Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Gruniopiątek #7 w Rocket League
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich bardzo serdecznie!


Chciałbym zainaugurować oficjalny powrót Gruniopiątków z nowym organizatorem, którym w okresie tymczasowym będę ja, i jak można nie zacząć powrotu od jednej z lepszych gier do multi ostatnich kilku miesięcy wrzuconej do lipcowej oferty PlayStation Plus, czyli Rocket League. Oczywiście sesja odbędzie się w piątek 25 września o godzinie 21.

Po ostatnim nieoficjalnie organizowanym Gruniopiątku w GTA Online wpadliśmy na pomysł by ideę reaktywować właśnie przy pomocy tej świetnej gry piłkarskiej, gdzie jeździmy samochodami. Dawka świetnej zabawy na boisku gwarantowana.

Wszelkie zezwolenia zostały uzyskane od Linka, także wszystko organizowane jest z jego wiedzą i za jego zgodą.

Wiadomo, jeśli co najmniej 2 osoby się nie zapiszą (3 osoby potrzebne do rozegrania rankingowych meczy 3 vs 3) to Gruniopiątek oczywiście się nie odbędzie, także warto mieć to na uwadze. Jeśli jakimś cudem zapisze się więcej niż 8 osób, będziemy kombinować jak to wszystko zorganizować, jako, że w Rocket League może grać najwięcej 8 osób (mecze 4 vs 4).

[align=left]Jeszcze tylko ze względów organizacyjnych pragnę przypomnieć o Regulaminie który jest święty i należy go przestrzegać. Ze względu na tymczasową zmianę organizatora jeden punkt musi ulec zmianie, a mianowicieAngry/align]

3. Zapisane osoby muszą dodać mnie do znajomych w sieci PSN (mój nick: Link396_PL) wysyłając zaproszenie - to jest oczywiste, dzięki temu ja jako Organizator widzę kto jest online, komu padł net, mam możliwość komunikacji itp.

od teraz brzmi tak:

3. Zapisane osoby muszą dodać mnie do znajomych w sieci PSN (mój nick: kaczmar456) wysyłając zaproszenie - to jest oczywiste, dzięki temu ja jako Organizator widzę kto jest online, komu padł net, mam możliwość komunikacji itp.

do momentu powrotu Linka jako organizatora Gruniopiątków.

Więc cóż, to chyba tyle, to jest pierwszy temat dot. organizacji czegokolwiek pisany przeze mnie, także mogą gdzieś pojawić się jakieś potknięcia, ale z czasem będę się w tym temacie poprawiać, także już teraz pragnę was wszystkich zaprosić na Gruniopiątek z Rocket League.

Boisko już czeka na chętnych piłkarzy jeżdżących autkami, czy będziesz nim Ty?
Ja prawdopodobnie będę