Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: Hasło blokady
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam mam Samsung Galaxy Grand Prime (SM-G350FZ) i zapominałem hasła (PINu) ekranu blokady.. szukałem w internecie jak to zrobic i nic. wiem że można jakiś root zrobi ale ja nie wiem od czego zacząc. Dziękuje za porady. Pozdrawiam.
PS: Wersja androidu to 4.4.4

PSS: ,,c z kreseczką" nie mogłem napisac bo pisałem w pracowni komputerowej.
Gdy masz uruchomiony ekran blokady, nie masz żadnej opcji przypomnienia hasła? Gdy kiedyś zapomniałem hasła, wystarczyło wybrać opcję przypomnienia i zalogować się na swoje konto Google. Ewentualnie może pomoże factory reset.
Tak jak mówi Koko- przy wpisania zbyt dużo razy hasła powinna się pojawić opcja przypomnienia. Jeśli nie masz dostępu do maila, to przy włączaniu urządzenia przytrzymaj przycisk głośności, wtedy będzie możliwość resetu- z tym, że stracisz wszystkie dane.
złe hasło wpisałem chyba 150 razy i.. nic a jak napisałeś o to ; to przy włączaniu urządzenia przytrzymaj przycisk głośności, wtedy będzie możliwość resetu.. to jak przyrzynam przycisk zasilania, startowy i głośności to wyskakuje mi wejście do ODINa i zrestartowanie telefonu (wyłącz i włącz)