyższy czas coś z tym zrobić!

W pierwszych dniach września wszyscy istniejący redaktorzy i zespół moderacyjny utracą swoje dotychczasowe uprawnienia.


Po co? Bo cała masa pozycji na stronie jest obsadzona wyłącznie symbolicznie. I najwyższy czas coś z tym zrobić.

Jednocześnie ogłoszony zostanie NOWY NABÓR ekipy moderacyjnej i redakcyjnej. Gdy nadejdzie czas, post zostanie zaktualizowany z informacjami o tym jak wziąć w nim udział. Na razie jednak, wstępne informacje:

- priorytet w naborze do kadry moderacyjnej ma istniejący zespół moderacyjny. Wystarczy zgłosić się w tym wątki i potwierdzić, że chce się kontynuować swoje stanowisko. Można to robić już teraz. Na podstawie historii moderacyjnej ustalimy czy jest sens przywracać kolorek.

- w drugiej kolejności pod uwagę będą brani użytkownicy z dużym stażem

- aby wziąć udział w naborze redakcyjnym należało będzie nadesłać gotowy tekst. Głównym warunkiem dołączenia do ekipy redakcyjnej będzie częstotliwość tworzenia nowych tekstów. 30 dni bez artykułu opublikowanego na arhn.eu będzie oznaczało automatyczne usunięcie z redakcji. Jeżeli ktoś będzie chciał gościnnie opublikować raz na jakiś czas swój tekst - nie ma sprawy, ale słowo "redakcja" w nazwie musi jednak zobowiązywać.

- O tym kto będzie mógł dołączyć do ekipy redakcyjnej decydować będzie WYŁĄCZNIE jakość tekstu.

- Będziemy poszukiwać również newsmanów. Mile widziana możliwość publikowania kilku krótkich newsów każdego dnia.


No i najważniejsze, żeby z góry była w tej kwestii jasność. Nasz budżet świeci pustkami, więc niestety szukamy głównie pasjonatów, którzy chcą pisać dla zabawy. Nie możemy wam płacić, możemy za to starać się dostarczać świeże gry do recenzji czy wejściówki prasowe na branżowe imprezy. arhn.eu to wciąż maleńki serwis złożony z grupy ochotników, którzy często sami dokładają do wyjazdów czy recenzji.
Jest to jednak kwestia otwarta - jeżeli znalazłby się ktoś chętny do, na przykład, pełnoetatowego pisania newsów czy dostarczania masy świetnych tekstów, istnieje możliwość dogadania się w kwestii skromnego wynagrodzenia. Szczerze ostrzegam jednak, że nasze redakcyjne portfele są równie puste co cytaty Paulo Coelho, więc z sex, drugs and rock'n'roll liczyć można co najwyżej na to ostatnie. I to ze Spotify Free z reklamami. Winking
Chcę utrzymać kolorek!
~lklw
Zgłaszam swoją kandydaturę na moderatora (ale tylko na twitchu Torll )
you have my banhammer
Witam Dark Archon kiedy spolszczycie pokemon black i withe?

A tak na poważnie, moderatorem jestem raczej słabym, co najwyżej sprzątam forum ze zbędnego śmiecia. Ale chciałbym nadal pełnić funkcję redaktora, a konkretniej obsługi imprez branżowych, na które jestem w stanie dotrzeć, relacjonowania konferencji, sporadycznego felietonowania i recenzjonowania gierek. Jeśli mnie wyjebią ze studiów, to chciałbym również wrócić do klepania newsów, bo to lubiłem i robiłem przez solidny rok, dopóki mnie obowiązki pozaforumowe nie przygniotły. A jak jakimś cudem mnie nie wyjebią, to z miłą chęcią pomogę nowym newsmanom.

No i chciałbym utrzymywać klasę na tym forum #pdk
Hai, can I have moderatorz plz.

Jak wszyscy zrobili falstart, to i ja nie będę gorszy.
Z chęcią ubiegałbym się o posadę moderatora, ale w roku szkolnym mam bardzo mało czasu, więc nie chcę mieć presji pisania na czas. Lubię jednak pisać i staram się to robić, bo mam nadzieję, że przyda mi się to w przyszłości i dzielenie się swoimi materiałami sprawia mi przyjemność. Tak więc, od czasu do czasu chciałbym coś udostępnić i jeśli będzie to na tyle dobrze wyglądało, to marzy mi się wstawianie tekstów na arhn.eu. Zapraszam w takim razie do przeczytania mojej relacji z festiwalu gier planszowych, który odbył się w ostatni weekend w moim mieście, opinie mile widziane.