Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Włamali mi się do konta Steam...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
... I nadal nie odzyskałem konta. Napisałem do Supportu, ale nadal nie odpowiadają mi. Co zrobić?
W jaki sposób się włamali? Wchodziłeś na jakieś podejrzane strony, ściągałeś i otwierałeś jakieś podejrzane pliki, np z rozszerzeniem .src? Miałeś na koncie coś wartościowego, cokolwiek?

Ogólnie support bez problemu przywróci Ci dane do konta, z pewnością je odzyskasz, musisz tylko poczekać ( średnio trwa 3-4 dni, spokojnie) Najpewniej będziesz musiał również podać jakiś dowód na posiadanie konta, chociażby zdjęcie numeru seryjdnego jakiejś gry aktywowanej na tym koncie Smiling
Raczej nie wchodziłem na podejrzane strony. Tylko Steamgifts, Salenauts i Gleam.io, więc to nie to.
Miałem tam gry z CD-Action+darmówki+kupione Rogue Legacy, więc troszkę gier jest.
Czekam chyba od 7 września, więc dlatego napisałem temat. Dałem jako dowód kod z CD-Action do Deus Exa.
Trzeba poczekać, szaport volvo sztimowski działa powolutku. Kiedyś musiałem czekać tydzień na odblokowanie konta, po tym jak sam je sobie przypadkiem zablokowałem PC Has No Game
Czekam już 4 tygodnie, a mówicie o tygodniu, więc coś mi tu jednak nie gra. :/
To spamuj support, przypomnij o sobie - w natłoku zgłoszeń mogłeś się po prostu zgubić.
Dobra, zrobiłem jeden głupi błąd, czyli nie dałem zdjęcia kodu wraz z nazwą użytkownika. Na całe szczęście już to zrobiłem, więc za niedługo powinni odpowiedzieć.
Nadal nic. Childish
Co robić?