Forum Dyskusyjne arhn.eu -- Kiedyś mieliśmy tu recki grema™

Pełna wersja: [O] "Rozdawajki Linka" #28 - Plakaty z gier, mapki, kostki i PS4!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam w kolejnej Rozdawajce Linka™ spotykamy się już 28-my raz! Dawno nic nie rozdałem, a sam na PGA otrzymałem sporo fantów, więc pora wyrównać pozytywną karmę i ponownie coś rozdać! Party!


Dziś do oddania w ręce gaming'owych braci i sióstr™ mam plakaty, które na Rozdawajkę podarował mi CriX Doomsday Kissing (łącznie przekazał mi jakieś 200 szt. plakatów, więc materiałów na Rozdawajki mam ogromny zapas. Wszystkie prawilnie™ rozdam - myślę, że repki mu się należą Kissing )

UWAGA! Zdjęcia w załączniku na dole tematu!
UWAGA! Piszcie mi jaki numerek chcecie (np. "Link, plox, daj, no daj plakat z Neverłintera! daj, no daj - piszecie po prostu - Pięknie poproszę o numerek 1)

1. Plakat 1 - Neverwinter Nights 2/Scarface
2. Plakat 2 - Star Wars/Star Wars
3. Plakat 3 - Tomb Raider/Hulk
4. Plakat 4 - Guild Wars/JTF Torll
5. Plakat 5 - The Settlers/Assassin's Creed

od siebie dorzucam takie cuda:

6. Najpotężniejsza konsola obecnej generacji - PS4! A raczej promo pudełko od niej Torll
7. Kostka na gadżety growe i nie tylko z motywami PS4/PS Vita
8. Plakat Heroes VII
9. Plakat Heroes VII
10. Plakat Heroes VII
11. Bardzo fajnie stylizowana mapka z Lords of the Fallen
12. Bardzo fajnie stylizowana mapka z Lords of the Fallen

(Tak, mam 3 plakaty i 2 mapki do rozdania)

Jedna osoba może dostać tylko jeden plakat/fant, dzięki temu więcej osób coś otrzyma i więcej będzie zadowolonych Heart

Wpisujcie się i piszcie co chcecie - jak zwykle największe szanse na otrzymanie mają osoby, które były na tegorocznym PGA, jeszcze nic nie dostały, najbardziej się udzielają na forum, mają cy.cki bądź też najbardziej je lubię Kissing (no homo)

Aha, kolejność zgłoszeń nie ma znaczenia, nikt nie ma prawa pierwokupu™ pfu, pierwowzięcia Winking

UWAGA! Wysyłka tego wszystkiego nastąpi dopiero po 10-tym listopada! Wysyłka jest za totalne FREE! Nie płacicie i macie za darmo™

Jeżeli jednak chcecie zapłacić mi za wysyłkę, lepiej zrobicie jak kupicie Đinary dzeja. Heart

Pozdrawiam,
Link.
Prosiłbym o 11 albo 7 jak nie bedzie dostępna mapaWarp Speed
proszę o numerek 12
Poproszę plakat numer 1. Serdecznie pozdrawiam
Poproszę o kostkę numer 7, przydalaby się do upchania kabli.
Serdecznie proszę o plakat nr 3 Smiling Lub 12
Poproszę o Plakat z GW2. Czyli ten numer 4.
Poproszę o kosteczkę z 7 numerkiem.
Poprosze pudelko z numerem 6
Poproszę o mapkę z Lords of the Fallen Smiling
Numer 5 poproszę.
Ja się zgłaszam po kostkę, czyli numerek 6.
Poproszę o plakat nr 8 albo 9... ciężki wybór Och, nie!
Pięknie proszę o nr 10 Smiling
Witajcie Smiling Bardzo dziękuję za wszystkie zgłoszenia! Na śmnierć zapomniałem o rozwiązaniu tej Rozdawajki :link:
Komora maszyny losującej jest pusta, następuje zwolnienie blokady, zaczynamy losowanie...
W dzisiejszym losowaniu arhnlotka padli następujący użytkownicy:

1. Plakat 1 - Neverwinter Nights 2/Scarface - JohnAbruzzi87
2. Plakat 2 - Star Wars/Star Wars - nikt nie chciał Okay ucieka na koniec kolejki rozdawajek
3. Plakat 3 - Tomb Raider/Hulk - Banan9102
4. Plakat 4 - Guild Wars/JTF Torll - Wielkimati
5. Plakat 5 - The Settlers/Assassin's Creed - tomzacz
6. Najpotężniejsza konsola obecnej generacji - PS4! A raczej promo pudełko od niej - Hubert Górski
7. Kostka na gadżety growe i nie tylko z motywami PS4/PS Vita - Maurek
8. Plakat Heroes VII - Micvhu
9. Plakat Heroes VII - Domino
10. Plakat Heroes VII - nikt nie chciał Okay ucieka na koniec kolejki rozdawajek
11. Bardzo fajnie stylizowana mapka z Lords of the Fallen - Dekakura
12. Bardzo fajnie stylizowana mapka z Lords of the Fallen - sekut1626

Gratulacje, podajcie mi swoje dane do wysyłki (tak znowu Torll ) wysyłka jest za free - taka promocja - nie płacicie i macie za darmo™ Wasze dane kasuję od razu po wysyłce, nie są mi do niczego potrzebne i zostaną wykorzystane tylko do wysyłki przedmiotów bla, bla, bla... Wysyłam po wypłacie! po 10-tym listopada!

Jeżeli jednak chcecie zapłacić mi za wysyłkę, lepiej zrobicie jak kupicie Đinary dzeja. Heart

Pozdrawiam,
Link.