Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Włączanie komputera
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam.
Przy każdym włączeniu komputera pojawia mi się takie coś: [Obrazek: 734PpVd.jpg]
Aby włączyć komputer należy kliknąć F1. W większości przypadków to nie przeszkadza, ale po przejściu na Windows 10 aktualizacje są praktycznie codziennie. Komputer uruchamia się ponownie parę razy w małym odstępie czasowym, a ja za każdym razem muszę kliknąć F1. Czy jest jakaś możliwość usunięcia tego komunikatu? Szukałem już informacji na internecie, ale nic nie znalazłem.
Pozdrawiam.
Na początek, gdy pojawi się ten komunikat nie klikaj f1 i wyłącz komputer przyciskiem zasilania(na starych płytach głównych to działało)
Jak to nie pomoże to poszukaj w ustawieniach BIOSu.
(01-09-2015, 17:31)Hixovick napisał(a): [ -> ]Witam.
Przy każdym włączeniu komputera pojawia mi się takie coś: [Obrazek: 734PpVd.jpg]
Aby włączyć komputer należy kliknąć F1. W większości przypadków to nie przeszkadza, ale po przejściu na Windows 10 aktualizacje są praktycznie codziennie. Komputer uruchamia się ponownie parę razy w małym odstępie czasowym, a ja za każdym razem muszę kliknąć F1. Czy jest jakaś możliwość usunięcia tego komunikatu? Szukałem już informacji na internecie, ale nic nie znalazłem.
Pozdrawiam.
Dobra, masz http://acer.custhelp.com/app/answers/det...ssage-from

Oczekuję plusa i kodu na golda do wota (żartuję) Grinning
@kexus512@ Wielkie dzięki! Muszę nauczyć się korzystać z Google. Zaglądałem na stronę Acer'a, ale nie znalazłem tego.