Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: [Sprzedam/Zamienię] Nintendo 3DS XL + Gry + Ładowarka + Akcesoria
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,

Za chęcią sprzedam lub wymienię moją konsolę Nintendo 3DS XL na Nintendo Wii. Powód jest prosty - wstawiłem do pokoju telewizor i nie potrzebuję przenośnej konsoli Smiling. Konsola w stanie idealnym, na ekranach posiada folie ochronne. Została zakupiona 03.11.2014 i do listopada jest jeszcze na gwarancji. Posiadam oczywiście oryginalne pudełko, wszystko co się w nim znajdowało, oryginalne folie, dowód zakupu itd. itd. W skład zestawu wchodzą:

- Konsola + opakowanie i cała papierologia
- Oryginalna ładowarka z oryginalnym opakowaniem
- Gra Pokemon Omega Ruby
- Gra Super Mario 3D Land
- Gra Mario Kart 7
- Gra Profesor Layton And Diabolical Box (DS)
- Gra Learn with Pokemon - Typing Adventure (z klawiaturą i dużym pudełkiem i podstawką do DS'a - pasuje również do 3ds XL) (DS)
- Gra GTA: Chinatown Wars (DS)
- Gra New Super Mario Bros DS (gra posiada nieoryginalne pudełko i instrukcję, sama gra oryginalna)
- Gra Lego Piraci z Karaibów (DS)
- Gra Etrian Odyssey 4 (zainstalowana na konsoli)
- Gra Zelda - Link Between Worlds (zainstalowana na konsoli)
- Gra Mario Party DS (bez pudełka)
- Gra Burnout (DS) (bez pudełka)
- Gra Lego Star Wars III (DS) (bez pudełka)
- Gra Super Mario Bros 2 - Lost Levels (na konsoli)
- Opakowanie na 6 kartów

W przypadku sprzedaży cena jaka mnie interesuje to 900 zł + ew. wysyłka.

[Obrazek: 1.jpg] [Obrazek: 2.jpg] [Obrazek: 3.jpg] [Obrazek: 4.jpg] [Obrazek: 5.jpg] [Obrazek: 6.jpg] [Obrazek: 1.jpg]

Aktualizacja opisu + dodane zdjęcia + dodana cena Smiling
(04-09-2015, 13:48)Inferno25 napisał(a): [ -> ]Witam,

Za chęcią sprzedam lub wymienię moją konsolę Nintendo 3DS XL na Nintendo Wii. Powód jest prosty - wstawiłem do pokoju telewizor i nie potrzebuję przenośnej konsoli Smiling. Konsola w stanie idealnym, na ekranach posiada folie ochronne. Została zakupiona 03.11.2014 i do listopada jest jeszcze na gwarancji. Posiadam oczywiście oryginalne pudełko, wszystko co się w nim znajdowało, oryginalne folie, dowód zakupu itd. itd. W skład zestawu wchodzą:

- Konsola + opakowanie i cała papierologia
- Oryginalna ładowarka z oryginalnym opakowaniem
- Gra Pokemon Omega Ruby
- Gra Super Mario 3D Land
- Gra Mario Kart 7
- Gra Profesor Layton And Diabolical Box (DS)
- Gra Learn with Pokemon - Typing Adventure (z klawiaturą i dużym pudełkiem i podstawką do DS'a - pasuje również do 3ds XL) (DS)
- Gra GTA: Chinatown Wars (DS)
- Gra New Super Mario Bros DS (gra posiada nieoryginalne pudełko i instrukcję, sama gra oryginalna)
- Gra Lego Piraci z Karaibów (DS)
- Gra Etrian Odyssey 4 (zainstalowana na konsoli)
- Gra Zelda - Link Between Worlds (zainstalowana na konsoli)
- Gra Mario Party DS (bez pudełka)
- Gra Burnout (DS) (bez pudełka)
- Gra Lego Star Wars III (DS) (bez pudełka)
- Gra Super Mario Bros 2 - Lost Levels (na konsoli)
- Opakowanie na 6 kartów

W przypadku sprzedaży cena jaka mnie interesuje to 900 zł + ew. wysyłka.

[Obrazek: 1.jpg] [Obrazek: 2.jpg] [Obrazek: 3.jpg] [Obrazek: 4.jpg] [Obrazek: 5.jpg] [Obrazek: 6.jpg] [Obrazek: 1.jpg]


witam , ogłoszenie jest jeszcze aktualne??