Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Good Morning. : D
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Siemano. : D. Można?
Moje prawdziwe imię raczej nie musi być ujawniane. Mam 20 wiosen na karku.
Małą dzieciną będąc
już miałam styczność z grami. Wiadomo jak wiele osób - legendarny szaraczek. Spyraki, Crashe , Raymany i Croc'i : D. Z wiekiem pchałam się w poważniejsze tytuły. Moją ukochaną serią gier jest Metal Gear. Pewnie mało orginalne ale co mi tam. : D. Serwis Arhn poznałam przypadkiem rok temu przez timewarp wspomnianego wcześniej szaraczka.
Poza grami gustuję również w anime. Nie jestem żadną tru otaku ale mam za sobą około 50 tytułów i lista ciągle się powiększa.
Pozatym to gitara, dobre żarcie, motory (motocykle kmiocie! Laughing), asg i ostatnio rysunek.
Grunio moim nałogiem. Heart
Jeśli ktoś chętny do popisania to ja... bardzo chętna. Może by się jakiś chętny znalazł. ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Metal Gear? Wielki dzej paczy

Witamy serdecznie w naszej bogatej społeczności, zapraszam do dyskusji na temat metal giru na shoutboxie, temat ciągle gorrący po premierze phantom pain I'm OK with this.
Nowa użytkowniczka? Witaj na forum.
Oczywiście, że można.

Ewidentnie, jako, że to forum o grach, znajdziesz tutaj sporo osób chętnych do rozmowy o retro, w tym PSX.
Luźne dyskusje najczęściej toczą się na forumowym shoutboksie, na który zapraszam w swoim imieniu.
Ostatnio dużo też tam rozmów na temat najnowszej części serii Metal Gear. Pozdrawiam.

Creepy
Witaj bardzo serdecznie.
Widzę, że lubisz Metaru Giru, to dobrze, im więcej osób do dyskusji, tym lepiej Wielki dzej paczy
Najwięcej ludzi chętnych do pogawędki znajdziesz na shoutboxie, to tam prowadzone są najczęściej rozmowy na wszelkie tematy.
Może się kiedyś lepiej poznamy Creepy